موبایل

تبلت تاشو بعدی سامسونگ می تواند Galaxy Z Tab باشد.

در کنار Samsung Galaxy Z Flip 4 و Samsung Galaxy Z Fold 4، سامسونگ ممکن است روی تب Galaxy Z نیز کار کند. این بر اساس گزارشی است که توسط یک منبع اطلاعات نسبتاً جدید، Ianzuk، در سایت کره ای ناور منتشر شده است. این به دنبال گزارش GizChina از سال گذشته است که ادعا می‌کرد سامسونگ در حال کار بر روی یک Galaxy Tab سه تاشو برای عرضه در سال 2022 یا بعد از آن است.

تبلتی که هنوز نامش فاش نشده است، که به طور آزمایشی Z Tab نامیده می شود، اولین تبلت در نوع خود خواهد بود. گفته می شود که این تبلت سه گانه است، به این معنی که به سه طریق تا می شود – به عنوان یک تلفن، یک تبلت، و یک تبلت حتی بزرگتر – که همه در یک دستگاه قرار می گیرند.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra با صفحه کلید.
آجی کومار

سامسونگ به دلیل عبور از مرزها شناخته شده است و این شرکت فاکتور فرم تاشو را به گونه ای پیش برده است که حتی افراد شکاک هم اکنون متقاعد شده اند که جایی در بازار گوشی های هوشمند دارد. اکنون آماده است همین کار را برای تبلت ها انجام دهد. دستگاه‌های تاشو برای تبلت‌ها حس بسیار بیشتری دارند. شما از یک صفحه نمایش کوچک به یک صفحه نمایش بزرگ نمی‌روید، بلکه از یک صفحه نمایش بزرگ به یک صفحه نمایش بزرگتر می‌روید. اگر می‌توانست کوچک‌تر شود و در هنگام بسته شدن تقریباً شبیه Fold شود، حتی بهتر است. به عبارت دیگر، از نظر جابه‌جایی بین حالت‌ها نسبت به Z Fold به Z Flip نزدیک‌تر خواهد بود. همچنین کاربردهای بالقوه زیادی برای تبلت تاشو وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:  اپل به دنبال تغییر دستور Hey Siri به Siri است

در مورد اینکه این تبلت چه زمانی راه اندازی می شود، ممکن است در هر زمانی باشد. گزارش GizChina اولین تاریخ عرضه را در سه ماهه اول سال 2022 نشان می دهد که مدت هاست گذشته است. این جدیدترین گزارش می گوید که سامسونگ قصد دارد آن را در کنار تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 9 به دنیا معرفی کند. ممکن است در سال 2022 و قبل از اینکه به طور رسمی نهایی شود و به همان شیوه پیکسل 7 منتشر شود، اعلام شود، یا سامسونگ می تواند این خبر را در اولین رویداد Unpacked خود در سال 2023 اعلام کند و در اواخر سال عرضه شود. این به Flip and Fold 4 که به زودی منتشر می‌شود، اجازه می‌دهد نفس بکشد و در عین حال کمی زندگی به گفتمان تاشو آنلاین تزریق کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا