موبایل

تبلیغات بیشتری در برنامه Outlook خود می بینید؟ تو تنها نیستی

هیچ فراری از تبلیغات در همه جای اینترنت وجود ندارد، حتی زمانی که در صندوق ورودی خود پیمایش می کنید. و اکنون مایکروسافت تبلیغات بیشتری را در برنامه Outlook برای اندروید و iOS قرار می دهد.

طبق گزارش The Verge، در چند ماه گذشته، مایکروسافت تعداد تبلیغاتی را که در صندوق ورودی Outlook کاربران ظاهر می شود، افزایش داده است، به خصوص اگر آنها به صورت رایگان از Outlook استفاده کنند. این شرکت می‌گوید تنها راهی که کاربران رایگان می‌توانند از دیدن این تبلیغات اجتناب کنند، فعال کردن صندوق ورودی متمرکز است، یک ویژگی برای یک صندوق ورودی که دو تب دارد: «تمرکز» برای ایمیل‌های مهم شما (مانند ایمیل کاری) و «سایر» برای بقیه، از جمله تبلیغات

صفحه فرود برنامه Microsoft Outlook.

کیتلین رولستون، سخنگوی مایکروسافت در بیانیه‌ای گفت: «برای کاربران Outlook رایگان، تبلیغات در صندوق ورودی آن‌ها ظاهر می‌شود و اگر می‌خواهند تبلیغات را فقط در صندوق ورودی «سایر» ببینند، می‌توانند ویژگی «Inbox Focused» را فعال کنند.

تنها نکته این است که کاربران چه از ویژگی صندوق ورودی متمرکز استفاده کنند یا نه، تبلیغات را مشاهده خواهند کرد. تبلیغات در بالای صندوق ورودی ظاهر می شوند و مانند ایمیل های واقعی به نظر می رسند، همانطور که مایکروسافت و گوگل تبلیغات را به ترتیب در نسخه های مرورگر Outlook و Gmail نشان می دهند. حتی اگر تبلیغات فقط در برگه “سایر” ظاهر شوند، باز هم اجتناب از آنها بسیار دشوار خواهد بود.

کاربران Outlook از رسانه های اجتماعی برای شکایت از تبلیغات در صندوق ورودی خود در هفته گذشته شکایت کرده اند. برخی از آنها توصیه کردند که مردم به جای Outlook از سرویس های ایمیل دیگر استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر از مایکروسافت به خاطر رفتن راه گوگل و اجرای تبلیغات به عنوان بخشی از رابط کاربری Outlook ابراز ناامیدی کردند.

سلام @MicrosoftHelps تصمیم برای قرار دادن تبلیغاتی که شبیه نامه هستند @Outlook برنامه موبایل یک زباله کامل است.

فریب دادن مردم برای کلیک کردن روی تبلیغات، طراحی UX مزخرفی است. چک کردن ایمیل، عدم تلاش برای دانلود درایورها در سال 2005.

– اندرو هندری (@aahendry) 16 آگوست 2022

افزودن تبلیغات بیشتر به Outlook دقیقاً دلیلی است که باید به جای آن از آن استفاده کنید @SparkMailApp به جای tbh بدون تبلیغات و یک صندوق ورودی هوشمند فوق‌العاده خوب است که به مراتب بهتر از Gmail یا Outlook به من خدمات می‌دهد.

— راپسودی پاییزی 🐚🦭 | VTUBER (@RhapsodyAutumn) 22 اوت 2022

iOS @Outlook برنامه من تبلیغاتی را نشان می دهد که اکنون شبیه ایمیل هستند @Microsoft pic.twitter.com/o6dSIY85Yt

– نیک اسمیت (@yonicksmith) 16 آگوست 2022

گوگل در سال 2012 تبلیغات را به جیمیل معرفی کرد، اما آنها فقط در تب تبلیغات ظاهر می شوند، که منطقی است زیرا مردم از آن برای بررسی فروش از فروشگاه های مورد علاقه خود استفاده می کنند. Outlook دارای تبلیغات در برگه Other است، که محل ایمیل‌هایی به غیر از ایمیل‌های فروش و تبلیغاتی است. اگر نمی‌توانید تبلیغات رو به افزایش را تحمل کنید، چاره‌ای جز اشتراک مایکروسافت 365 که هزینه آن 7 دلار در ماه یا 70 دلار در سال است (در صورت اشتراک در بسته شخصی)، یا حذف کامل Outlook برای شما باقی نمی‌گذارد.

مطلب پیشنهادی:  اندروید هنوز هم آیفون را به روشی کوچک (اما مهم) شکست می دهد

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا