کامپیوتر

تنها ماوس گیمینگی که من استفاده می‌کنم در روز پرایم کمتر از 100 دلار است

Aerox 9 Wireless روی یک میز قرار دارد.

اگر به دنبال یک معامله عالی در Prime Day برای یک ماوس بازی هستید، ممکن است بخواهید Aerox 9 Wireless را بررسی کنید. ماوس سبک وزن MMO SteelSeries در حال حاضر در آمازون 40 درصد تخفیف دارد و آن را به 90 دلار کاهش می دهد. با توجه به اینکه من از زمانی که شروع به استفاده از ماوس خود کردم حتی به تغییر به ماوس دیگری فکر نکرده ام، این یک معامله محکم است.

Aerox 9 به چند دلیل منحصر به فرد است. برای یک چیز، طرح “MMO” وجود دارد که یک نوع کمیاب از ماوس های بازی است که به دلیل تعداد زیادی دکمه قابل برنامه ریزی شناخته شده است. موش‌های MMO دارای شبکه‌ای از دکمه‌ها هستند که زیر انگشت شست شما قرار می‌گیرند و به شما امکان دسترسی آسان به ده‌ها فرمان را می‌دهند—اگر به چند دکمه کناری که به خوبی قرار گرفته‌اند، یک پله بالاتر می‌روید. Aerox 9 در مجموع دارای 18 دکمه قابل برنامه ریزی است که 12 تای آن ها به طور منظم روی پانل کناری قرار می گیرند.

دکمه‌های بی‌سیم Aerox 9 از نزدیک نشان داده شده‌اند.

معمولا تنها نقطه ضعف ماوس MMO وزن آن است. شما نمی توانید 12 دکمه اضافی را بدون انتظار وزن اضافه کنید. با این حال، این چیزی است که Aerox 9 را خاص می کند: وزن آن تنها 89 گرم است. این برای ماوسی مانند این به طرز شگفت‌انگیزی سبک است و به آن برتری متمایز نسبت به چیزی مانند Razer’s Naga Pro می‌دهد.

من Aerox 9 را در ماه آوریل بررسی کردم. معمولاً پس از اتمام آزمایش ماوس، آن را به هر چیزی که در آن زمان استفاده می‌کنم برمی‌گردانم. من یک کشو پر از موس های بازی دارم که فقط به دوستان می دهم. راه‌اندازی بازی رایانه من یک بازی ثابت از King of the Hill است که در آن هر وسیله جانبی که می‌گیرم باید برای جایگاه خود بجنگد. ماه‌ها بعد، Aerox 9 بدون چالش در بالای کوه ایستاده است. هیچ چیز دیگری به سرنگونی آن نزدیک نشده است.

مطلب پیشنهادی:  دولت 550 میلیون دلار مشوق های مالی برای جذب اپل، دل و ایسوس در نظر گرفته است: جزئیات

بخشی از آن به دلیل حقه امضای او است. MMO Network شیوه بازی عناوین را تغییر داده است سرنوشت 2، که به من امکان می دهد تقریباً هر چیزی را به 12 دکمه کناری نگاشت کنم. من هرگز وقتی روی کامپیوتر بازی می‌کنم از فینیشر استفاده نمی‌کنم، زیرا از حرکت از WASD برای رسیدن به دکمه متنفرم. اکنون من اساساً هرگز مجبور نیستم از حرکت برای انجام کاری دست بکشم، که باعث می شود از هر ابزار موجود در زرادخانه خود بسیار بیشتر استفاده کنم.

کلیدهای Aerox 9 Wireless از نزدیک نشان داده می شوند.

حتی ویژگی های درخشان تر ماوس هم مرا جلب نکرد. Aerox 9 به سادگی راحت است. با وزن سبک و سر خوردن صاف، همچنان به آرامی در اطراف میز من حرکت می کند. فکر کردم پاشنه آشیل آن طرح مش باز است زیرا می ترسیدم در فصل ریزش پر از موهای گربه باشد. در حالی که کمی مو و گرد و غبار در آنجا وجود دارد، اما با توجه به اینکه هر چیزی که دارم دائماً در لایه ای از خز سفید پوشانده می شود، آنقدر که می ترسیدم نیست.

Aerox 9 فناوری کمیابی است که باعث شد استانداردهای بازی خود را ارتقا دهم. من معمولاً خوشحالم که از هر ماوس قدیمی استفاده می کنم به شرطی که به خوبی کلیک کند و حرکت کند. اکنون نمی توانم تصور کنم از هیچ چیز دیگری استفاده کنم – از جمله سایر موش های MMO سنگین تر. حتی اگر از همه دکمه‌های آن استفاده نکنم، این واقعیت که آن‌ها آنجا هستند و آن را سنگین نمی‌کنند، آن را به همراه ترجیحی من در بازی‌های رایانه شخصی تبدیل می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  این لپ تاپ تجاری 2103 دلار تخفیف در فروش بهار HP دارد

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا