گجت

تصاویر بازاریابی Amazfit GTR 4، GTS 4 فاش شد: هر آنچه که باید بدانید

اولین تصاویر از Amazfit GTR 4 و GTS 4 چند روز پیش در فضای مجازی منتشر شد. آخرین تصاویر بازاریابی از ساعت های هوشمند آینده نیز اکنون مشاهده شده است. تصاویر فاش شده آمازفیت GTR 4 را با صفحه نمایش لمسی گرد 1.43 اینچی AMOLED به همراه بند های چرمی، سیلیکونی و نایلونی نشان می دهد. از سوی دیگر، Amazfit GTS 4 نیز به نظر می رسد دارای بندهای سیلیکونی و نایلونی اسپرت باشد، اما به نظر نمی رسد مانند GTR 4 دارای بندهای چرمی باشد. این پوشیدنی ها جانشین Amazfit GTR 3 و GTS 3 هستند.

گزارشی از GSMArena مجموعه ای از تصاویر بازاریابی رسمی از ساعت های هوشمند آینده Amazfit GTR 4 و GTS 4 را فاش کرده است. تصاویر فاش شده نشان می دهد که Amazfit GTR 4 با نام رمز برلین دارای بند های چرمی، سیلیکونی و نایلونی است. این پوشیدنی همچنین دارای صفحه نمایش 1.43 اینچی AMOLED دایره ای است. تصاویر نشان می دهد که ساعت هوشمند آینده Amazfit دارای قاب آلیاژ آلومینیوم در رنگ های مشکی و نقره ای است.

از سوی دیگر، آمازفیت GTS 4 با اسم رمز لیل را می توان با صفحه نمایش 1.75 اینچی AMOLED مربعی همراه با فریم آلومینیومی در رنگ های مشکی یا طلایی مشاهده کرد. برخلاف GTR 4، ساعت هوشمند GTS 4 بند چرمی ندارد. همراه با تسمه های سیلیکونی و نایلونی فقط مطابق تصویر. علاوه بر این، تصاویر فاش شده در این گزارش نشان می دهد که ساعت های هوشمند به عنوان لوازم جانبی برای چندین فعالیت مرتبط با ورزش و همچنین برخی از فعالیت های مرتبط با سبک زندگی استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی:  جان هانکه، مدیر عامل شرکت، نیانتیک، خالق پوکمون گو، در حال کار بر روی عینک‌های واقعیت افزوده است

در این گزارش منبع تصاویر Amazfit GTR 4 و GTS 4 ذکر شده است و اسلاوا اوکراین به دلیل افشای آن نام می برد. ماه گذشته، گزارش دیگری اولین تصاویر از Amazfit GTR 4 و Amazfit GTS 4 را نیز ماه گذشته فاش کرد. اما در این گزارش به منبع این تصاویر اشاره ای نشده است.

Amazfit هنوز تاریخ عرضه پوشیدنی های ادعایی را فاش نکرده است.

طبق شایعات، ساعت‌های هوشمند Amazfit GTR 4 و GTS 4 به ترتیب جانشین Amazfit GTR 3 و GTS 3 خواهند بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا