تکنولوژی

تلگراف: حمله سایبری به خط اضطراری NHS 111 بریتانیا رسید

به گزارش تلگراف، یک حمله سایبری بزرگ زمان پاسخگویی سرویس تلفنی NHS 111 بریتانیا را که برای فوریت های پزشکی استفاده می شود، کند می کند.

به گزارش تلگراف، یک حمله سایبری بزرگ زمان پاسخگویی سرویس تلفنی NHS 111 بریتانیا را که برای فوریت های پزشکی استفاده می شود، کند می کند.

هدف این نقض Advanced بود که متعلق به شرکت‌های سهام خصوصی است. طبق این روزنامه، این شرکت نرم افزاری را برای حدود 85 درصد از خدمات خط تلفن ارائه می دهد. بر اساس نسخه به روز شده این گزارش، هکرها بخشی از یک گروه جنایی سازمان یافته بودند.

سیستم Adastra این شرکت به اپراتورها اجازه می دهد تا آمبولانس ها را اعزام کنند، قرار ملاقات های اضطراری رزرو کنند یا نسخه های اورژانسی را پر کنند.

این روزنامه به نقل از یک منبع از خدمات بهداشت ملی گفت: مواردی که نیاز به آمبولانس دارند در اولویت قرار دارند. ممکن است سیستم ها تا 9 آگوست آفلاین بمانند.

سایمون شورت، مدیر عملیات Advanced، گفت که یک مشکل امنیتی در 4 آگوست شناسایی شد و به عنوان یک اقدام احتیاطی، سیستم های بهداشتی و مراقبتی بلافاصله ایزوله شدند. خدمات این شرکت به خانه های مراقبت و سیستم مدیریت پرونده بیماران نیز گسترش می یابد.

Advanced متعلق به Vista Equity Partners و BC Partners است.

مطلب پیشنهادی:  آیا می خواهید یک تلسکوپ خانگی بخرید؟ توصیه های یک ستاره شناس حرفه ای برای کمک به شما در انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا