کامپیوتر

توییتر در حال برداشتن گام دیگری برای ارائه دکمه ویرایش است


توییتر ظاهراً در حال کار بر روی یک ویژگی جدید جاسازی توییت است که نشان می دهد آیا توییت جاسازی شده ویرایش شده است یا نه، و ما را یک قدم به دریافت دکمه ویرایش مناسب نزدیکتر می کند.

در روز دوشنبه، جین مانچون وانگ یک عکس از صفحه توییتر منتشر کرد از ویژگی فعلی جاسازی توییت. اسکرین شات شامل دو نسخه از یک توییت جاسازی شده است.

توییت‌های جاسازی شده نشان می‌دهند که آیا ویرایش شده‌اند یا نسخه جدیدی از توییت‌ها وجود دارد

وقتی سایتی توییتی را جاسازی می‌کند و آن را ویرایش می‌کند، جاسازی فقط نسخه جدید را نشان نمی‌دهد (به جای نسخه قبلی). در عوض، نشان می دهد که یک نسخه جدید وجود دارد pic.twitter.com/mAz5tOiyOl

– جین مانچون ونگ (@wongmjane) 1 آگوست 2022

به نظر می رسد توییت بالای تصویر وانگ نسخه اصلاح شده و ویرایش شده توییت زیر آن باشد. توییت جاسازی‌شده در بالای اسکرین‌شات (توئیت ویرایش‌شده) پیامی دارد که دقیقاً زیر متن توییت ویرایش‌شده نوشته شده است: «آخرین ویرایش در ساعت ۶:۳۰ بعدازظهر · ۱ اوت ۲۰۲۲». توییت پایین اسکرین شات به نظر می رسد توییت اصلی باشد و حاوی یک اشتباه تایپی است که بعداً در توییت بالای اسکرین شات تصحیح شده است. توییت تعبیه شده در پایین اسکرین شات (توئیت اصلی) نیز شامل یک پیام است، اما این پیام متفاوت است. در این پیام آمده است: “نسخه جدیدی از این توییت وجود دارد.”

اساساً همانطور که وانگ در توییت بالا اشاره می کند و در پاسخ توییت بعدی (پایین را ببینید)، ویژگی جاسازی توییت که توییتر روی آن کار می کند راهی برای شفاف ماندن توییت های ویرایش شده در مورد تغییرات ایجاد شده در آنها است. به این ترتیب، اگر یک وب‌سایت توییت شخصی را در یک مقاله جاسازی کند، و بعداً آن توییت توسط توییتر ویرایش شود، توییت تعبیه‌شده به‌طور خودکار به نسخه تازه ویرایش شده توییت بدون زمینه تبدیل نمی‌شود.

مطلب پیشنهادی:  عجله کن! مانیتور مجنون 49 اینچی سامسونگ Odyssey G9 300 دلار تخفیف دارد

خوانندگان همچنان می‌توانند توییت اصلی را با یک «شاخص» ببینند، همانطور که وانگ می‌گوید، که به خواننده اطلاع می‌دهد که نسخه جدیدتری از توییت وجود دارد. یا می‌توانستند یک توییت ویرایش‌شده را با یک نشانگر که آخرین ویرایش آن را یادداشت می‌کند، ببینند.

این برای بهترین است – بنابراین توییتر نمی‌تواند با قرار دادن توییت با چیزی کاملاً متفاوت، قالیچه را در سایت بیرون بکشد.

– جین مانچون ونگ (@wongmjane) 1 آگوست 2022

به نظر می‌رسد این ویژگی جاسازی توییت (اگر توییتر آن را در اختیار همه قرار دهد) پاسخی قوی به برخی از نگرانی‌هایی است که برنامه پرندگان در نهایت دکمه ویرایش دریافت می‌کند: اگر تغییراتی در توییت ایجاد شود که معنای آن را تغییر دهد، چه اتفاقی می‌افتد؟ چگونه می‌توانیم این آزادی را داشته باشیم که توییت‌های خود را تصحیح کنیم، اما در مورد تغییرات ایجاد شده نیز شفاف بمانیم؟ به نظر می رسد که این ویژگی توئیت Embedding به این سؤالات پاسخ می دهد و تاکنون پاسخ خوبی به نظر می رسد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا