تکنولوژی

تاریخی! Amazon Prime Day Sale فروش آنلاین را با 8.5 درصد افزایش به 12 میلیارد دلار رساند

به گفته شرکت Adobe، هزینه های آنلاین ایالات متحده در طول فروش دو روزه Prime Day Amazon.com Inc با 8.5 درصد افزایش به 11.9 میلیارد دلار رسید که به افزایش ترافیک به سایت های رقیب مانند Walmart.com و Target.com کمک کرد که سایت های خود را متوقف کردند. حراجی.

به گفته شرکت Adobe، هزینه های آنلاین ایالات متحده در طول فروش دو روزه Prime Day Amazon.com Inc با 8.5 درصد افزایش به 11.9 میلیارد دلار رسید که به افزایش ترافیک در سایت های رقیب مانند Walmart کمک کرد. com و Target.com که فروش خود را داشت.

آمازون بیش از 300 میلیون کالا را در دو روز فروخت که بیش از هر پرایم دی قبلی قبلی است. به گفته آمازون، اقلام پرفروش شامل پوشک، محصولات زیبایی و ساعت های اپل است.

خریداران خسته از تورم عمدتاً اقلام خانگی را ذخیره می کردند. پیش‌بینی ادوبی کل هزینه‌های آنلاین را در چندین خرده‌فروش بر اساس داده‌های تراکنش شامل بیش از 100 میلیون محصول اندازه‌گیری می‌کند.

به گفته ویوک پاندیا، تحلیلگر Adobe، رشد هزینه ها در سطح بالاتری از انتظارات بود. وی گفت: مصرف کنندگان با فشار قیمت زیادی در پمپ، مواد غذایی و در سفر مواجه هستند. آنها همچنان حاضرند در صورت مشاهده تخفیف، خرج کنند.”

به گفته Numerator که محاسبه خود را بر اساس 58,934 سفارش از 21,306 خانوار انجام می دهد، میانگین سفارش آمازون در طول این رویداد 55.26 دلار بود که 16.8 درصد نسبت به Prime Day 2021 که در ژوئن انجام شد، افزایش داشت. به گفته شرکت مشاوره خرده فروشی، دو سوم خریداران به دنبال قیمت های بهتر در سایر وب سایت ها نبودند و کاملاً از آمازون خرید می کردند.

مطلب پیشنهادی:  موشک بلو اوریجین جف بزوس چند ثانیه پس از بلند شدن بدون خدمه دچار اختلال شد.

افزایش هزینه ها بسیاری از برندها و خرده فروشان را از ارائه تخفیف های عمیق باز داشته است. اما خریداران همچنان مشتاق به خرج کردن هستند و هر تخفیفی را به عنوان محافظی در برابر تورم می‌دانستند، تورمی که در ژوئن 9.1 درصد بیشتر از حد انتظار افزایش یافت. به گفته شرکت تحقیقاتی EMarketer Inc. که گفته است تورم خریداران را تشنه چانه زنی می کند، انتظار می رود در طول این رویداد دو روزه، هزینه های آمازون در ایالات متحده به 7.76 میلیارد دلار و در سطح جهان به 12.5 میلیارد دلار برسد که هر کدام حدود 17 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. .

آمازون Prime Day را در سال 2015 راه اندازی کرد تا مشترکین جدیدی را جذب کند که سالانه 139 دلار برای تخفیف در حمل و نقل، پخش ویدیو و سایر امتیازات پرداخت می کنند. این رویداد به آمازون کمک می‌کند تا قبل از تعطیلات، خریداران را جذب کند و با ارائه معاملات در گجت‌های آمازون، ارتباط خود را با مشتریان فعلی عمیق‌تر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا