موبایل

تحلیلگر می گوید آیفون 14 با مشکل لنز دوربین مواجه شد

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر محترم اپل، برخی از لنزهای دوربین پشتی که برای آیفون بعدی اپل در نظر گرفته شده اند، از «مشکلات کیفیت پوشش ترک خورده» رنج می برند.

کو گفت که برای جلوگیری از تاثیر این مشکل بر محموله‌های آیفون 14 که انتظار می‌رود در پاییز امسال عرضه شود، اپل یک تامین‌کننده دیگر – Largan مستقر در تایوان – را برای کمک به تولید لنز دوربین وارد کرده است.

این تحلیلگر در توییتی که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت: “آخرین تحقیقات من نشان می دهد که یکی از لنزهای عقب آیفون 14 Genius احتمالاً از مشکلات کیفیت پوشش رنج می برد، ترک خوردگی دارد.” از Genius برای جلوگیری از تأثیرگذاری بر منابع آیفون 14.»

توییت مینگ چی کو، تحلیلگر اپل.
مینگ چی کو

کو در توئیت دوم گفت که مشکل پوشش و ترک لنز “باید طی 1 تا 2 ماه بر اساس تجربه حل شود” و افزود که “اگر Genius نتواند به این مشکل رسیدگی کند، لارگان به سفارشات بیشتری ادامه خواهد داد”.

چالش دیگری برای تولید آیفون 14 هفته گذشته ظاهر شد، زمانی که Kuo فاش کرد تعدادی از تامین کنندگان پنل و حافظه با کمبود قطعات مواجه هستند. با این حال، تحلیل کو این بود که این مشکل تأثیر محدودی بر تولید خواهد داشت زیرا سایر تامین کنندگان برای کمک به پر کردن شکاف وارد می شوند.

کو گفت در یک توییت: “من متوجه شده ام که برخی از تامین کنندگان پنل و حافظه آیفون 14 اخیراً با مشکل تامین مواجه شده اند” و اضافه کرد که تاثیر آن بر تولید انبوه این گوشی احتمالا محدود خواهد بود زیرا “تامین کنندگان دیگر می توانند شکاف عرضه را پر کنند.”

مطلب پیشنهادی:  نمونه اولیه گوشی هوشمند تاشو شیائومی از طریق توییتر فاش شد: تمام جزئیات

گزارشی که در اوایل این ماه منتشر شد نشان داد که اپل بر این باور است که آیفون 14 تنها چند ماه دیگر از مدل فعلی آیفون 13 فروش بیشتری خواهد داشت.

گزارش دیگری که بر انتظارات بالای اپل از این دستگاه تاکید می کند، می گوید که تماس های زنجیره تامین نشان می دهد که سامسونگ انتظار دارد در سه ماهه سوم حدود 80 میلیون نمایشگر برای سری آیفون 14 بسازد که احتمالاً شامل آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو می شود. و آیفون 14 پرو مکس.

برای همه چیزهایی که باید در مورد آیفون ۱۴ آینده بدانید، دیجیتال تو شما را پوشش داده است.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا