تکنولوژی

تصویر ناسا از شکل ظاهری زمین از مریخ – آناند ماهیندرا اطلاعات مربوط به خانه را فاش می کند

آناند ماهیندرا تصویری از زمین گرفته شده از مریخ را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت و گفت که این تصویر باید فروتنی را آموزش دهد.

آناند ماهیندرا، رئیس گروه ماهیندرا، روز پنجشنبه مجددا توییتی حاوی تصویری از زمین که توسط ناسا از فضا گرفته شده بود، به اشتراک گذاشت. زمین به صورت نقطه ای در تصویر دیده می شود. ماهیندرا دوباره تصویر را به اشتراک گذاشت و گفت که این عکس باید فروتنی را به مردم بیاموزد. “اگر فقط یک چیز باشد که این عکس باید به ما بیاموزد… تواضع است…”

در همین حال، ممکن است مشخص شود که کاربر توییتر به نام کنجکاوی (@Sciencenature14) که در واقع تصویر را به اشتراک گذاشته است، اطلاع داده است که این عکس در واقع از مریخ گرفته شده است. این عکس شگفت انگیز در واقع از مریخ گرفته شده است. بله، سیاره مریخ و آن نقطه سفید ستاره‌ای کوچک در آنجا زمین محبوب ماست! ناسا» در این توییت نوشته شده است.

ناسا با ارائه بینشی از تصویر زمین که از مریخ گرفته شده است، گفت: این عکس زمین را از سطح مریخ نشان می دهد که درخشان تر از هر ستاره ای در آسمان شب مریخ می درخشد.

این تصویر از مریخ نورد کنجکاوی ناسا، زمین را از سطح مریخ نشان می دهد که درخشان تر از هر ستاره ای در آسمان شب مریخ می درخشد. زمین نقطه روشن نور درست در سمت چپ مرکز تصویر است و ماه ما درست زیر زمین دیده می شود. کنجکاوی که در 6 آگوست 2013 بر روی سیاره سرخ فرود آمد، بزرگترین و پیشرفته ترین مریخ نوردی است که تاکنون به مریخ فرستاده شده است. ناسا در یک پست وبلاگی گفت: این زمین شناسی محیط اطراف خود را مطالعه کرد و شواهدی از محیط گذشته مناسب برای حمایت از حیات میکروبی پیدا کرد.

مطلب پیشنهادی:  ویدیوی ناسا خورشید گرفتگی عجیبی را در مریخ نشان می دهد. مثل زمین نیست

در این پست وبلاگ آمده است: “یک ناظر انسانی با دید عادی، که روی مریخ ایستاده است، می تواند به راحتی زمین و ماه را به عنوان دو “ستاره شب” روشن جداگانه ببیند. وقتی کنجکاوی عکس گرفت، زمین حدود 99 میلیون مایل (160 میلیون کیلومتر) از مریخ فاصله داشت.

چندین کاربر توییتر در مورد تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط ماهیندرا نظر دادند. یکی از کاربران همچنین تصویری از زمین را به اشتراک گذاشت و اطلاع داد که توسط وویجر در فاصله 4 میلیارد مایلی در سال 1990 گرفته شده است.

“این توسط وویجر در فاصله 4 میلیارد مایلی در سال 1990 گرفته شد. این سیاره ما و همه چیز روی آن را بسیار ناچیز می کند. به طرز عجیبی آرامش بخش است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا