موبایل

به روز رسانی پیکسل واچ یک ویژگی بسیار درخواستی را برای اپل واچ به ارمغان می آورد

پیکسل واچ اولین بار به عنوان اولین ساعت هوشمند گوگل است. با این حال، همچنان فاقد چندین ویژگی است که پذیرندگان اولیه خواستار آن هستند و در دستگاه های مشابه یافت می شوند. خوشبختانه، امروز آغاز عرضه یک ویژگی اغلب درخواستی است: تشخیص سقوط.

تشخیص سقوط یکی از ویژگی‌های کلیدی سلامت و ایمنی است که بهتر است همه ساعت‌های هوشمند از آن برخوردار باشند، و اکنون پیکسل واچ با اضافه شدن آن بالاخره به جمع اپل واچ و گلکسی واچ می‌پیوندد.

Google Pixel Watch با بند حلقه بازیافتی.
اندرو مارتونیک / روندهای دیجیتال

پس از اینکه Pixel Watch در سال گذشته بدون هیچ ویژگی تشخیص سقوط عرضه شد، طرفداران به حق ناراحت شدند. با وجود تمام ویژگی‌های سالمی که دارد، Pixel Watch فاقد آن چیزی بود که می‌توان آن را یکی از مهم‌ترین آنها دانست. گوگل بازخورد طرفداران را شنید و اعلام کرد که این شرکت آن را در به‌روزرسانی آینده به ساعت پیکسل اضافه خواهد کرد. به‌روزرسانی ماه مارس 2023 پیکسل واچ که امروز منتشر شد، سرانجام تشخیص سقوط را در میان لیستی از ویژگی‌های دیگر اضافه کرد.

اگرچه ممکن است در نگاه اول کمی پیش پا افتاده به نظر برسد، اما تشخیص سقوط در واقع یک عملکرد فوق العاده مهم و بالقوه برای سلامتی است. از زمانی که تشخیص پاییز به یکی از ویژگی‌های رایج در ساعت‌های هوشمند پیشرو تبدیل شد، گزارش‌های بی‌شماری مبنی بر نجات جان انسان‌ها و کمک به افرادی که در غیر این صورت بدون کمک می‌مانند، گزارش شده است. اکنون که پیکسل واچ آن را دارد، کاربران بالاخره می توانند نفس راحتی بکشند و بدانند که اگر زمین بخورند و نتوانند در حالی که از تلفن خود دور هستند بلند شوند، می توانند کمک مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مطلب پیشنهادی:  Surface Pro 8 در Best Buy به 1000 دلار کاهش یافت

امیدواریم که Pixel Watch بتواند قیمت خود را بهتر توجیه کند، زیرا ویژگی‌های سلامت و تندرستی آن شروع به فراگیری سایر دستگاه‌های موجود در بازار کرده‌اند.

توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید تشخیص سقوط را در Pixel Watch خود فعال کنید، ممکن است همچنان مجبور باشید منتظر بروزرسانی در ادامه انتشار باشید. خوشبختانه، به‌روزرسانی‌های Google خیلی سریع منتشر می‌شوند، بنابراین نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانید. برای اطمینان از به‌روزرسانی Pixel Watch شما به محض انتشار وصله، حتماً به‌روزرسانی‌های خودکار را روشن کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا