تکنولوژی

توییتر بلو در یک ضربه بزرگ تنها ۱۱ میلیون دلار درآمد موبایلی در ۳ ماه ثبت کرد

یکی از بزرگ‌ترین شرط‌بندی‌هایی که ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر از زمانی که این شرکت را به دست گرفت، راه‌اندازی مجدد توییتر بلو بود، یک سرویس اشتراکی که ویژگی‌های ممتازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا جریان درآمد شرکت را افزایش دهد و اتکا به تبلیغ‌کنندگان را کاهش دهد. یکی از سودآورترین ویژگی های موجود در اشتراک، تأیید چک آبی است که قبلاً برای افراد و سازمان های مشهور رزرو شده بود. اما پس از غوغایی در مورد فرآیند تأیید، این شرکت توییتر آبی جدید را در 12 دسامبر با فرآیند تأیید بهتر برای دور نگه داشتن ترول ها راه اندازی کرد. با این حال، سه ماه پس از راه اندازی، مشخص شد که این سرویس اشتراک تنها توانسته 11 میلیون دلار درآمد از دستگاه های تلفن همراه به دست آورد.

اطلاعات مربوط به اعداد مالی از داده‌های شرکت اطلاعات اپلیکیشن Sensor Tower می‌آید، که می‌گوید: «در حالی که ۱۱ میلیون دلار عدد کمی است، باید توجه داشته باشیم که این برآورد اشتراک‌های مبتنی بر وب را پوشش نمی‌دهد. طبق گزارش TechCrunch، این اعداد شامل 20 بازاری است که Blue قبل از این هفته در آنها عرضه شده بود.

درآمد سه ماهه توییتر بلو فاش شد

اعداد درآمد در حالی به دست می‌آیند که پلتفرم میکروبلاگینگ با اعلام اخیر مبنی بر ناپدید شدن نشانک‌های قدیمی از اول آوریل، خدمات اشتراک خود را دو برابر کرده است. توییتر همچنین اعلام کرد که از این پس تنها راه برای دریافت تیک آبی، عضویت در Twitter Blue است. این شرکت همچنین اعداد را تغییر داد و هزینه اشتراک اپل را از 8 دلار به 11 دلار افزایش داد.

مطلب پیشنهادی:  معجزه! ناسا فضاپیما را با یک سیارک برخورد کرد - آخرین عکس را قبل از برخورد ببینید

با توجه به تبلیغات سنگین، ویژگی‌های پرسود و تبلیغات از سوی شخص مشهور و مدیر عامل توییتر، ایلان ماسک، اعداد درآمد ناامیدکننده است. و با خروج تبلیغ‌کنندگان از پلتفرم میکروبلاگینگ، اعداد کم تصویری تاریک برای شرکت ایجاد می‌کنند.

همچنین لازم به ذکر است که اعداد کم هستند زیرا این ویژگی تا همین اواخر در بسیاری از بازارها در دسترس نبود. به عنوان مثال، هند از 8 فوریه اشتراک Twitter Blue را دریافت کرد. کاربران در هند می توانند اشتراک ماهانه را با هزینه ماهیانه روپیه خریداری کنند. 650 در شبکه و روپیه. 900 در دستگاه های تلفن همراه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا