موبایل

تبلت طراحی Wacom One در Best Buy بسیار مناسب است

زنی که روی تبلت طراحی Wacom One روی هنر کار می کند.

چه یک گرافیست حرفه ای باشید و چه در آرزوی تبدیل شدن به آن، یک تبلت طراحی یک سرمایه گذاری ضروری برای کاردستی شماست. آنها معمولاً ارزان نیستند و معمولاً بخشی از معاملات تبلت نیستند، بنابراین اگر هنوز یکی از آنها را خریداری نکرده اید، باید از این فرصت برای صرفه جویی 50 دلاری هنگام خرید Wacom One از Best Buy استفاده کنید. 350 دلار مال شماست که از قیمت اصلی 400 دلار کمتر است، اما باید سریع عمل کنید زیرا این پیشنهاد ممکن است هر لحظه ناپدید شود.

Wacom، برندی که در پشت برخی از بهترین تبلت‌های طراحی دیجیتال تو مانند Wacom Intuos و Wacom Intuos Pro قرار دارد، یک صفحه نمایش 13.3 اینچی Full HD را به Wacom One اضافه می‌کند تا بتوانید آنچه را که دقیقاً روی دستگاه می‌کشید ببینید. این دستگاه همچنین دارای اصطکاک سطحی طبیعی بر روی صفحه نمایش است که احساس طراحی روی کاغذ را ایجاد می کند. هر خرید Wacom One همراه با بسته نرم افزاری خلاقانه است که شامل Bamboo Paper Pro، مجوز سه ماهه برای Clip Studio Paint Pro، مجوز دو ماهه برای Adobe Photoshop و Lightroom، مجوز شش ماهه برای Adobe Fresco و مجوز Pro سه ماهه برای Magma Studio. قلم Wacom One همراه با استفاده از نرم‌افزار به عنوان قلم‌ها و براش‌های متعدد با این برنامه‌ها عمل می‌کند.

Wacom One با رایانه‌های Mac، Windows، و Chromebook و همچنین تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی انتخابی کار می‌کند، بنابراین هیچ کمبودی در دستگاه‌ها برای استفاده با رایانه لوحی خود ندارید. این محصول دارای یک کابل X شکل است که به شما امکان می‌دهد Wacom One را از طریق درگاه‌های HDMI و USB به منبع تغذیه و رایانه خود وصل کنید، همچنین پایه‌های پاپ‌آپ یکپارچه‌ای که تبلت را در یک زاویه قرار می‌دهند تا طراحی طبیعی‌تری داشته باشید. زاویه

مطلب پیشنهادی:  ای کاش هرگز آیفون 14 پرو خود را نمی خریدم

تبلت نقاشی Wacom One که ابزاری ارزشمند برای هر هنرمندی است، در Best Buy فقط به 350 دلار کاهش یافته است، یعنی 50 دلار از قیمت برچسب 400 دلاری خود. مشخص نیست کاهش قیمت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما اکیداً توصیه می کنیم که در اسرع وقت خرید خود را ادامه دهید تا پیشنهاد را از دست ندهید. اگر به تبلت نقاشی Wacom One نیاز دارید، از این فرصت برای خرید یک تبلت با تخفیف استفاده کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا