کامپیوتر

بهترین معاملات آفیس مایکروسافت برای جولای 2022

همه حداقل دارند شنیدم مایکروسافت آفیس، حتی اگر همه ما از استفاده از آن لذت نبرده باشیم (اگر شما آن را چنین نامیدید). مجموعه نرم افزارهای سازمانی مایکروسافت تقریباً به اندازه سیستم عامل ویندوز در محیط های کاری، خانه ها و مدارس محبوب است و روزانه میلیون ها متخصص، دانش آموز و مردم عادی از برنامه های آفیس استفاده می کنند. با این حال، مایکروسافت آفیس بسیار بیشتر از Word، Excel و PowerPoint ارائه می دهد. اگر در یافتن مجموعه آفیس مناسب برای نیازهای خود مشکل دارید، گردآوری ما از بهترین معاملات آفیس مایکروسافت و پایین‌ترین قیمت‌ها می‌تواند کار را کمی آسان‌تر کند — و امیدواریم در هزینه شما صرفه‌جویی کند.

بهترین معاملات امروز مایکروسافت آفیس

حمایت مالی


نسخه کامل مایکروسافت آفیس برای مک را با بهترین قیمت دریافت کنید

بیشتر ▼


مجموعه اصلی برنامه‌های آفیس را به همراه عملکرد ابری، سازگاری بین دستگاه‌ها و موارد دیگر با قیمتی عالی با اشتراک یک ساله و قابل تمدید خودکار دریافت کنید.

بیشتر ▼

حمایت مالی


Office 2019 Pro Plus را در چند ثانیه مستقیماً در ایمیل خود دریافت کنید و آن را در چند مرحله ساده نصب کنید. این پکیج شامل تمامی اپلیکیشن های ورد، اکسل، پاورپوینت و غیره می باشد.

بیشتر ▼


این نسخه قابل دانلود از Microsoft 365 Business (با اشتراک 12 ماهه) یک گزینه عالی برای حرفه ای ها است. این شامل Word، Excel، PowerPoint، Outlook و OneDrive به علاوه برخی موارد اضافی است.

بیشتر ▼

حمایت مالی


Office professional plus کامل ترین و قدرتمندترین مجموعه آفیس مایکروسافت است. بلافاصله ایمیلی حاوی کلید محصول و دستورالعمل‌های نصب دریافت خواهید کرد (بدون نیاز به اشتراک).

بیشتر ▼


به مایکروسافت آفیس با نرم افزار طراحی عکاسی نیاز دارید؟ برای تخفیف خوب، اشتراک یک ساله Microsoft 365 Personal و Adobe CC Photography را دریافت کنید.

بیشتر ▼


اگر یک مجموعه اولیه مایکروسافت آفیس 2021 می‌خواهید، این بهترین قیمت در حال حاضر برای آخرین نسخه برنامه‌های اصلی آفیس، از جمله Word، Excel و PowerPoint است.

بیشتر ▼


کلید فعال سازی مادام العمر برای Microsoft Office Home & Business 2021 برای Windows 10. شامل Word، Excel، PowerPoint و Outlook.

بیشتر ▼

مایکروسافت آفیس 2021

مایکروسافت آفیس 2021 آخرین نسخه از مجموعه آفیس کلاسیک آن است. نسخه شخصی استاندارد شامل مایکروسافت ورد، اکسل و پاورپوینت به عنوان برنامه‌های اصلی آن است، در حالی که نسخه حرفه‌ای شامل همان برنامه‌های اصلی Microsoft 365 است، اما توجه داشته باشید که سرویس‌های ابری مانند Skype و OneDrive وجود ندارند (هنوز می‌توانید نسخه‌های اصلی این موارد را دریافت کنید. برنامه ها به صورت رایگان). نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که مجوز آفیس 2021 شما فقط به شما امکان می دهد آن را همزمان بر روی یک رایانه ویندوز یا MacOS نصب کنید – دستگاه های دیگر و چندین نصب در چندین دستگاه پشتیبانی نمی شوند. برای این کار، باید مایکروسافت مایکروسافت 365 را ارتقا دهید. روی دیگر سکه این است که مایکروسافت آفیس 2021 یک بار خرید و یک بار پرداخت است (زمانی که مالک آن هستید، مال شماست)، در حالی که مایکروسافت 365 دارای یک هزینه اشتراک ماهانه

مایکروسافت 365

مایکروسافت 365 که قبلاً آفیس 365 نامیده می شد، کرم مایکروسافت آفیس است. این بسته مبتنی بر اشتراک شامل همه چیزهایی است که مایکروسافت آفیس برای ارائه دارد، از جمله طیف کاملی از برنامه های آفیس به همراه Microsoft Outlook، Publisher و Access. به‌علاوه، خدمات ابری برتر OneDrive و Skype را دریافت می‌کنید، و محدود به دستگاه‌هایی نیستید که مجاز به استفاده از Microsoft 365 در آن‌ها هستید. می‌توانید نسخه خود را روی هر رایانه شخصی Windows، رایانه Mac، یا دستگاه تلفن همراه سازگاری که دارید نصب کنید. (یا در صورت تمایل همه به طور همزمان).

مطلب پیشنهادی:  با RTX 3060 در این رایانه بازی Alienware 970 دلار صرفه جویی کنید

با این حال، شما برای این امتیاز هزینه خواهید کرد: مایکروسافت 365 گران‌ترین نسخه از این دسته است و با هزینه اشتراک ماهانه همراه است. با این وجود، Microsoft 365 به عنوان کامل‌ترین مجموعه آفیس، بهترین انتخاب برای حرفه‌ای‌ها، صاحبان مشاغل و سایر کاربران جدی است.

راهنمای مبتدیان مایکروسافت آفیس

قبل از اینکه برای خرید بهترین پیشنهاد مایکروسافت آفیس که می توانید پیدا کنید عجله کنید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام بسته خاص برای شما مناسب است. اساساً دو محصول اصلی وجود دارد – مایکروسافت آفیس استاندارد و مایکروسافت 365 مبتنی بر اشتراک حق بیمه، همراه با نسخه‌های شخصی/دانشجویی و حرفه‌ای آن‌ها. مجموعه‌های تجاری/حرفه‌ای Microsoft Office شامل همان برنامه‌های اصلی Microsoft 365 هستند، اما فاقد پشتیبانی ابری و سازگاری با چند دستگاه هستند.

مایکروسافت 365 دارای برخی ویژگی‌های پیشرفته مانند این سرویس‌های ابری اضافی و نصب چند دستگاهی است، اما گران‌تر است و به اشتراک ماهانه نیاز دارد. با این حال، برای استفاده در محیط های حرفه ای انتخاب بهتری است و تنها گزینه ای است که می تواند در دستگاه های تلفن همراه استفاده شود. همچنین، شما محدود به نصب بر روی یک دستگاه در یک زمان نیستید مانند مایکروسافت آفیس 2021.

چه چیزی در مایکروسافت آفیس گنجانده شده است؟

تقریباً همه حداقل به طور مبهم با مایکروسافت ورد، پاورپوینت و اکسل آشنا هستند، اما مایکروسافت آفیس چیزهای بیشتری نسبت به پردازش کلمه و صفحات گسترده (به همان اندازه که مهم هستند) برای ارائه دارد. مجموعه‌های آفیس کمی متفاوت هستند و همچنین تفاوت‌های قابل‌توجهی با مواردی مانند سرویس‌های ابری و مجوزهای استفاده وجود دارد، بنابراین تقسیم‌بندی کنار هم مناسب است. در اینجا همه چیزهایی است که با مایکروسافت آفیس 2021 و مایکروسافت 365 دریافت می کنید:

برنامه های گنجانده شده است خدمات ابری محدودیت های دستگاه
مایکروسافت آفیس 2021 شخصی/خانگی و دانشجویی: ورد، اکسل، پاورپوینت هیچ یک 1 کامپیوتر ویندوز یا مک
مایکروسافت 365: Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Publisher، Access OneDrive، اسکایپ تعداد نامحدود کامپیوتر و دستگاه
Microsoft Office 2021 Professional: Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Publisher، Access هیچ یک 1 کامپیوتر ویندوز یا مک
مطلب پیشنهادی:  به همین دلیل است که در نهایت باید Nvidia را برای AMD کنار بگذارید

آیا مایکروسافت آفیس روی مک کار می کند؟

با وجود اینکه مایکروسافت آفیس از همان شرکت نرم افزاری پشت سیستم عامل ویندوز است، با کامپیوترهای مک سازگار است. خبر خوب دیگر برای مدیران اپل این است که شما به نسخه خاصی از آفیس برای مک خود نیز نیاز ندارید: کلید مایکروسافت آفیس 2021 یا مایکروسافت 365 برای هر دو نسخه ویندوز و مک معتبر است.

آیا مایکروسافت آفیس روی کروم بوک ها کار می کند؟

اگرچه ممکن است کشف اینکه مایکروسافت آفیس روی مک اجرا می شود چندان شوکه کننده نباشد، ممکن است برخی از دیدن این که برای سیستم عامل کروم نیز در دسترس است تعجب کنند. با این حال، نمی‌توانید نسخه دسک‌تاپ Windows یا Mac را روی Chromebook خود اجرا کنید. در عوض، باید به فروشگاه Google Play بروید و نسخه Chrome OS Office را از آنجا دانلود کنید.

آیا می توانید مایکروسافت آفیس را به صورت رایگان دریافت کنید؟

شما می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان از Microsoft 365 دریافت کنید، اما به طور کلی، مایکروسافت آفیس به صورت رایگان برای اکثر کاربران در دسترس نیست. با این حال، ممکن است بتوانید آن را به صورت رایگان از طریق مدرسه یا محل کار خود دریافت کنید، بنابراین ممکن است بخواهید بررسی کنید و ببینید آیا این یک گزینه است یا خیر. اگر واقعاً به پول نیاز دارید، یا اگر نیازهایتان کم است، ممکن است یکی از گزینه های رایگان مایکروسافت آفیس را نیز در نظر بگیرید. با این حال، اگر به ثبات و آشنایی با چیزهای واقعی علاقه دارید، یکی از معاملات آفیس مایکروسافت در بالا بهترین راه برای صرفه جویی است.

به دنبال چیزهای عالی تر هستید؟ تخفیف‌های فنی و موارد دیگر را در صفحه معاملات انتخاب شده ما، از جمله جدیدترین تخفیف‌های فتوشاپ، بیابید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا