موبایل

بهترین محافظ صفحه نمایش سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس

آیا تسلیم وسوسه شده اید و آخرین پرچمدار سامسونگ را انتخاب کرده اید؟ پس دیگر زمانی مانند زمان حاضر برای خرید لوازم جانبی ضروری برای Galaxy S22 Plus جدید خود وجود ندارد.

صدمه زدن به صفحه نمایش گوشی شما بسیار آسان است، خواه توسط کلیدهای داخل کیفتان خراشیده شود یا به صورت رو به پایین روی بتن برخورد کند، بنابراین حتما یک محافظ صفحه بگیرید تا از صفحه نمایش 6.6 اینچی Dynamic AMOLED در برابر خط و خش، خراش و افتادن محافظت کنید. . خوشبختانه، در حال حاضر برخی از محافظ های صفحه نمایش عالی در دسترس هستند، اما چگونه تصمیم می گیرید که کدام یک ارزش پولی که به سختی به دست آورده اید را دارند؟ نگران نباشید – ما تعدادی از بهترین محافظ های صفحه نمایش Samsung Galaxy S22 Plus را گردآوری کرده ایم تا به شما در انتخاب کمک کنیم.

این محافظ های صفحه نمایش برای Samsung Galaxy S22 Plus طراحی شده اند. همچنین می‌توانید لیست ما از بهترین قاب‌های Samsung Galaxy S22 Plus را بررسی کنید. اگر یکی از گوشی های دیگر سری S22 را انتخاب کرده اید، به انتخاب های ما برای بهترین محافظ های صفحه نمایش S22 و محافظ های صفحه نمایش S22 Ultra نگاهی بیندازید.

محافظ شیشه Whitestone Dome برای Samsung Galaxy S22 Plus.

محافظ صفحه شیشه ای Whitestone Dome

حرفه ای ها

 • تکنولوژی پراکندگی مایع منحصر به فرد

 • همراه با کیت بدون حباب

 • سازگار با اسکنر اثر انگشت

فناوری پراکندگی مایع Whitestone به دلیل کمک به شما در ایجاد یک محافظ صفحه نمایش قوی در خانه شناخته شده است. علاوه بر منحصر به فرد بودن، استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین گفته می شود که با اسکنر اثر انگشت سازگار است، بنابراین نیازی به تنظیم مجدد قفل صفحه ندارید. مجموعه بدون حباب همچنین پوشش انتها به انتها را بدون بیرون آمدن حباب های مزاحم در بین شما تضمین می کند. گران است، اما اگر محافظت عالی می خواهید، ارزش سرمایه گذاری را دارد.

محافظ شیشه Whitestone Dome برای Samsung Galaxy S22 Plus

محافظ صفحه شیشه ای Whitestone Dome

InvisibleShield Fusion VisionGuard Defense برای Samsung Galaxy S22+.

حفاظت InvisibleShield Fusion VisionGuard

حرفه ای ها

 • لایه محافظ چشم

 • لایه ضد میکروبی

 • مقاوم در برابر اثر انگشت

این یکی گران است اما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. این یک محافظ صفحه نمایش معمولی نیست. این یک لایه Eyesafe ارائه می دهد که 40٪ نور آبی سمی را فیلتر می کند. برای ایمن تر کردن آن، محافظ دارای یک لایه ضد میکروبی است تا صفحه نمایش گوشی شما همیشه تمیز و تازه باشد. همچنین بسیار محکم است و از گوشی شما در برابر خط و خش محافظت می کند. این محافظ همچنین در برابر اثر انگشت مقاوم است و به شما محافظت همه جانبه می دهد.

محافظ صفحه نمایش Spigen NeoFlex در Samsung Galaxy S22 Plus در بسته بندی خرده فروشی.

محافظ صفحه فیلم Spigen NeoFlex

حرفه ای ها

 • همراه با اسپری نصب و برف پاک کن

 • حفاظت از انتها به انتها

منفی

 • برخی از بررسی ها می گویند که مناسب نیست

احتمالاً قبلاً اسپیگن را برای قاب محافظ گوشی اش می شناسید و به آن اعتماد دارید، اما در مورد محافظ های صفحه چطور؟ محافظ صفحه NeoFlex در یک بسته دوتایی مناسب با اسپری نصب و برف پاک کن برای دستیابی به نصب کامل و بدون حباب عرضه می شود. این فیلم نوری بدون تأثیر بر وضوح یا پاسخگویی صفحه لمسی، پوشش سرتاسری را برای صفحه نمایش S22 Plus فراهم می کند، بنابراین فراموش خواهید کرد که حتی وجود دارد.

محافظ صفحه فیلم Spigen NeoFlex برای Samsung Galaxy S22 Plus

محافظ صفحه فیلم Spigen NeoFlex

محافظ صفحه نمایش ArmorSuit MilitaryShield برای Samsung Galaxy S22 Plus.

محافظ صفحه فیلم ArmorSuit MilitaryShield

حرفه ای ها

 • فیلم فوق العاده نازک

 • یک بسته دوتایی مناسب

 • گارانتی تعویض مادام العمر

منفی

 • به اندازه شیشه سکوریت قوی نیست

محافظ های صفحه فیلم MilitaryShield دوگانه ArmorSuit فقط بلیطی برای کسانی است که بودجه کمی دارند. فیلم فوق العاده نازک و بسیار سخت، محافظت در برابر خراش را فراهم می کند و مانند برخی محافظ های دیگر در طول زمان زرد نمی شود. فناوری خود ترمیمی کمک می کند تا فیلم شفاف و بدون خراش های کوچک باشد، و یک پوشش ویژه برای کاهش گرد و غبار، روغن و اثر انگشت طراحی شده است. همه چیزهایی که برای نصب آسان نیاز دارید در جعبه کامل است و شما یک ضمانت تعویض مادام العمر دریافت می کنید.

محافظ صفحه نمایش ArmorSuit MilitaryShield برای Samsung Galaxy S22 Plus

محافظ صفحه فیلم ArmorSuit MilitaryShield

محافظ صفحه حریم خصوصی amFilm با Samsung Galaxy S22 Plus در کنار بسته‌بندی خرده‌فروشی و محافظ‌های لنز دوربین نشان داده شده است.

محافظ صفحه حریم خصوصی amFilm

حرفه ای ها

 • از صفحه نمایش در برابر چشمان کنجکاو محافظت می کند

 • شامل دو محافظ صفحه نمایش و دو محافظ لنز دوربین

 • مواد سختی 7H در برابر خراش و خراش محافظت می کند

منفی

 • ممکن است با خواننده اثر انگشت سازگار نباشد

اگر اغلب بیرون از خانه هستید و در حال کار یا دسترسی به بانکداری اینترنتی با تلفن خود هستید، احتمالاً حفظ حریم خصوصی یک مشکل است. آخرین چیزی که می خواهید این است که شخصی به صفحه شما نگاه کند و تمام اطلاعات خصوصی شما را ببیند. این محافظ حریم خصوصی صفحه را از amFilm تقویت کنید. فیلم فوق‌العاده نازک 0.2 میلی‌متری از صفحه نمایش شما محافظت می‌کند و این اطمینان را می‌دهد که تنها زمانی که از جلو به آن نگاه کنید قابل مشاهده است. ساخته شده از مواد سختی 7H، محافظت در برابر افتادگی و همچنین محافظت در برابر خراش، خط و لکه از روغن، خاک یا اثر انگشت را فراهم می کند. amFilm وعده می دهد که با اسکنر اثر انگشت گلکسی اس 22 پلاس سازگار است – اگرچه پس از درخواست باید اثر انگشت خود را دوباره اسکن کنید – اما برخی از بررسی ها خلاف این را نشان می دهند.

مطلب پیشنهادی:  شخصی به تازگی بیش از 60000 دلار برای این آیفون بسیار کمیاب پرداخت کرده است

در جعبه دو محافظ صفحه نمایش به علاوه دو محافظ لنز دوربین و یک کیت نصب کامل شامل برچسب های حذف گرد و غبار، سینی برنامه، یک برف پاک کن، یک پد نصب لاستیکی، دستمال مرطوب مرطوب و یک پارچه میکروفیبر وجود دارد.

محافظ صفحه حریم خصوصی amFilm

محافظ صفحه حریم خصوصی amFilm

محافظ صفحه نمایش Samsung Galaxy S22 PanzerGlass.

محافظ صفحه نمایش PanzerGlass Case-Friendly

حرفه ای ها

 • شیشه سکوریت قوی با سختی 9H

 • برای یک مناسبت مفید است

 • مقاوم در برابر ضربه و خش

هیچ چیز بدتر از سرمایه گذاری روی یک محافظ صفحه نمایش جدید نیست تا متوجه شوید که با کیس انتخابی شما سازگار نیست. این محافظ صفحه نمایش PanzerGlass که نوید سازگاری با اکثر کیس ها را می دهد مشکلی نخواهد داشت. این محافظ صفحه نمایش شیشه ای بسیار نازک 9H با ضخامت تنها 0.4 میلی متر، وزن گوشی شما را کم نمی کند و در برابر ضربه و خش مقاوم است و دارای پوشش اولئوفوبیک ضد باکتری است که روغن و اثر انگشت را دفع می کند. لایه ضد شکستگی به این معنی است که در صورت افتادن گوشی، محافظ صفحه در اثر ضربه شکسته نمی‌شود، و آن را به انتخابی مطمئن تبدیل می‌کند که نصب آن نیز آسان است.

محافظ صفحه نمایش مناسب با کیس PanzerGlass برای Samsung Galaxy S22 Plus

محافظ صفحه نمایش PanzerGlass Case-Friendly

محافظ فیلم Olixar برای صفحه نمایش Samsung Galaxy S22 Plus.

محافظ صفحه فیلم Olixar

حرفه ای ها

 • یک بسته دوتایی مناسب

 • سازگار با حسگر اثر انگشت

 • نصب آسان

منفی

 • گزینه های بهتر حفاظت از سقوط در دسترس هستند

این بسته دوگانه محافظ صفحه فیلم از Olixar برای خرید عالی است اگر مراقب پول خود باشید. شما دو محافظ صفحه نمایش فیلم شفاف دریافت می کنید که برای محافظت از صفحه نمایش گوشی شما در برابر خط و خش طراحی شده اند. این محافظ های صفحه که با حسگر اثر انگشت S22 Plus سازگار است، به لطف پارچه تمیز کردن صفحه نمایش و کارت برنامه، بسیار آسان قرار می گیرند. حتی می توانید یکی را به یک دوست هدیه دهید.

محافظ صفحه نمایش فیلم Olixar برای Samsung Galaxy S22 Plus

محافظ صفحه فیلم Olixar

محافظ صفحه نمایش پوست مایع ESR برای Samsung Galaxy S22 Plus.

محافظ صفحه نمایش پوست مایع ESR

حرفه ای ها

 • عملا نامرئی

 • فناوری خوددرمانی

 • سه بسته همراه با کیت نصب

منفی

 • به اندازه برخی از گزینه های شیشه سکوریت محافظ نیست

اگر محافظ صفحه ای می خواهید که عملاً نامرئی باشد، این یکی از ESR فقط بلیط است. با ارائه پوشش سرتاسری برای صفحه نمایش S22، ضخامت آن تنها 0.15 میلی متر است، بنابراین حتی نمی توانید از وجود آن مطلع شوید. چرم مایع خود ترمیم شونده با گذشت زمان از خراش های کوچک و حباب های کوچک بهبود می یابد و این محافظ با حسگر اثر انگشت S22 و همچنین اکثر قاب های گوشی سازگار است. با 20 دلار، سه محافظ صفحه نمایش، سه کیت تمیز کردن و یک ابزار نصب مفید برای اطمینان از نصب آسان دریافت می کنید.

محافظ شیشه آقای شیلد برای سامسونگ گلکسی اس 22.

شیشه محافظ شیشه ای Mr.Shield

حرفه ای ها

 • ارزش عالی برای پول

 • طرح جایگزینی مادام العمر

 • حفاظت چند لایه

منفی

 • ممکن است با خواننده اثر انگشت کار نکند

اگر بودجه کمی دارید، این بسته سه محافظ صفحه نمایش Mr.Shield شما را پوشش می دهد. شما نه یک، نه دو، بلکه سه محافظ صفحه شیشه ای با سختی 9H با لبه های گرد 2.5 بعدی برای راحتی دریافت می کنید. هر محافظ صفحه نمایش چند لایه دارای یک لایه ضد اثر انگشت، یک لایه ضد خش و یک لایه ضد شکستگی است و دارای وضوح 99.99٪ HD است، بنابراین به سختی متوجه خواهید شد که وجود دارد.

در جعبه دستورالعمل، یک پارچه تمیزکننده و همه چیزهایی که برای نصب آسان و بدون حباب نیاز دارید را دریافت می‌کنید. این شرکت حتی یک طرح تعویض مادام العمر ارائه می دهد، بنابراین اگر مشکل نصب دارید یا محافظ صفحه شما خراب می شود، به صورت رایگان تعویض می شود.

محافظ شیشه سکوریت Mr.Shield برای Samsung Galaxy S22 Plus

شیشه محافظ شیشه ای Mr.Shield

محافظ شیشه ای Supershieldz برای Samsung Galaxy S22 Plus که گوشی، سه محافظ صفحه و بسته بندی را به نمایش می گذارد.

محافظ صفحه شیشه ای Supershieldz

حرفه ای ها

 • شیشه سکوریت 9H برای حداکثر محافظت

 • بسته سه تایی ارزش عالی را ارائه می دهد

 • پوشش های آب گریز و اولئوفوبیک

منفی

 • بررسی ها نشان می دهد که با حسگر اثر انگشت سازگار نیست

اگر گوشی خود را به باشگاه یا در حال دویدن صبحگاهی می‌برید، این سه بسته محافظ صفحه شیشه‌ای سکوریت انتخابی عالی است. با پوشش‌های آبگریز و اولئوفوبیک، اثر انگشت عرق و چربی را دفع می‌کند و صفحه نمایش شما را شفاف و بدون لک نگه می‌دارد. هر محافظ از شیشه 9H با لبه های گرد 2.5 بعدی ساخته شده است، بنابراین محافظ صفحه نمایش شما در لمس احساس راحتی می کند، درست مانند صفحه نمایش واقعی گوشی شما.

این محافظ‌های صفحه همچنین در زمان برداشتن هیچ اثری از خود باقی نمی‌گذارند و با سه عدد در یک بسته، می‌توانید به سادگی یک محافظ قدیمی را با یک براق جدید تعویض کنید.

محافظ شیشه سوپرشیلدز سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس

محافظ صفحه شیشه ای Supershieldz

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا