تکنولوژی

توییتر برای بسیاری از کاربران احمق بود: ببینید چه اشتباهی رخ داده است

توییتر عصر سه شنبه برای هزاران کاربر در سراسر جهان قطع شد. در اینجا تمام جزئیات است.

طبق گزارش‌ها، توییتر اواخر روز سه‌شنبه از کار افتاد و چندین کاربر از قطع شدن سرویس خبر دادند. بر اساس داده های Downdetector. com، تقریباً 33000 کاربر قطعی در توییتر را در حوالی ساعت 11:38 شب IST از سرتاسر جهان گزارش کردند و تعداد قابل توجهی از مردم نیز در هند قطع خدمات را تجربه کردند. توییتر بعداً این اشتباه را پذیرفت و به سرعت آن را برطرف کرد. این شرکت بعداً در رسانه های اجتماعی در همین رابطه پستی منتشر کرد.

توییتر در کانال پشتیبانی رسمی خود در حوالی ساعت 12:00 IST گفت: “تویتر ممکن است برای برخی از شما بارگیری نشود – ما در حال کار بر روی یک راه حل هستیم تا شما را در اسرع وقت به نمودارهای خود بازگردانیم.” تقریباً 30 دقیقه بعد، شرکت مشکل را برطرف کرد و بیانیه زیر را منتشر کرد: “ما آن را برطرف کردیم! ما یک تغییر سیستم داخلی انجام دادیم که طبق برنامه پیش نرفت و آن را عقب انداختیم. توییتر اکنون باید همانطور که انتظار می رود بارگیری شود. متاسفم برای آن!”

توییتر برای هزاران کاربر قطع شده است

توییتر اخیراً همچنان با قطعی های مکرر مواجه است، اما بسیاری از آنها به راحتی رفع می شوند. با این حال، توجه داشته باشید که قطع برق در هند گسترده نبود و ما اواخر روز سه شنبه توانستیم به توییتر دسترسی پیدا کنیم.

گوگل قبلاً بامداد سه‌شنبه دچار قطع‌هایی شده بود. چندین کاربر در سراسر جهان قادر به دسترسی به جستجوی Google، YouTube، Photos، Maps و سایر خدمات گوگل نبودند. گوگل هیچ بیانیه ای در این مورد منتشر نکرد، اما برای مدت کوتاهی این قطعی را برطرف کرد.

مطلب پیشنهادی:  غیر واقعی! اپل واچ این مرد را از مرگ حتمی نجات داد! قلب او 138 بار می ایستد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا