موبایل

توییتر اکنون به شما یادآوری می کند که متن جایگزین را به عکس های خود اضافه کنید


از ماه مارس، مردم تصاویری را همراه با متن جایگزین توییت می کنند نشان جایگزین و توضیحات تصاویر برجسته. اکنون توییتر همه چیز را یک قدم جلوتر می برد. از امروز، اگر بخواهید متنی را بدون آن پست کنید، یادآوری هایی برای اضافه کردن متن جایگزین به تصاویر دریافت خواهید کرد.

توییتر روز چهارشنبه 13 جولای این خبر را اعلام کرد که یادآورهای متن جایگزین را برای 10 درصد از کاربران iOS، اندروید و وب منتشر کرده است. طبق گزارش The Verge، سخنگوی Shaokyi Amdo گفت که این ویژگی اختیاری است. قبل از ارسال تصویر بدون متن جایگزین، یادآوری به‌عنوان یک پاپ‌آپ ظاهر می‌شود و کاربران این گزینه را خواهند داشت که متن جایگزین را اضافه کنند یا با ضربه زدن یا کلیک کردن روی «این بار نه» از فرآیند رد شوند.

برای روشن کردن یادآوری متن جایگزین، به تنظیمات و حریم خصوصیبه پایین بروید قابلیت دسترسی، نمایش و زباندست زدن به دسترسیو به پایین اسکرول کنید تصاویر بخش. در اینجا، روی سوئیچ فراخوانی شده ضربه بزنید یادآوری توضیحات تصویر را دریافت کنید.

اگر فراموش کردید توضیحات تصویر را اضافه کنید، روشن کردن یادآوری یک لطف بزرگ برای آینده شما خواهد بود. و برای همه در توییتر. در واقع، اگر همه آن را روشن کنند، همه به همه کمک خواهند کرد.

در اینجا نحوه روشن کردن یادآوری آورده شده است: https://t.co/MR4KbZjrfy. (2 از 6) pic.twitter.com/J1jJBL2n8P

– قابل دسترسی در توییتر (@TwitterA11y) 13 جولای 2022

در حالی که توییتر کاربران را ملزم نمی کند که متن جایگزین را به تصاویر خود اضافه کنند، یادآوری متن جایگزین ویژگی بیشتر مورد درخواست فعالان دسترسی بود. متن جایگزین یک افزودنی ساده است که درک متن یک تصویر در توییت را برای افرادی که از صفحه‌خوان استفاده می‌کنند آسان‌تر می‌کند. برخی از کاربران شکایت داشتند که افزودن متن جایگزین به تصاویرشان کار زیادی است، اما برخی دیگر از استفاده از متن جایگزین دفاع کردند. این یادآوری‌های جدید ممکن است از همه افراد حاضر در پلتفرم بخواهد که آنها را بیشتر اضافه کنند.

مطلب پیشنهادی:  OnePlus ممکن است بر روی گوشی های سری Nord با دوربین دوگانه عقب کار کند. رندرهای لو رفته

پس از انتشار اولین تصاویر جدید از فضا توسط ناسا توسط تلسکوپ جیمز وب و افزودن متن جایگزین به آنها در اوایل این هفته، برخی از مردم به سرعت متوجه دیوار طولانی متن جایگزین نوشته شده توسط ناسا در توصیف جهان شدند. چاندا پرسكاد واینستاین، نویسنده کیهان نامنظم، نقل قول-توئیت شده کاربر دیگری به این نکته اشاره می‌کند و می‌گوید که برای افراد مهم است که مهارت‌های متن جایگزین خود را تقویت کنند و به درستی جبران شود تا توییت‌های تصویر برای همه قابل دسترس باشد، در حالی که اذعان می‌کند که ارسال متن جایگزین برای افراد دارای معلولیت جسمی دشوار است.

“تصاویر با متن جایگزین (اگر می توانید – برخی ناتوانی ها این کار را دشوار می کنند) مهم است.” ما همچنین باید بپذیریم که توصیف یک مهارت نوشتاری است که افراد به ندرت تشویق به توسعه آن می شوند – اگر زمانی تشویق شوند که صدای نوشتن خود را توسعه دهند. متن جایگزین تصویر ناسا نمونه‌ای عالی از آنچه می‌توان زمانی که تیم‌ها با هم کار می‌کنند به دست آورد و منابعی در اختیار آنها قرار داد تا بفهمند که چگونه چیزی بگویند.

توییتر با ارائه هشدارهای یادآوری متن جایگزین، مردم را تشویق می‌کند تا تصاویر خود را برای افراد نابینا در دسترس قرار دهند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا