کامپیوتر

به روز رسانی نرم افزار Vision Pro یک تغییر بسیار مهم را به همراه دارد

منظره یاب جلویی ویژن پرو در فروشگاه اپل نمایش داده می شود.
لوک لارسن / روندهای دیجیتال

اپل به‌تازگی یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای هدفون ویژن پرو منتشر کرد که بیش از یک هفته پیش عرضه شد – و این یک به‌روزرسانی بزرگ است.

این به این دلیل است که در صورت فراموش کردن رمز عبوری که برای آن ایجاد کرده اید، راه آسانی برای تنظیم مجدد دستگاه شما ارائه می دهد.

این موضوع تنها چند روز پس از اینکه هدست 3499 دلاری Vision Pro در 2 فوریه در دست اولین مشتریان قرار گرفت، خبرها را منتشر کرد. قبل از عرضه به‌روزرسانی روز دوشنبه، اگر رمز عبور Vision Pro خود را فراموش کردید، باید آن را به فروشگاه اپل ببرید تا کارکنان دستگاه را بازنشانی کنند. حتی بدتر از آن، اگر فروشگاهی در این نزدیکی وجود نداشت، باید آن را به پشتیبانی مشتری AppleCare بفرستید.

خبر خوب این است که به‌روزرسانی روز دوشنبه – visionOS 1.0.3 – به این مسخره بالقوه پایان می‌دهد و اجازه می‌دهد چنین بازنشانی سریع و در راحتی در خانه شما انجام شود. این نرم افزار که توسط MacRumors در صفحات به روز رسانی اپل مشاهده شده است، با باز کردن برنامه تنظیمات Vision Pro و رفتن به تب Software Update قابل نصب است.

مشخص نیست که چند نفر در نهایت مجبور شدند با Vision Pro خود به فروشگاه اپل بروند یا آن را در عرض چند روز پس از دریافت دستگاه برگردانند، اما به وضوح انجام این کار برای بازنشانی یک روش پوچ بود. برای مثال، با آیفون، گزینه ای روی صفحه نمایش داده می شود که در صورت فراموش کردن رمز عبور، گوشی را بازنشانی کنید. اگر آن را انتخاب کردید، کافی است اپل آیدی و رمز عبور خود را وارد کنید تا قبل از بازیابی آن با استفاده از پشتیبان iCloud یا رایانه، محتویات گوشی پاک شود. مطمئناً لازم نیست برای انجام کار خود را به فروشگاه اپل بکشید.

مطلب پیشنهادی:  یکی از بهترین کروم‌بوک‌های لنوو به ویندوز روی می‌آورد

این سومین به‌روزرسانی نرم‌افزاری است که اپل برای Vision Pro منتشر می‌کند و اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری از زمان عرضه این دستگاه است. بر اساس یادداشت‌های انتشار اپل، علاوه بر یک روش بازنشانی ساده، این به‌روزرسانی همچنین شامل رفع باگ‌های نامشخص «مهم» نیز می‌شود.

در دیگر اخبار Vision Pro، مهندسان اپل که بر روی این هدست کار می‌کنند می‌گویند که احتمالاً چهار نسل از دستگاه طول می‌کشد تا به شکل ایده‌آل خود برسد و انتظار می‌رود که در اندازه، وزن، راحتی، نرم‌افزار، قابلیت استفاده و موارد دیگر، هدست‌ها بهبودهایی داشته باشند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا