موبایل

بهترین محافظ صفحه Google Pixel 6a برای سال 2022

Pixel 6a، جدیدترین گوشی‌های سری A گوگل، اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است. این دستگاه از پردازنده قدرتمند Google Tensor Pixel 6 و 6 Pro استفاده می کند و یک باتری بزرگ 4306 میلی آمپر ساعتی و یک صفحه نمایش 6.1 اینچی OLED زیبا به آن اضافه می کند. این صفحه‌نمایش توسط Corning Gorilla Glass 3 محافظت می‌شود، اما در حالی که مورد دوم عملکرد خوبی در محافظت در برابر خراش‌ها و خراش‌های روزمره دارد، از گوشی در برابر بدترین نوع آسیب محافظت نمی‌کند. به همین دلیل، مالکان جدید ممکن است بخواهند یکی از بهترین محافظ های صفحه نمایش Google Pixel 6a را در حال حاضر در نظر بگیرند.

Google Pixel 6a با محافظ صفحه‌نمایش شیشه‌ای مقاوم Spigen Glas.TR در کنار بسته‌بندی خرده‌فروشی.

محافظ صفحه شیشه ای اسپیگن GlasTR

حرفه ای ها

 • شیشه سکوریت شده با سختی 9H

 • پوشش اولئوفوبیک اثر انگشت را دفع می کند

 • نصب کننده هوشمند برای نصب آسان

منفی

 • برخی از بررسی ها می گویند که کاملا مناسب نیست

این محافظ صفحه شیشه ای اسپیگن از شیشه 9H ساخته شده است که با نمای کریستالی شفاف، محافظت عالی در برابر سقوط را ارائه می دهد. پوشش اولئوفوبیک در برابر اثر انگشت محافظت می کند و این محافظ با تمامی قاب های اسپیگن نیز سازگار است. این روی پاسخ لمسی تأثیری نخواهد گذاشت و به لطف سینی Smart Installer، نصب بدون حباب آسان است.

محافظ شیشه Spigen GlasTR برای Google Pixel 6a

محافظ صفحه شیشه ای اسپیگن GlasTR

Google Pixel 6a با محافظ صفحه نمایش شیشه ای مقاوم LK، در بسته بندی خرده فروشی.

محافظ صفحه شیشه ای LK Tempered Glass

حرفه ای ها

 • شامل دو محافظ صفحه نمایش و دو محافظ لنز دوربین

 • شیشه سکوریت شده با سختی 9H

 • همراه با قاب تراز برای نصب

منفی

 • فرآیند نصب می تواند کمی پیچیده باشد

این مجموعه از محافظ‌های صفحه نمایش LK برای شما بسیار عالی است. در جعبه دو محافظ صفحه نمایش شیشه ای 9H و دو محافظ لنز دوربین دارید. هر محافظ ضد خش است و از صفحه نمایش و لنز دوربین در برابر ضربه، افتادن و خراش محافظت می کند. با انتقال نور 99.99 درصد، همه چیز روی صفحه نمایش شما شفاف به نظر می رسد. این محافظ های صفحه نمایش با اکثر کیس ها نیز سازگاری دارند. یک قاب تراز نیز برای نصب در جعبه گنجانده شده است و یک ویدیوی مفید برای راهنمایی شما در این فرآیند وجود دارد.

محافظ صفحه‌نمایش شیشه‌ای با شیشه‌ی مقاوم Google Pixel 6a Mr/Shield، در کنار بسته‌بندی خرده‌فروشی.

شیشه محافظ شیشه ای Mr.Shield

حرفه ای ها

 • بسته سه گانه محافظ صفحه

 • حفاظت چند لایه

 • طراحی فوق العاده باریک

منفی

 • بادوام ترین نیست و می تواند پوست کنده یا ترک بخورد

با این بسته محافظ صفحه نمایش Mr.Shield، سه محافظ شیشه ای 9H با قیمت کمتر از 10 دلار دریافت می کنید! این محافظ‌های چند لایه دارای لایه‌های ضد خش، ضد شکستگی و اثر انگشت برای محافظت عالی هستند، با لبه‌های گرد 2.5 بعدی برای راحتی. هر محافظ نیز بسیار نازک است و تنها 0.3 میلی متر ضخامت دارد. آنها بر پاسخ صفحه نمایش لمسی Pixel 6a شما تأثیری نمی گذارند و وضوح 99.99٪ HD را ارائه می دهند، بنابراین شما حتی نمی دانید که آنها آنجا هستند. با استفاده از این محافظ‌های ضد خش، دستورالعمل‌ها، یک گردگیرنده گرد و غبار و یک پارچه تمیزکننده صفحه نمایش، به علاوه ضمانت تعویض مادام العمر محدود در صورت عدم تناسب محافظ‌ها با گوشی شما یا مشکلات نصب، دریافت می‌کنید. همچنین به لطف چسب های سیلیکونی که باقیمانده چسبناکی از خود باقی نمی گذارند، نصب و برداشتن آنها آسان است.

محافظ شیشه Mr.Shield برای Google Pixel 6a

شیشه محافظ شیشه ای Mr.Shield

محافظ صفحه‌نمایش amFilm Tempered Glass برای Google Pixel 6a که محافظ صفحه، محافظ‌های دوربین و بسته‌بندی خرده‌فروشی را نشان می‌دهد.

محافظ صفحه نمایش AmFilm Tempered Glass

حرفه ای ها

 • بسیار نازک با ضخامت 0.33 میلی متر

 • همراه با همه چیزهایی که برای نصب نیاز دارید

 • شامل محافظ صفحه نمایش و محافظ لنز دوربین

منفی

 • بادوام ترین نیست و می تواند پوسته شود یا بلغزد

در اینجا یک محافظ شیشه سکوریت دیگر، این بار از AmFilm است. شما سه محافظ صفحه نمایش در جعبه دریافت می‌کنید – بنابراین می‌توانید با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده به اشتراک بگذارید، یا دو محافظ را به عنوان یدکی نگه دارید – و دو محافظ لنز دوربین. هر محافظ از شیشه 9H ساخته شده است که تنها 0.33 میلی متر ضخامت دارد. با شفافیت 99.99 درصد، صفحه نمایش شما کاملاً از جعبه به نظر می رسد و احساس می کنید، بنابراین حتی نمی دانید که از محافظ استفاده می کنید. این محافظ‌ها مقاوم در برابر خش و بادوام، دارای روکش اولئوفوبیک برای دفع اثر انگشت هستند و به لطف پایه‌های نصب سریع و آسان نصب می‌شوند. در جعبه شما همچنین دستمال مرطوب، برچسب پاک کننده گرد و غبار، پارچه میکروفیبر و راهنمای نصب را دریافت می کنید.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای الیکسار گوگل پیکسل 6a.

محافظ صفحه شیشه ای الیکسار

حرفه ای ها

 • فویل ضد شکستگی آن را بسیار بادوام می کند

 • مقرون به صرفه، اما بسیار موثر است

 • سبک و شفاف

محافظ های صفحه اولیکسار معمولاً تعادل کاملی بین قیمت مناسب و قابلیت اطمینان برقرار می کنند و این محافظ صفحه نمایش Pixel 6a نیز از این قاعده مستثنی نیست. متشکل از شیشه 9H با کشش بالا، در برابر بیشتر ضربه‌هایی که احتمالاً تجربه خواهید کرد، مقاومت می‌کند، در حالی که استفاده از یک لایه ضد شکستگی به این معنی است که حتی در بدترین حالت هم تکه تکه نمی‌شود. یکی از بهترین چیزها در مورد آن این است که تنها 0.26 میلی متر ضخامت دارد، چیزی که به آن اجازه می دهد تا نسبت انتقال نور 95٪ را به دست آورد و حداکثر پاسخگویی را تضمین کند. Olixar همچنین قول می دهد که هنگام نصب آن خطر ایجاد حباب وجود ندارد.

محافظ شیشه ای الیکسار برای Google Pixel 6a

محافظ صفحه شیشه ای الیکسار

محافظ صفحه ArmorSuit MilitaryShield برای Google Pixel 6a.

محافظ صفحه نمایش ArmorSuit MilitaryShield

حرفه ای ها

 • قوی تر از اکثر محافظ های فیلم

 • تکنولوژی خوددرمانی

 • نازک و شفاف

منفی

 • هیچ درمان ضد میکروبی وجود ندارد

در اینجا یک محافظ مبتنی بر فیلم وجود دارد که از طریق فرآیند ساخت پیچیده‌تر از محافظ فیلم معمولی ساخته می‌شود. این دستگاه که در ایالات متحده ساخته شده است، برش لیزری دقیقی دارد که متناسب با پیکسل 6a باشد، و مواد آن در برابر خش و زرد شدن مقاوم است و آن را به یکی از بادوام ترین محافظ های فیلم تبدیل می کند که می توانید پیدا کنید. یکی از ویژگی هایی که آن را از سایر محافظ های موجود در رده خود متمایز می کند این است که از فناوری خود ترمیم شونده استفاده می کند، بنابراین خراش های کوچک روی فیلم به تدریج به طور خودکار از بین می روند. همچنین برای کاهش گرد و غبار، روغن و لکه اثر انگشت درمان می شود.

محافظ صفحه Supershieldz Pixel 6a.

محافظ صفحه Supershieldz

حرفه ای ها

 • در یک بسته شش تایی با قیمت عالی فروخته می شود

 • شفافیت و پاسخگویی بالا

منفی

 • به اندازه بهترین محافظ های شیشه ای قوی و بادوام نیست

در اینجا یک محافظ صفحه نمایش مبتنی بر فیلم PET وجود دارد که علاوه بر شفافیت و پاسخگویی بیشتر نسبت به پوشش معمولی مبتنی بر شیشه، محافظت جامد را ارائه می دهد. از آنجایی که مبتنی بر فیلم است، بسیار نازک‌تر از سایر محافظ‌ها است، و تا زمانی که آن را به درستی نصب کنید، به سختی متوجه وجود آن خواهید شد. نکته منفی این است که ممکن است به اندازه برخی از قطعات شیشه ای سخت تر مقاوم نباشد، اگرچه از صفحه نمایش Pixel 6a شما در برابر اکثر خراش ها و ضربه ها محافظت می کند. نکته مهم این است که در یک بسته شش تکه عرضه می‌شود که نسبت به قیمت بسیار شگفت‌انگیز است و به شما امکان می‌دهد هر محافظی را که خراب می‌شود جایگزین کنید.

محافظ صفحه Supershieldz Pixel 6a

محافظ صفحه Supershieldz

محافظ صفحه نمایش OMOTON برای Google Pixel 6a.

محافظ صفحه Omoton

حرفه ای ها

 • همراه با محافظ لنز دوربین

 • درجه سختی 9H

محافظ صفحه نمایش Pixel 6a Omoton با ضخامت 0.33 میلی متر و درجه سختی 9H، نمونه دیگری از قطعات مقرون به صرفه است که کار خود را نیز به خوبی انجام می دهد. نازکی نسبی آن 99 درصد شفافیت را فراهم می کند، بنابراین می توانید همانطور که بدون محافظ از Pixel 6a خود استفاده می کنید، استفاده کنید. درجه سختی 9H همچنین تضمین می کند که محافظ صفحه نمایش گوشی را در برابر آسیب های جدی و ساییدگی محافظت می کند. یکی دیگر از موارد افزودنی خوب به محافظ این است که Omoton چندین محافظ برای لنز دوربین اضافه کرده است، در حالی که خود محافظ اصلی در یک مجموعه سه تایی عرضه می شود.

محافظ صفحه نمایش OMOTON برای Google Pixel 6a

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا