تکنولوژی

برنامه Netflix iOS دارای یک دکمه اشتراک برای جلوگیری از تراکنش های درون برنامه ای اپل است

به روز رسانی جدید برنامه iOS از سرویس معروف OTT Netflix شامل یک گزینه اشتراک خارجی است که در صورت انتخاب، کاربران را به وب سایت شرکت هدایت می کند.

به روز رسانی جدید برنامه iOS از سرویس معروف OTT Netflix شامل یک گزینه اشتراک خارجی است که در صورت انتخاب، کاربران را به وب سایت شرکت هدایت می کند.

بر اساس گزارش های منتشر شده از Mashable، ظاهرا اپل مدتی است که برای خریدهای درون برنامه ای که از طریق اپ استور انجام می شود، 30 درصد کارمزد دریافت کرده است.

نه تنها نتفلیکس این کار را انجام داده است، بلکه اسپاتیفای یک گزینه اشتراک خارجی برای برنامه iOS خود نیز ارائه کرده است.

هنگامی که کاربر اکنون گزینه اشتراک را در برنامه Netflix iOS انتخاب می کند، یک اعلان پاپ آپ ظاهر می شود که نشان می دهد اپل مسئولیتی در قبال تراکنش های انجام شده ندارد.

هنگامی که کاربر ادامه را انتخاب می کند، برنامه او را به وب سایت رسمی هدایت می کند تا بتواند مراحل باقی مانده از فرآیند خرید عضویت را تکمیل کند.

اپل به لطف استراتژی تراکنش درون برنامه‌ای خود، در سرفصل اخبار و تحقیقات در سرتاسر جهان بوده است.

این غول فناوری قبلاً توسط قانونگذاران اتحادیه اروپا متهم شده بود که به کاربران اجازه استفاده از کیف پول های تلفن همراه مستقل را نمی دهد. همانطور که توسط Mashable گزارش شده است، این تجارت همچنین به جرم مشابهی در هند متهم شده است.

غول فناوری کوپرتینویی به برنامه های دوستیابی اجازه داد از خریدهای درون برنامه ای در هلند صرف نظر کنند، اما آنها همچنان مجبور بودند برای خریدهای خارجی با نرخ تخفیفی کمیسیون پرداخت کنند.

مطلب پیشنهادی:  اتحادیه اروپا تهدید کرده است که برنامه پاداش TikTok Lite را به حالت تعلیق در می آورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا