موبایل

بهترین پیشنهادات طرح تلفن همراه برای جولای 2022

اگر به دنبال بهترین معاملات طرح تلفن همراه هستید، به جای درستی آمده اید. رقابت بین اپراتورها، برنامه‌های تلفن بی‌سیم نامحدود را ارزان‌تر از همیشه می‌کند. هنگامی که قیمت طرح خدمات تلفن همراه کاهش می یابد، اغلب راه برای به دست آوردن بهترین قیمت، تغییر به یک حامل بی سیم جدید است. طرح های زیادی در مناطق اطراف موجود است که خرید بهترین طرح تلفن همراه برای استفاده در منزل می تواند بسیار متفاوت از بهترین طرح تلفن همراه برای مشاغل کوچک باشد. این روند می تواند مدت زیادی طول بکشد. ارائه‌دهندگان و برنامه‌های داده‌ای کافی وجود دارد که سرتان را به دردسر می‌اندازند (البته به تمام معاملات گوشی‌های هوشمند و اپراتورهایی که با آنها برخورد خواهید کرد، اشاره نکنیم). پس چرا به دنبال بهترین معامله نباشید؟ برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما، ما بهترین پیشنهادات طرح تلفن همراه موجود در حال حاضر را گردآوری کرده ایم. اگر به دنبال معاملات تلفن 5G هستید، ما جدیدترین تخفیف‌های شرکت مخابراتی را نیز پیدا کرده‌ایم.

بهترین معاملات طرح تلفن همراه امروز

از آگوست 2020، Sprint دیگر به عنوان یک برند وجود ندارد. Sprint و T-Mobile در اوایل سال جاری ادغام شدند.

توجه داشته باشید که در دسترس بودن این طرح‌ها به موقعیت جغرافیایی شما بستگی دارد و در برخی مناطق، قیمت‌گذاری ممکن است شامل هزینه‌های اولیه اضافی مانند هزینه‌های یک‌بار فعال‌سازی یا راه‌اندازی نباشد:

  • بهترین طرح خانواده نامحدود: T-Mobile Magenta Plus30 دلار در ماه در هر خط برای سه خط، شامل مالیات و هزینه
  • بهترین طرح: از 15 دلار در ماه شروع می شود
  • بهترین طرح برای گفتگو و متن: جمهوری بی سیمبرای مشتریان DISH از 20 دلار در ماه شروع می شود
  • بهترین تجربه: برای مکالمه نامحدود، متن، داده و نقطه اتصال از 20 دلار در ماه شروع می شود
مطلب پیشنهادی:  Itel P55، Itel P55+ با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی، شارژ سریع تا 45 وات در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

تی موبایل

T-Mobile یکی از بهترین معاملات طرح نامحدود را در حال حاضر ارائه می‌کند، با بسته Magenta Max Unlimited که هزینه‌های زیادی را به همراه دارد: فقط با 85 دلار در ماه، مکالمه، متن و داده نامحدود به‌علاوه پخش جریانی HD دریافت می‌کنید. 40 گیگابایت داده برای یک هات اسپات تلفن همراه با سرعت 4G و اشتراک رایگان Netflix (با پخش جریانی HD همزمان). اگر عاشق سفر هستید، 4 گیگابایت داده 4G در مکزیک و کانادا و همچنین Wi-Fi نامحدود در پرواز در صورت مجاز دریافت خواهید کرد. در نتیجه ادغام T-Mobile با Sprint، مشتریان Sprint اکنون مشتریان T-Mobile هستند. طرح های T-Mobile 5G نیز در دسترس هستند.

اسپرینت

به دلیل ادغام Sprint/T-Mobile، Sprint دیگر به عنوان یک برند جداگانه وجود ندارد. این برند در 2 آگوست 2020 متوقف شد.

AT&T

AT&T یکی دیگر از مدعیان بهترین قرارداد تلفن نامحدود در حال حاضر است. طرح Premium نامحدود آن 85 دلار در ماه هزینه دارد و شامل مکالمه، متن و داده نامحدود در ایالات متحده و همچنین مکزیک و کانادا است. همچنین ماهیانه 50 گیگابایت پهنای باند هات اسپات تلفن همراه پرسرعت (که پس از اتمام به سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه برمی‌گردد)، پخش جریانی HD، دسترسی 5G و اشتراک رایگان در HBO Max به عنوان یک جایزه کوچک ثبت نام دریافت می‌کنید. اگر به همه امکانات اضافی نیاز ندارید، طرح شروع نامحدود همان مکالمه نامحدود، متن و داده و 5G را با 65 دلار ارزان‌تر در ماه به شما می‌دهد.

Verizon

ورایزون در تکمیل فهرست “چهار بزرگ” اپراتورهای ایالات متحده، خدمات بی سیم مشابهی را به سایر ارائه دهندگان اصلی ارائه می دهد، اما اگر فقط برای یک خط پرداخت کنید، گران تر است. طرح‌های بی‌سیم نامحدود Verizon از 70 دلار در ماه برای هر خط با دسترسی به Verizon 5G، مکالمه نامحدود، متن و داده شروع می‌شود، اما به قیمت 60 دلار در ماه/خط برای دو خط، 45 دلار در ماه برای سه، 35 دلار در ماه برای چهار خط و 30 دلار در ماه برای پنج خط یا بیشتر. همچنین توجه داشته باشید که طرح Verizon Start Unlimited بسیار ابتدایی است – اگر می خواهید موارد اضافی مانند پخش HD را داشته باشید، باید 10 تا 20 دلار بیشتر برای هر خط بپردازید.

مطلب پیشنهادی:  این شرکت می گوید به روز رسانی Nothing Phone 1 Android 13 در نیمه اول سال 2023 عرضه می شود.

لوگوی قابل مشاهده برنامه بی سیم با برچسب حمایت شده.

Visible یک اپراتور تمام دیجیتال و ترکیبی است که از شبکه Verizon پشتیبانی می کند. همه برنامه‌ها دسترسی نامحدود، از جمله مکالمه، متن، داده‌ها و دسترسی به نقطه اتصال را بدون هزینه‌های اضافی یا هزینه‌های پنهان ارائه می‌دهند. به طور خاص، همه مالیات ها و هزینه ها در قیمت طرح شما گنجانده شده است، چه پوشش فردی یا یک طرح گروهی را انتخاب کنید. شروع کار بسیار آسان است – فقط ثبت نام کنید، طرح یا دستگاه های خود را فعال کنید و بروید. می توانید دستگاه و شماره موجود خود را بیاورید یا یک تلفن جدید تهیه کنید. Visible در حال حاضر تا 300 دلار کارت هدیه مجازی را با خرید دستگاه جدید و فعال سازی ارائه می دهد. معامله قطعا ارزش بررسی را دارد!

موبایل ایالات متحده

طرح‌های بی‌سیم پیش‌پرداخت گزینه‌ای عالی برای کاربران سبک، بچه‌ها و هر کس دیگری است که داده‌های زیادی را به صورت روزانه مصرف نمی‌کند. US Mobile یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پیش پرداخت موجود امروز است که به شما امکان می دهد طرح سفارشی خود را ایجاد کنید – به این معنی که فقط برای دقیقه، متن و گیگابایت داده به اندازه دلخواه پرداخت می کنید. تنها به عنوان یک مثال، دقیقه نامحدود و 1000 پیامک فقط 12 دلار در ماه برای شما هزینه دارد، و اگر می خواهید کاملاً نامحدود بروید، باز هم فقط 45 دلار در ماه است. همچنین در اکثر کشورها (نه فقط مکزیک و کانادا) 10 گیگابایت داده رومینگ 4G دریافت می کنید. اگر چندین خط به یک طرح اضافه کنید، می‌توانید موارد اضافی رایگان مانند Disney+ و Netflix را نیز باز کنید.

نعناع

Mint Mobile یک تازه وارد به صحنه بی سیم ارزان است و نویدهای زیادی را نشان می دهد، به خصوص برای کاربران داده سبک که از تلفن های خود عمدتاً برای تماس و پیامک استفاده می کنند. Mint یک پیشنهاد مقدماتی برای مشتریان جدید نیز ارائه می‌کند، با ارزان‌ترین طرح مکالمه و متن نامحدود با قیمت فوق‌العاده مقرون به صرفه 15 دلار در ماه برای سه ماه اول (با افزایش سه ماهه). این فقط مکالمه و پیام متنی نامحدود است، اما در صورت نیاز 3 گیگابایت داده 4G در ماه یا حداکثر 12 گیگابایت داده ماهانه با برنامه 25 دلاری در ماه در صورت نیاز بیشتر دریافت می کنید. پس از سه ماه اول، این قیمت ویژه به حالت عادی باز می گردد، اما اگر خدمات خود را دوست دارید، می توانید انتخاب کنید که برای طرح تمدید 12 ماهه پیش پرداخت کنید و آن قیمت های اولیه پایین را حفظ کنید.

مطلب پیشنهادی:  نحوه بازپرداخت از فروشگاه Google Play در سال 2024

جمهوری بی سیم

اگر نیازهای شما ساده است، جمهوری بی سیم یک گزینه بسیار مقرون به صرفه است، به خصوص اگر در درجه اول به یک تلفن برای تماس و پیامک نیاز دارید. ابتدایی ترین طرح گفتگو/متن شامل مکالمه و متن نامحدود با فقط 15 دلار در ماه برای مشتریان DISH است. اگر می‌خواهید مقداری داده به طرح مکالمه و نوشتار خود اضافه کنید، می‌توانید با 4G LTE با 5 دلار برای 1 گیگابایت (که برای مثال برای مکالمه نامحدود، متن و 1 گیگابایت داده 4G به 20 دلار در ماه می‌رسد) استفاده کنید. با این حال، اگر برای طرح سالانه انتخاب من پیش پرداخت کنید، دو ماه رایگان دریافت خواهید کرد: به عنوان مثال، طرح مکالمه + متنی 15 دلاری در ماه 150 دلار در سال، طرح 20 دلاری در ماه 200 دلار در سال و 25 دلار در ماه است. برنامه با 2 گیگابایت داده به 250 دلار برای سال می رسد.

به دنبال چیزهای عالی تر هستید؟ تخفیف های فنی و موارد دیگر را در صفحه معاملات ویژه ما بیابید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا