گجت

به‌روزرسانی نرم‌افزار گارمین همراه با ارتقاء نظارت بر سلامت، ویژگی‌های ایمنی: همه جزئیات

گارمین روز چهارشنبه آخرین به روز رسانی نرم افزاری ساعت های هوشمند خود را در هند اعلام کرد. طبق گفته این شرکت، صاحبان مدل‌های واجد شرایط گارمین به ویژگی‌های بهبود یافته نظارت بر سلامت و ایمنی، همراه با پروفایل‌های فعالیت پیشرفته و تجربه کاربری بهینه‌شده دسترسی خواهند داشت. این به روز رسانی لیست گسترده ای از ورزش ها و فعالیت ها را به ارمغان می آورد. علاوه بر ویژگی‌های مرتبط با سلامتی و ورزش، این شرکت می‌گوید آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار ساعت‌های هوشمند گارمین، تجزیه و تحلیل بهبود یافته، ویژگی‌های ایمنی و بهبود رابط کاربری را نیز معرفی می‌کند.

گارمین شروع به عرضه آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای ساعت های هوشمند خود در هند کرده است. به گفته این شرکت، به‌روزرسانی با موتور Firstbeat Analytics ارائه می‌شود که به کاربران ساعت هوشمند گارمین اجازه می‌دهد از داده‌های ساعت هوشمند مرتبط با روند سلامتی خود استفاده کنند.

به روز رسانی نرم افزار گارمین در دسترس است

ساعت‌های هوشمند گارمین واجد شرایط برای آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری شامل Garmin Fenix ​​7، Epix، Tactix 7، Quatix 7، Fenix ​​6، Marq، Enduro، Tactix Delta Solar، Instinct 2، Venu 2، Venu 2 Plus Series و Garmin Vívomove هستند. طبق گفته این شرکت، ساعت های هوشمند سری Sport.

گزارش تغییرات به روز رسانی نرم افزار گارمین

تغییرات به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید برای ساعت‌های هوشمند واجد شرایط گارمین شامل ردیابی خواب پیشرفته، بهبود تشخیص خواب دستگاه و مرحله‌بندی خواب است. به گفته این شرکت، همچنین شامل یک ویجت Intensity Minutes برای ساعت‌های هوشمند گارمین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا دقیقه‌های شدت خود را هر روز اندازه‌گیری کنند.

مطلب پیشنهادی:  Oppo Reno 7 5G، Reno 7 Pro 5G هند امروز عرضه می شود: نحوه تماشای پخش زنده، قیمت مورد انتظار، مشخصات

در همین حال، به‌روزرسانی ویژگی تشخیص حادثه مرتبط با ایمنی را نیز بهبود می‌بخشد، که به ساعت هوشمند کمک می‌کند حوادث را در حین فعالیت‌های مختلف، از جمله پیاده‌روی، پیاده‌روی و استفاده عمومی تشخیص دهد. با این حال، این ویژگی فقط در مدل های منتخب موجود است. به روز رسانی Safety Incident Detection همچنین به کاربران ساعت هوشمند گارمین کمک می کند تا پیامی را همراه با مکان زنده خود با مخاطبین خاص به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند یک مخاطب اضطراری را از قبل تعیین کنند و به آنها اجازه می دهند در مواقع اضطراری با مخاطبین انتخاب شده تماس بگیرند یا پیام ارسال کنند.

دارندگان ساعت های هوشمند گارمین پس از دانلود آخرین به روز رسانی نرم افزار، به فعالیت های ورزشی جدید از جمله اسب سواری، تنیس و طناب زدن دسترسی خواهند داشت. پشتیبانی از فعالیت گلف با قابلیت مشاهده جهت شیب مسیرهای انتخابی از صفحه نمایش ساعت بهبود یافته است. به عنوان بخشی از به روز رسانی، ساعت های هوشمند دارای الگوریتم بهبود یافته ای برای بهبود تشخیص توقف در حین فعالیت ها و تشخیص بهتر دویدن، راه رفتن و ایستادن خواهند بود.

این شرکت همچنین اپلیکیشن Garmin Connect را با صفحه‌کلید برای تنظیمات زمان واقعی به‌روزرسانی کرده است، در حالی که ویژگی معیارهای پس از فعالیت خلاصه‌ای از تمرینات خود را به کاربران ارائه می‌دهد که شامل سازگاری، سرعت، سرعت دقیق، معیارهای بولدرینگ و معیارهای صعود در فضای داخلی است. به شرکت.

دارندگان ساعت‌های هوشمند گارمین که واجد شرایط دریافت به‌روزرسانی هستند، می‌توانند آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار را از طریق Garmin Express دانلود کنند.

مطلب پیشنهادی:  اپل راهنمای امنیتی پلتفرم خود را به روز کرده است تا تغییراتی را که در تراشه M1 ایجاد می شود برجسته کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا