تکنولوژی

تبلیغات کریپتو Chipotle Mexican Grill ‘Proof of Steak’ زود فروخته می شود

ری المالت بیشتر روز سه‌شنبه را در اورلاندو، فلوریدا گذراند تا برای باران و بادهای شدید آماده شود.

ری المالت بیشتر روز سه‌شنبه را در اورلاندو، فلوریدا سپری کرد و برای باران و بادهای شدید آماده شد تا به زودی توسط طوفان ایان درگیر شود. یک پست Reddit بارقه‌ای از امید را به همراه داشت.

در آنجا، این مرد 31 ساله پیامی در مورد تخفیف 99.95٪ برای Chipotle Mexican Grill Inc. تنها شکار: او باید 0.05٪ باقی مانده را در اتر می پرداخت. خوشبختانه او رعایت کرد.

چیپوتل این تبلیغ را “استیک اثبات” نامید. این کمپین نشانه ای از تکمیل ارتقاء نرم افزار بلاک چین اتریوم در اوایل ماه جاری بود. «ادغام» شبکه رمزارز را از یک مدل اثبات کار به مدل اثبات سهام تغییر داد، از این رو نام تبلیغ را به خود اختصاص داد.

بنیاد اتریوم تخمین زد که این ارتقا مصرف انرژی شبکه را تا 99.95 درصد با جایگزینی چندین کامپیوتر موسوم به ماینرها که برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها استفاده می‌شوند، کاهش می‌دهد. این تخفیف که تا سقف 20 دلار قابل استفاده است، پنجشنبه شب پس از اینکه مشتریان 20000 دلار در کاسه، بوریتو و تاکو خریدند، پایان یافت. در غیر این صورت، معامله تا روز سه شنبه 13 مهر ادامه داشت.

این کمپین مورد استفاده نادری از توکن‌های دیجیتالی که مانند هر ارز دیگری خرج می‌شوند را ارائه کرد. طیف وسیعی از شرکت ها، از جمله گوچی و مایکروسافت، گفته اند که ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت می پذیرند. Chipotle در ماه ژوئن اعلام کرد که مشتریان می توانند با ارز دیجیتال پرداخت کنند.

مطلب پیشنهادی:  گوگل در حال آزمایش طراحی مجدد نوار جستجوی پایین در اندروید است و مواد 3 عنصر را برای سازگاری اضافه می کند

کریس برانت، مدیر ارشد بازاریابی Chipotle، نوشت: «هدف اصلی ما ایجاد و رسیدن به نسل بعدی طرفداران Chipotle در جامعه Web3 با ایجاد فرهنگ و تنوع با فعال‌سازی‌هایی مانند Proof of Steak است که ارزش واقعی را برای جامعه فراهم می‌کند.

Chipotle با Flexa، یک شرکت پرداخت دیجیتال، برای این کمپین شریک شد. به گفته یکی از نمایندگان Chipotle، اپلیکیشن SPEDN با قابلیت Flexa به کاربران اجازه می‌دهد کارت‌های هدیه دیجیتالی برای پرداخت بسازند. در نتیجه، کارمندان Chipotle می توانند پیشنهاد را به عنوان یک کد QR اسکن کنند.

این تصمیم به این معنی بود که اعضای خدمه مجبور نبودند از پیشنهاد Steak Proof برای ارائه تخفیف اطلاع داشته باشند. چهار نفر از پنج مدیری که در طی یک نظرسنجی غیررسمی در رستوران‌های Chipotle در منهتن مصاحبه کردند، گفتند که نمی‌دانند تبلیغات در حال انجام است.

سایر مشتریان گفتند که نمی توانند تخفیف خود را پس بگیرند. برند، مدیر اجرایی Chipotle، به بلومبرگ گفت که آنها در روز اول تبلیغات شکایت هایی دریافت کردند، اما افزود که این مشکلات “از زمان حل شده اند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا