تکنولوژی

بیت کوین با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال پیش از گزارش مشاغل ایالات متحده به 23000 دلار بازگشت

بیت کوین در آستانه انتشار گزارش حقوق و دستمزد در ایالات متحده، با نزدیک شدن سهام جهانی به بالاترین رقم دو ماه اخیر افزایش یافت.

قیمت بیت کوین با نزدیک شدن سهام های جهانی به بالاترین سطح دو ماهه پیش از گزارش حقوق و دستمزد ایالات متحده افزایش یافت.

بزرگترین ارز دیجیتال در روز جمعه با 4 درصد افزایش به 23,422 دلار رسید و در محدوده 19,000 تا 25,000 دلاری باقی ماند که از اواسط ژوئن حفظ شده است. اتر با 5.4 درصد افزایش به 1678 دلار رسید.

نوئل آچسون و مارک چان، استراتژیست‌های جنسیس، روز پنجشنبه در یادداشتی نوشتند: «شرکت‌های بزرگ با فقدان کاتالیزورهای قوی که برای شکست مورد نیاز است، در یک محدوده صعودی به معامله می‌پردازند. بیت کوین در حال حاضر در اواسط پرچم ژوئن تا آگوست معامله می شود.

سایر سکه ها نیز افزایش یافتند که پولکادوت و آاو بیش از 5 درصد رشد کردند.

کریپتوها ماه‌هاست که در کنار دارایی‌های ریسک معامله می‌کنند و به ویژه با NASDAQ 100 همبستگی بالایی دارند. آنها در حالی که انتظارات افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در بحبوحه تورم بالا و مداوم افزایش یافت، با مشکل مواجه شدند، اما آنها از بدترین سطوح خود در چند ماه گذشته بازگشتند.

گزارش حقوق و دستمزد ماهانه ایالات متحده ممکن است ارزش توجه خاصی را داشته باشد. در شش گزارش گذشته، بیت کوین به نزول نزولی با افزایش و جهش صعودی با کاهش در 30 دقیقه پس از انتشار داده ها پاسخ داد.

ادوارد مویا می‌گوید: «افزایش انتظارات از افزایش نرخ‌های فدرال رزرو، میزان بالا رفتن بیت‌کوین را در حال حاضر محدود کرده است، اما در حالی که معامله‌گران مطمئن هستند که اوج بازدهی خزانه‌داری همچنان پابرجاست، ممکن است بیت‌کوین قبلاً به پایین‌تر رسیده باشد». تا زمانی که شاهد چند گزارش دیگر در مورد تورم و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی باشیم، ممکن است در آینده یک ادغام متزلزل برای بیت کوین رخ دهد.

مطلب پیشنهادی:  Google Art Selfie 2 منتشر شد! اکنون خود را در تصاویری با تولید هوش مصنوعی قرار دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا