تکنولوژی

توصیه ترافیک روز جمهوری: پلیس دهلی با MapMyIndia برای ارائه مسیریابی شریک می شود

هشدار ترافیک روز جمهوری: مقامات روز پنجشنبه گفتند که پلیس دهلی با هماهنگی MapMyIndia، یک پلتفرم نقشه‌برداری دیجیتال، پیوندهای ناوبری را برای تسهیل حمل و نقل مدعوین روز جمهوری که از تسهیلات پارکینگ استفاده می‌کنند، راه‌اندازی کرده است.

روز چهارشنبه، پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که برای افراد VIP، از جمله بوروکرات‌های ارشد و سیاستمداران، در نزدیکی محل نشستن خود در این روز جمهوری، تسهیلات پیاده‌روی فراهم خواهد کرد. پس از پیاده کردن VIP ها در نزدیکی صندلی های خود، خودروها به محل پارک مشخص شده ارسال می شوند.

ما در کانال های واتس اپ هستیم. برای عضویت کلیک کنید

یک افسر ارشد پلیس گفت: “در اولین ابتکار در نوع خود، پلیس دهلی با هماهنگی MapMyIndia پیوندهایی را برای تسهیل حمل و نقل برای افرادی که در مراسم روز جمهوری شرکت می کنند ایجاد کرده است.”

با استفاده از پیوندهای ناوبری، دعوت‌شدگان می‌توانند به نقطه تخلیه برسند که از آنجا اتومبیل‌هایشان با استفاده از نقشه به منطقه پارکینگ تعیین‌شده می‌رود. افسر گفت: بعداً، وقتی رژه به پایان می رسد، وسایل نقلیه آنها دعوت شدگان را از صندلی خود می گیرند و طبق آن پیش می روند.

پلیس برای بازدیدکنندگانی که در مراسم روز جمهوری شرکت می کنند، هشداری برای شرایط خاص پارکینگ صادر کرده است.

پارکینگ های 3 و 4 پشت ویگیان باوان ظرفیت 300 وسیله نقلیه را دارند. هنگامی که ظرفیت از این فضاها فراتر رفت، بازدیدکنندگان باید فقط در جاده مولانا آزاد در نزدیکی ویگیان باوان پیاده شوند و وسایل نقلیه آنها در فضاهای پارکینگ 1 و 2 (پشت Nirman Bhawan و Udyog Bhawan)، 2A (داخل Nirman Bhawan و Udyog Bhawan) قرار می گیرند. ، 5 (پشت مسجد زابتا)، 6 (خانه کوتا جم نگر و خانه جیلسایمر)، 7 (وانجیا بهوان)، در این انتشار آمده است.

مطلب پیشنهادی:  Advantest می گوید ChatGPT Buzz تقاضا برای تراشه ها و تجهیزات را افزایش می دهد

علاوه بر این، پارک خودروها در پارکینگ‌های ایستگاه‌های راه‌آهن دهلی نو، دهلی قدیم، نظام‌الدین و آناند ویهار از ساعت 22 روز پنجشنبه تا ساعت 12 صبح جمعه ممنوع است.

همچنین داستان های برتر امروز را بخوانید:

هوش مصنوعی تحت کنترل تکنولوژیکی عالی! جوناس اندرولیس، مدیرعامل Aleph Alpha GmbH گفت که شرکت های بزرگ فناوری که پول خود را به هوش مصنوعی می ریزند می توانند بر فناوری های نوظهور تسلط پیدا کنند. شیرجه بزنید تا دریابید که چگونه این کار در اینجا انجام می شود.

بهترین شرکت‌های فناوری کارکنانی هستند که در حال خونریزی هستند! چندین شرکت در بخش فناوری اخیراً برخی از کارکنان خود را پس از افزایش استخدام در طول همه‌گیری COVID-19 اخراج کردند زیرا مردم زمان و پول بیشتری را به صورت آنلاین صرف کردند. حالا تیراندازی شروع شد. همه چیز درباره ی آن را اینجا خواهید یافت.

هوش مصنوعی و خطرات آن! مانند سایر نقاط جهان، در آمریکای لاتین هم شگفتی ها و هم پوچ بودن هوش مصنوعی به طور فزاینده ای قابل مشاهده هستند. تفاوت این است که این منطقه در میان نابرابرترین مناطق جهان نه تنها از نظر درآمد بلکه از نظر فناوری نیز به میان می آید. سوالی که برای شرکت‌ها و قانون‌گذاران به طور یکسان مطرح می‌شود این است که چگونه از ظهور هوش مصنوعی برای کاهش این شکاف استفاده کنیم. ببینید اینجا چه خبر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا