کامپیوتر

تاریخ انتشار فصل 1 Diablo IV برای 20 ژوئیه تعیین شده است: Questline مخرب، ساخت‌های شکسته، موارد دیگر

آپدیت فصل 1 که مدت ها در انتظارش بود Diablo IV در 20 ژوئیه منتشر می شود، تقریباً یک ماه و نیم از زمانی که بازی با نقدهای مثبتی روبرو شد. این به‌روزرسانی که «فصل بدخیم‌ها» نامیده می‌شود، در جریان پخش زنده برنامه‌نویس که اوایل روز جمعه برگزار شد، نشان داده شد و جزئیات مأموریت‌ها، آیتم‌های جدید و تأکید بیشتری بر پاس نبرد او بود. همانطور که از عنوان پیداست، فصل آینده یک خط جستجوی کاملاً جدید را معرفی می کند که در آن قلمرو Sanctuary به آرامی توسط طاعون خراب می شود و همه موجودات زنده را به هیولاهای بدخیم با قدرت های جدید تبدیل می کند. این فصل بعد از کمپین اصلی Diablo 4 اتفاق می‌افتد، جایی که شما Lilith، Daughter of Hatred را شکست دادید تا Sanctuary را از شر شر خلاص کنید و به عنوان یک داستان فرعی در جهان باز عمل می‌کند. فصل در ساعت 10:30 بعد از ظهر IST/10 AM PT شروع می شود.

از آنجایی که یک نفرین در حال گسترش دامنه خود را در Sanctuary of Diablo IV گسترش می‌دهد، بازیکن در سطح 1 به کیوواشاد برمی‌گردد تا با شخصیت جدید Cormand، کشیش سابق کلیسای جامع نور، ملاقات کند که وظیفه جدید پاره کردن افراد آلوده را به ما می‌دهد. قلب ها را جدا از موجودات بدخواه و استفاده از آنها برای افزایش قدرت خود. هیولاهای نخبه ای که در دنیا پیدا می کنید این شانس را دارند که به عنوان یک نسخه بدخیم تولید شوند که در صورت شکست یک قلب بدخیم در معرض قرار می گیرد. شما می‌توانید با این آیتم تعامل کنید تا مراسمی را شروع کنید که نسخه‌ای قدرتمندتر از دشمن نخبه را که توسط گروهی از اوباش فاسد احاطه شده است، ایجاد می‌کند. پس از کشتن این – بله، این وظیفه مضاعف است – شما یک قلب در قفس به دست می آورید، که اساسا به عنوان جواهری عمل می کند که می تواند به صورت حلقه یا طلسم تنظیم شود تا قدرت شما را به شدت افزایش دهد. این راهی است که شما می‌توانید «ساخت‌های شکسته جدید احمقانه» ایجاد کنید که توسعه‌دهندگان امیدوارند به درستی متعادل باشند.

مطلب پیشنهادی:  نگاهی درونی به هدف لنوو برای ایجاد فناوری پایدار

بررسی Diablo IV

در طول فصل اول Diablo IV، تمام حلقه‌ها و طلسم‌ها با سوکت‌های رنگی – قرمز، آبی یا زرد – عرضه می‌شوند که فقط قدرت‌های قلبی مشابه رنگ را می‌پذیرند. شما نمی توانید یک قلب قرمز را در یک سوکت آبی جفت کنید، زیرا بازی بازیکنان را هدایت می کند تا به دنبال رنگ های خاصی از اشیا باشند. شاید اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که شکار کنید، یک رنگ قلب چهارم مرموز را پیدا کنید که می تواند روی هر جواهری قرار گیرد. در مجموع 32 قدرت قلب بدخیم برای جمع آوری وجود دارد، اگرچه در ادامه بازی با نسخه های قوی تری از آنها روبرو خواهید شد. سپس هر قلب قدیمی و بی فایده ای را می توان به مواد ساختنی تقسیم کرد که می توان از آنها برای ایجاد Invoker استفاده کرد. این ها را می توان پس از تکمیل کمپین فصل 1 Diablo IV، در یک تونل بدخواه استفاده کرد که در آن می توانید قلب های تضمین شده را جستجو کنید. به یاد داشته باشید: قلب های بدخیم زمانی که در جهان ماورایی جستجو می شوند بسیار نادر هستند.

سفر فصل 1 به هفت فصل تقسیم می‌شود که هر کدام مجموعه‌ای از اهداف و پاداش‌های خاص خود را دارد، از طریق آیتم‌ها و موارد جدید. مورد دوم برای پیشرفت نبرد پاس Diablo 4 بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند قفل پاداش‌ها را باز کنید – هر چه لطف بیشتری کسب کنید، سطوح بیشتری را باز می‌کنید. همچنین لازم به ذکر است که در اینجا دو نوع Battle Pass وجود دارد – یک ردیف رایگان که در آن هر کسی می‌تواند ارتقاهای درون بازی را کسب کند، و یک ردیف Premium پولی که همه جوایز آن لوازم آرایشی است. در زمان راه اندازی، Diablo IV به سادگی یک فروشگاه درون بازی را ارائه داد که به سادگی حاوی پوسته ها بود، و بازی هرگز شما را به خرید هیچ یک از آنها ترغیب نکرد. امیدواریم با تمرکز Blizzard Entertainment بر گسترش بازی در سال های آینده، این روند ادامه یابد. این استودیو در حال حاضر دو توسعه در حال توسعه فعال دارد.

مطلب پیشنهادی:  ابزار جدید حریم خصوصی گوگل به شما در مورد درز اطلاعات شخصی هشدار می دهد

Diablo IV برای PC (از طریق Battle.net)، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X در دسترس است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا