کامپیوتر

بهترین تصاویر پس زمینه مانیتور دوگانه | گرایش های دیجیتال

به دنبال تازه کردن فضای کاری خود هستید؟ دانلود والپیپر زیبا و با کیفیت. با این حال، اگر با مانیتور دوتایی کار می کنید، پیدا کردن تصویر زمینه عالی می تواند کار بسیار سختی باشد. متأسفانه، برخی از تنظیمات فقط به شما اجازه می دهند برای هر صفحه یک پس زمینه انتخاب کنید.

خوشبختانه، طیف گسترده ای از گزینه های پس زمینه مانیتور دوگانه، از طرح های مدرن گرفته تا چیدمان های هنری، در دسترس است. حتی بهتر از آن، تصاویر باکیفیت هستند و به راحتی می توانید آنها را بر اساس وضوح و نسبت ابعاد منحصر به فرد صفحه نمایش خود پیکربندی کنید.

WallpaperFusion

انتخاب ما

تصویری از وب‌سایت WallpaperFusion که طیف گسترده‌ای از تصاویر کوچک کاغذ دیواری موجود در سایت را نشان می‌دهد.

مرور در WallpaperFusion سریع و پر از داده های مفید است. نگه داشتن ماوس روی یک تصویر عنوان آن را نشان می دهد، در حالی که با نگاهی اجمالی به نمادهای زیر به شما نشان می دهد چند بار دانلود شده است و امتیاز کاربر تصویر را نشان می دهد. همه پس‌زمینه‌های مانیتور دوگانه حرفه‌ای، با کیفیت عالی و به طور کلی به اندازه کافی متنوع هستند که تقریباً برای همه افراد در دفتر جذابیت دارند.

انتخاب وضوح و فرمت نیز قابل توجه است. برای هر کاغذدیواری مشخصی، گزینه‌هایی برای دانلود تصاویر جداگانه برای صفحه‌های چپ و راست، یک تصویر کامل برای دو صفحه یا دانلود تصویر اصلی دارید. حتی یک ویژگی تشخیص خودکار مفید وجود دارد که بر اساس صفحه نمایشی که در حال حاضر استفاده می کنید، گزینه دانلود را ارائه می دهد.

برچسب‌ها و سیستم جستجو یافتن آنچه را که می‌خواهید آسان می‌کند، با گزینه‌هایی برای فهرست کردن نتایج بر اساس محبوبیت یا عوامل دیگر مانند سن یا تعداد بارگیری‌ها. می توانید تصاویر را مستقیماً خودتان دانلود کنید یا از دانلودر DisplayFusion برای دانلود خودکار تصاویر پس زمینه با وضوح و نسبت تصویر مناسب برای مانیتورهای خود استفاده کنید یا از گزینه های سفارشی سازی آن مانند برش استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:  نحوه پشتیبان گیری از ایمیل ها در Outlook

DMB (پس زمینه مانیتور دوگانه)

بهترین انتخاب

تصویری از وب سایت DMB که آخرین بخش تصاویر را نشان می دهد.

DMB سایتی است که به طور کامل به تصاویر پس زمینه برای مانیتورهای دوگانه اختصاص داده شده است و اگر می خواهید وسیع ترین انتخاب ممکن را داشته باشید، گزینه بسیار خوبی است که باید در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است کیفیت تصویر به اندازه برخی از دیگر پیشنهادات ما قابل اعتماد نباشد، هنوز چیزهای زیادی برای دوست داشتن در اینجا وجود دارد.

طرح بندی تصویر برای مشاهده چندین تصویر به طور همزمان عالی است و می توانید انتخاب خود را بر اساس تاریخ، رتبه بندی و محبوبیت فیلتر کنید. خوشبختانه دسته بندی هایی نیز وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید. برای اکثر تصاویر، می‌توانید ماوس را روی آن‌ها نگه دارید و بلافاصله عنوان و وضوح را مشاهده خواهید کرد، که برای افرادی که می‌خواهند گزینه‌های زیادی را ببینند مفید است.

والپیپرهای عریض

بهترین گزینه رزولوشن

تصاویر پس زمینه تصویری از یک وب سایت گسترده که تصاویر کوچکی از چهار کاغذ دیواری دوتایی HD 16:9 با نسبت ابعاد 3840x1080 را نشان می دهد.

Wallpapers Wide مدرن‌ترین طرح‌بندی وب‌سایت را ندارد، اما با انتخاب رزولوشن آن بیش از حد آن را جبران می‌کند.

بسته به نوع تصویر، گزینه‌ها متفاوت است، اما برای بسیاری از والپیپرهای آن، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله وضوح‌های زیادی برای تنظیم دو یا سه مانیتور و همچنین 4K. تقریباً برای هر نوع صفحه نمایشی که فکرش را بکنید یک بخش اختصاصی وجود دارد (اینها بهترین هستند). اگر چیدمان صفحه نمایش حساسی با نیازهای تصویری خاص دارید و از والپیپرهای کشیده متنفر هستید، WW جایی برای رفتن است.

دوازده جنوب

بهترین گزینه برای مک

اسکرین شات از وب سایت دوازده جنوبی که مجموعه والپیپر این سایت را نشان می دهد "مجموعه 6: زمستان در اینسبروک."

Twelve South بیشتر از هر چیز دیگری یک سرویس بوتیک است. چندین «مجموعه» یا دسته‌های کوچک برای دانلود برای کسانی که می‌خواهند گزینه‌های کاغذدیواری متنوعی داشته باشند، ارائه می‌کند، اما هر کدام حول یک موضوع متمرکز شده‌اند. این پس‌زمینه‌ها شامل همه چیز از هاوایی گرفته تا عکس‌هایی از سانفرانسیسکو در پاییز و غیره است.

بسیاری از پس‌زمینه‌ها نیز به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا با دو نوع مختلف صفحه نمایش مطابقت داشته باشند. فرض کنید یک مک بوک و یک آی مک در محل کار دارید — کاتالوگ Twelve South به شما امکان می دهد پس زمینه دو صفحه ای را انتخاب کنید که در سیستم شما جا می گیرد و در عین حال متمایز است. این یک راه سرگرم‌کننده و با کیفیت برای بسته‌بندی دستگاه‌هایتان است، به‌خصوص اگر از خانواده‌های محصول یکسانی باشند.

مطلب پیشنهادی:  بهترین تخفیف‌های لپ‌تاپ گیمینگ جمعه سیاه 2022: انتظار چه چیزی

توهین به مقدسات دیجیتال

بهترین گزینه برای هنر دیجیتال

تصویری از وب سایت Digital Blasphemy که دو والپیپر موجود را نشان می دهد: Ethos (پاییز) و Flora.

Digital Blasphemy قلب اوایل دهه 2000 خود را با ظاهر وب سایت واقعاً یکپارچهسازی با سیستمعامل در آستین خود می پوشاند. با این حال، تصاویر پس زمینه دیجیتال آن چیزی جز قدیمی هستند. خالق آن سال ها برای ایجاد تصاویر پس زمینه مختلف کار کرده است و به خاطر افزودن جلوه های دیجیتال به تقریباً هر چیزی معروف است. تصاویر دو صفحه‌نمایش و سه‌صفحه‌ای برای انتخاب وجود دارد، و انتخاب‌های بیشتری نسبت به یک پروژه بزرگ CGI وجود دارد. تصاویر تمایل دارند به سمت چیزهای خارق‌العاده و ماورایی متمایل شوند، که اگر از همان عکس‌های منظره قدیمی خسته شده‌اید، آن‌ها را عالی می‌کند.

با این حال، گرفتن وجود دارد. Digital Blasphemy نیاز به کسب درآمد دارد، بنابراین برای دسترسی به آنها یا باید هزینه عضویت را بپردازید یا خود را به تصاویر پیش نمایش رایگان محدود کنید. در هر صورت، برای دانلود تصاویر باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

تصاویر پس زمینه ایمگور برای مانیتور دوگانه

بهترین تصویر زمینه فرهنگ پاپ

تصویری از وب سایت Imgur Dual Monitor Wallpapers که دو تصویر کوچک از دو تصویر زمینه موجود را نشان می دهد.

البته مجموعه‌های زیادی از تصاویر در Imgur وجود دارد، اما این بهترین چیزی است که می‌توانیم برای گزینه‌های تصویر زمینه دوگانه پیدا کنیم. علاوه بر این، این چند صد تصویر مملو از ارجاعات فرهنگ پاپ است که در سایت های دیگر بسیار کم به نظر می رسد.

آنها کاملا تصادفی هستند، اما اگر به دنبال این هستید پورتال مرجع یا عالی انتقام جویان زمینه، اینجا جای خوبی است برای شروع. سوال این است که آیا در آینده موارد جدیدی به مجموعه پیدا خواهید کرد، بنابراین از آنچه اکنون در دسترس است استفاده کنید.

r/MultiWall

بهترین کاغذ دیواری سفارشی

تصویری از وب‌سایت ساب‌ردیت R/Multiwall که سه پست در مورد والپیپرهای مانیتور دوگانه نشان می‌دهد.

موضوعات Subreddit بی حد و حصر هستند و هر چیزی که فکرش را بکنید را پوشش می دهند، بنابراین جای تعجب نیست که یکی از این موضوعات تصاویر پس زمینه مانیتور دوگانه است. چند دیواری به تصاویر پس‌زمینه‌ای اشاره دارد که به طور یکپارچه در سراسر مانیتورها پخش می‌شوند. همچنین مکان خوبی برای جستجوی تصاویر فوق‌العاده بزرگ است – ما در حال صحبت با وضوح 10000 x 3000 هستیم که برای تصاویر جدید شما عالی است. نمایشگر 8K – بنابراین اگر تنظیمات صفحه نمایش سفارشی شما نمی تواند هیچ چیز عادی را مدیریت کند، از ساب ردیت r/MultiWall استفاده نکنید.

مطلب پیشنهادی:  JioBook با چیپست اسنپدراگون 665، صفحه نمایش 11.6 اینچی در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

همچنین تعداد زیادی کار سفارشی، درخواست‌های اصلاح یا قالب‌بندی از سوی کارشناسان، و گزارش‌هایی درباره مجموعه‌های جدید وجود دارد. این یک راه عالی برای یافتن بسیاری از ایده‌های جدید و مقالات تخصصی برای کاوش و الهام بخشیدن به تلاش‌های مداوم مانیتور شما است.

سوالات متداول

بهترین مکان ها برای دریافت والپیپرهای دو صفحه نمایش کجا هستند؟

بهترین مکان ها WallpaperFusion، DMB و Wallpapers Wide هستند. این سایت‌ها گزینه‌های گسترده‌ای برای تنظیمات مانیتور دوگانه دارند که انواع وضوح و نیازهای زیبایی‌شناختی را پوشش می‌دهند. و همچنین به راحتی در وب سایت ها حرکت می کنند.

والپیپر دو صفحه نمایش چه اندازه ای باید داشته باشد؟

در واقع هیچ اندازه گیری جهانی وجود ندارد. این بستگی به مانیتور شما دارد و شما باید تصاویری را انتخاب کنید که با وضوح هر یک از مانیتورهای شما مطابقت داشته باشد. سایت‌هایی مانند Wallpaper Fusion می‌توانند به‌طور خودکار ابعاد نمایشگرهای شما را تشخیص دهند و دانلود تصاویر کاملاً متناسب را پیشنهاد کنند.

آیا می توانید دو تصویر زمینه برای دو مانیتور داشته باشید؟

بله، شما می توانید برای هر یک از دو مانیتور خود یک والپیپر پس زمینه متفاوت تنظیم کنید. و به لطف یک ویژگی در ویندوز، این کار بسیار آسان است. فقط باز کن شخصی سازی و زمینه در داخل تنظیماتروی یک تصویر زمینه کلیک راست کرده و سپس انتخاب کنید مجموعه مانیتور 1 یا مجموعه مانیتور 2.

چگونه تصویر زمینه دو صفحه نمایش خود را بسازیم؟

اگر می خواهید تصویر زمینه شما روی صفحه دوتایی تنظیم شود، را انتخاب کنید مجموعه ای برای همه مانیتورها زمانی که روی تصویر پس زمینه انتخابی خود راست کلیک می کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، DMB یک سایت مفید برای کسانی است که می خواهند تصاویر پس زمینه را تنها برای دو مانیتور دانلود کنند، پس حتما از آن دیدن کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا