موبایل

بهترین معاملات ارزان Fitbit برای جولای 2022

دنبال کردن بهترین تخفیف‌ها در ساعت‌های هوشمند می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، اما اگر به دنبال تخفیف‌های خاص Fitbit هستید، ما طیف وسیعی از گزینه‌های مدل فعلی را به شما ارائه می‌دهیم. در حال حاضر، ما شاهد برخی از پایین ترین قیمت ها در بیش از یک ماه گذشته برای سه مدل Fitbit در زیر هستیم. با این حال، این قیمت ها احتمالاً دوام زیادی نخواهند داشت. بودجه یا نیاز شما هر چه باشد، فیت بیتی وجود دارد که برای شما مناسب است. در ادامه با شما همراه باشید تا بهترین معاملات و گزینه های Fitbit را به شما معرفی کنیم تا بیشترین سود را به دست آورید.

بهترین معاملات Fitbit

 • Fitbit Charge 5 – 130 دلار، 180 دلار بود
 • Fitbit Versa 3 – 180 دلار، 230 دلار بود
 • Fitbit Sense – 220 دلار، 300 دلار بود

Fitbit Charge 5 – 150 دلار، 180 دلار بود

زنی که در فضای باز لبخند می زند با لباس ورزشی و Fitbit Charge 5 روی مچ دستش.

چرا باید بخرم

 • طراحی شیک
 • عمر باتری عالی
 • GPS داخلی
 • معیارهای پیشرفته سلامت

بهترین Fitbit بسته به آنچه از آن نیاز دارید و بودجه شما بسیار متفاوت است. با این حال، در بیشتر موارد، بسیاری از کاربران از Fitbit Charge 5 خوشحال خواهند شد. این Fitbit Charge 5 همه چیزهایی را دارد که اکثر کاربران می توانند به آن نیاز داشته باشند، از طراحی براقی که روی مچ دست شما احساس راحتی می کند تا چندین ویژگی عالی. مانند بسیاری از فیت‌بیت‌ها، این دستگاهی است که می‌توانید آن را بپوشید و تقریباً فراموش کنید، زیرا بدون نیاز به مراقبت مداوم، به خوبی نگه می‌دارد. در عوض، Fitbit Charge 5 شما و پیشرفت شما را ردیابی می کند.

Fitbit Charge 5 هر روز یک امتیاز آمادگی روزانه ارائه می‌کند، بنابراین می‌دانید چه زمانی بهتر است تمرین کنید و به خودتان فشار بیاورید و چه زمانی باید فقط روی ریکاوری و کارهای سبک تمرکز کنید. به‌علاوه، یک هدف فعالیت شخصی‌شده برای روز به همراه تمرین‌های توصیه‌شده و جلسات ریکاوری بر اساس سیستم امتیازدهی دریافت می‌کنید. Fitbit Charge 5 نیز ردیابی قدم‌ها، کالری‌های سوزانده‌شده و میزان سختی ورزش‌های شما تمام آن چیزی نیست که انجام می‌دهد. همچنین امتیاز مدیریت استرس را ارائه می‌دهد، بنابراین می‌توانید واکنش فیزیکی بدنتان به استرس را ببینید. از طریق ورزش، تمرین تمرکز حواس و خواب بهتر، می توانید برای مدیریت بهتر کارها تلاش کنید. البته، Fitbit Charge 5 ردیابی خواب را نیز برای کمک به شما ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی:  آپدیت iOS 16 اوایل هفته آینده به آیفون شما می آید

از دیگر ویژگی های آن می توان به حسگر EDA و اپلیکیشن نوار قلب اشاره کرد. اولین مورد، فعالیت الکترودرمال را در سطح عرق پوست شما شناسایی می کند تا پاسخ بدن شما به استرس را نشان دهد. برنامه ECG هر گونه ضربان قلب غیر طبیعی یا حتی اگر ریتم قلب نامنظم دارید را جستجو می کند. در جاهای دیگر، GPS داخلی به این معنی است که می توانید ببینید کجا تمرین کرده اید، در حالی که عمر باتری هفت روزه بسیار مفید است.

Fitbit Versa 3 – 170 دلار، 230 دلار بود

Fitbit Versa 3 منوی خود را در حالی که مچ دست مرد است نشان می دهد.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

چرا باید بخرم

 • بسیار راحت
 • آسان برای استفاده
 • ردیاب سلامتی عالی
 • عمر باتری خوب

Fitbit Versa 3 یکی دیگر از ردیاب های تناسب اندام است که پوشیدن و فراموش کردن آن آسان است. این ساعت‌های هوشمند بسیاری از آنچه را که از بهترین ساعت‌های هوشمند انتظار دارید ارائه می‌کند، یک ساعت هوشمند بسیار شیک برای قرار دادن روی مچ دست شماست. بهتر از همه، بسیار راحت است، بنابراین در طول روز به سختی متوجه آن خواهید شد. در زیر کاپوت ساده آن ویژگی های زیادی وجود دارد که به این معنی است که چیزی بیش از یک ردیاب تناسب اندام است. این نوع دستگاهی است که به زودی شما را در طول روز کاری راهنمایی می کند.

در ساده‌ترین حالت، Fitbit Versa 3 سرعت و مسافت شما را همیشه دنبال می‌کند. این گام‌ها، کالری‌های سوزانده شده و همه چیزهای معمولی را که از یک ردیاب تناسب اندام انتظار دارید، می‌شمارد. به لطف GPS داخلی، دیگر نگران بردن گوشی خود نخواهید بود زیرا Fitbit Versa 3 شما را پوشش می دهد. به‌علاوه، برای تماس‌ها، پیامک‌ها و برنامه‌ها اعلان‌هایی دریافت می‌کنید که نیاز به بیرون کشیدن تلفنتان را کاهش می‌دهد. اگر می خواهید به جای اینکه همیشه به تلفن خود نگاه کنید، روی تمرین یا پیاده روی خود تمرکز کنید، واقعاً مفید است. هر روز، یک نمره تناسب اندام روزانه ارائه شده توسط برنامه Fitbit دریافت می کنید، بنابراین می توانید به راحتی ببینید که آیا امروز روزی است که باید به خودتان فشار بیاورید یا بهتر است به جای آن روی ریکاوری تمرکز کنید. همچنین سیستم دقیقه منطقه فعال Fitbit وجود دارد که زمان رسیدن به منطقه ضربان قلب مورد نظر خود را ردیابی می کند تا بتوانید هر دقیقه را شمارش کنید. مانیتور ضربان قلب 24 ساعته در اینجا بسیار مفید است.

مطلب پیشنهادی:  Oppo قصد دارد آداپتور شارژ را با چندین محصول متوقف کند: گزارش

Fitbit Versa 3 همچنین میزان اکسیژن خون شما در شب را همراه با الگوهای خواب شما ردیابی می کند، بنابراین می توانید میزان استراحت و همچنین ورزش کردن خود را مشاهده کنید. همچنین هنگامی که می خواهید اخبار و آب و هوای سریع دریافت کنید یا یادآوری تنظیم کنید، از دستیار صوتی داخلی با Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی می کند. حتی می توانید دستگاه های خانه هوشمند خود را از طریق آن کنترل کنید. این یک دستگاه همه کاره عالی است.

Fitbit Sense – 217 دلار، 300 دلار بود

Fitbit Sense روی مچ دست مرد هنگام راه رفتن در فضای باز.

چرا باید بخرم

 • ابزارهای غنی برای تناسب اندام و سلامتی
 • این به نظر عالی می آید
 • ردیابی خواب فوق العاده
 • پشتیبانی از دستیار صوتی

Fitbit Sense یک ساعت هوشمند فوق العاده است که تمام مزایای یک ردیاب تناسب اندام را با تمام ویژگی های کاربردی یک ساعت هوشمند کامل دارد. عالی به نظر می رسد و بسیار بیشتر از سایر دستگاه های Fitbit شبیه یک ساعت هوشمند است، اما تمام مزایای اکوسیستم Fitbit، از جمله برخی معیارهای سلامت فوق العاده دقیق را دارد. چه بخواهید از آن به عنوان یک دستگاه تناسب اندام استفاده کنید و چه زمانی که در دفتر هستید، این کار را به خوبی انجام می دهد زیرا بسیار همه کاره و همه کاره است. حتی به لطف آمازون الکسا و دستیار گوگل، از دستیار صوتی گسترده ای نیز پشتیبانی می کند.

همانطور که از یک دستگاه Fitbit انتظار دارید، از تمام مزایای امتیاز تناسب اندام روزانه Fitbit بهره مند می شوید. این بسیار جالب است زیرا به شما می گوید چه زمانی باید استراحت کنید و چه زمانی باید کمی به خودتان فشار بیاورید، همه اینها بر اساس کاری که روز قبل انجام داده اید. مربوط به این تعداد زیادی از سنسورها است. یک برنامه اسکن EDA وجود دارد که فعالیت الکترودرمال را از طریق پوست شما تشخیص می دهد، که می تواند پاسخ بدن شما به استرس را نشان دهد. یک سنسور دمای داخلی داخلی نیز به ثبت موارد کمک می کند تا بتوانید تغییرات غیرعادی را مشاهده کنید. سایر ویژگی‌ها عبارتند از مانیتور بی‌نظمی ریتم قلب، بنابراین می‌توانید هر گونه ضربان قلب غیرعادی بالا یا پایین و همچنین اگر ریتم قلبتان درست به نظر نمی‌رسد را تشخیص دهید.

مطلب پیشنهادی:  قرارداد قابل مشاهده ثبت نام: کارت هدیه خود را تا سقف 300 دلار انتخاب کنید

سایر ویژگی ها شامل ردیابی خواب گسترده برای نظارت بر سطح اکسیژن خون در شب و همچنین هرگونه خواب، خروپف یا سایر فعالیت های شبانه است. چه روز باشد چه شب، Fitbit Sense می‌داند در بدن شما چه می‌گذرد و حرکات شما را از طریق GPS داخلی ردیابی می‌کند. وقتی در نظر می گیرید که چگونه می توانید دستگاه های خانه هوشمند خود را با Google Assistant یا Amazon Alexa کنترل کنید، پیدا کردن ایراد از این دستگاه قابل توجه واقعاً دشوار است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا