تکنولوژی

توییتر می تواند ادعاهای ایلان ماسک را در 4 روز آزمایشی شکست دهد؟

شرکت توییتر او به دنبال محاکمه ای سریع است تا ادعای خود مبنی بر اینکه ایلان ماسک میلیاردر به اشتباه پیشنهاد خرید 44 میلیارد دلاری خود از پلتفرم رسانه های اجتماعی را لغو کرده است، را حل کند.

شرکت توییتر او به دنبال محاکمه ای سریع است تا ادعای خود مبنی بر اینکه ایلان ماسک میلیاردر به اشتباه پیشنهاد خرید 44 میلیارد دلاری خود از پلتفرم رسانه های اجتماعی را لغو کرده است، را حل کند.

وکلای این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو می گویند که آنها فقط به چهار روز زمان نیاز دارند تا در دادگاه محاکمه دلاور حضور داشته باشند تا استدلال کنند که ثروتمندترین مرد جهان باید مجبور شود به تسویه حساب خود احترام بگذارد و برای هر سهم 54.20 دلار برای توییتر بپردازد. این شرکت امیدوار است که این پرونده را بدون هیئت منصفه در 19 سپتامبر آغاز کند. با این حال کارشناسان حقوقی پیش بینی می کنند که این پرونده حدود دو هفته طول بکشد.

برخلاف برخی از ایالت ها که ممکن است چندین سال طول بکشد تا به یک پرونده رسیدگی شود، دادگاه سلطنتی دلاور معمولا سریعتر حرکت می کند. قضات صدراعظم -متخصصان حقوق تجارت- به این دلیل شناخته شده اند که می توانند زیربنای حقوقی اختلافات پیچیده M&A را سریعتر و کاملتر از سایر دادگاه های ایالات متحده بررسی کنند. حتی پرونده های تجاری پیچیده اغلب در عرض شش یا هفت ماه پس از تشکیل پرونده نزد قاضی رسیدگی می شود.

توافق خرید توییتر مشخص می‌کند که هرگونه اختلاف حقوقی بر سر این معامله باید در دلاور، محل شرکت بیش از نیمی از شرکت‌های عمومی در ایالات متحده، از جمله توییتر و تسلای ماسک، بررسی شود.

مطلب پیشنهادی:  خلاق باشید: Google Docs ویژگی یادداشت‌های دست‌نویس را برای کاربران اندروید معرفی می‌کند

ماسک و وکلای او بلافاصله ایمیل‌هایی را در روز سه‌شنبه ارسال نکردند تا در مورد این شکایت و اینکه آیا پرونده در برنامه توییتر قابل استماع است یا خیر، نظر بدهند. Musk tweeted on Tuesday, saying, “Oh what an irony, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

هنوز قاضی برای این پرونده تعیین نشده است، اما رئیس قاضی Kathaleen St. جی. مک کورمیک قبلاً امور سرمایه گذاران را برای معامله معلق به عهده گرفته است. او همچنین می تواند کت و شلوار توییتر را بپوشد. مک کورمیک، اهل دلاور، وکیل سابق کمک حقوقی و فارغ التحصیل دانشکده حقوق نوتردام است.

تیم حقوقی توییتر گفت که به راحتی می تواند در کمتر از یک هفته دادگاه ثابت کند که ماسک هیچ دلیل قانونی برای لغو خرید 54.20 دلاری هر سهم ندارد. سهام توییتر در ساعت 3:01 بعد از ظهر چهارشنبه 8.1 درصد افزایش یافت و به 36.83 دلار رسید.

وکلای دادگستری نوشتند: «محاکمه بر اساس برنامه‌ای که توییتر ارائه می‌دهد به طرفین و وکلای مجرب آنها زمان کافی برای تهیه پرونده محاکمه می‌دهد.»

وکلای دادگستری گفتند که این به قاضی زمان کافی برای تصمیم گیری و دادگاه عالی دلاور برای بررسی تصمیم قبل از مهلت معامله در 24 اکتبر می دهد.

چارلز السون، استاد بازنشسته مالی در دانشگاه دلاور و رئیس سابق مرکز مدیریت شرکتی واینبرگ مدرسه، می گوید روی آن شرط بندی نکنید.

السون چهارشنبه در مصاحبه ای گفت: «من می گویم یک دوره آزمایشی چهار روزه بسیار بیشتر از خوش بینانه است. در این معامله آب زیادی در زیر پل وجود دارد و می‌توانم بگویم آزمایش آن بیش از 10 روز طول می‌کشد.»

مطلب پیشنهادی:  برنامه ویدیویی توییتر برای تلویزیون های هوشمند در راه است! همانطور که ایلان ماسک در حال تماشای صفحه نمایش بزرگ است، در اینجا 5 چیز وجود دارد که باید بدانید

ماسک سال گذشته برای چالش سرمایه گذاران تسلا به دلیل خرید بیش از 2 میلیارد دلاری ارائه دهنده انرژی های تجدیدپذیر SolarCity، شرکتی که او با پسرعموهایش تأسیس کرد، به دلاور سفر کرد. این پرونده 10 روز دادگاه طول کشید. یک قاضی در نهایت به این نتیجه رسید که ماسک خرید پرهزینه SolarCity را به گردن سایر مدیران تسلا تحمیل نکرده است.

پرونده فعلی توییتر علیه ماسک، 22-0613، دادگاه عالی دلاور (ویلمینگتون) است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا