تکنولوژی

توییتر پس از راه اندازی کمپین DeSantis به استفاده از Spaces به عنوان یک انجمن سیاست گذاری ادامه خواهد داد

دیوید ساکس، مدیر بحث بین الون ماسک و ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، گفت: توییتر به آزمایش پلت فرم صوتی Spaces خود ادامه خواهد داد تا به نامزدهای سیاسی فرصتی برای ارتباط با مخاطبان علیرغم مشکلات فنی در یک رویداد برجسته بدهد. چهار شنبه.

ساکس، یک شریک عمومی در شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Craft Ventures، اذعان داشت که شروع گفتگو با مشکلی همراه بود، اما گفت زمانی که آنها از حساب ماسک به حساب وی تغییر کردند، به خوبی پیش رفت. او روز پنجشنبه در تلویزیون بلومبرگ گفت: «اگر بینندگان شما اکنون به توییتر بروند و به نوار گوش کنند، فکر می‌کنم آن‌ها تعجب خواهند کرد که این همه هیاهو برای چیست. “وقتی با هزینه من در اتاقی شروع به کار کردیم، عالی کار کرد.”

رویداد فضایی توییتر برای شروع کمپین ریاست جمهوری دسانتیس در سال 2024 در نظر گرفته شده بود. بیش از 500000 نفر بیش از 20 دقیقه منتظر بودند تا این رویداد آغاز شود و افرادی که سعی می کردند به آن بپیوندند اغلب دور می شدند. دیسانتیس و ماسک به شوخی گفتند که اینترنت را شکستند.

این شکست به طور گسترده در فضای مجازی مورد تمسخر قرار گرفت و ساکس نتوانست دسانتیس را در مورد مسائل کلیدی مانند نبرد او با شرکت والت دیزنی، یا محدودیت در آموزش مدارس در مورد نژاد یا تمایلات جنسی و تصمیم به اجازه دادن به تنها حامیان نامزد برای پرسیدن سؤالات به چالش بکشد. . ساکس از بحث دفاع کرد و گفت که بعد از شکست اولیه کاملاً پیش رفت و مکالمه یک ساعته برای پوشش دادن همه مسائل کافی نبود.

مطلب پیشنهادی:  ناسا اولین شواهد از آتشفشان در زهره را کشف کرد. یک افشاگری تکان دهنده را ببینید

ساکس گفت: “ما سعی کردیم از او چند سوال سخت بپرسیم.”

ساکس این اصطلاح را به دلیل ناکامی در طرح دیدگاه های بحث برانگیز DeSantis در مورد سقط جنین مقصر دانست. ساکس گفت: “من فکر می کنم این یک موضوع مهم است و او باید در مورد آن صحبت کند.” ما نمی‌توانستیم تک تک مسائل را در این تالار شهر پوشش دهیم. ما مسائل زیادی را پوشش داده‌ایم و هنوز هم به نظر می‌رسد که فقط سطح را می‌خراشیم. من فکر می کنم فرصت های دیگری برای نامزد برای رسیدگی به این موضوع وجود خواهد داشت.

ساکس گفت: «تویتر بسیار می‌خواهد به یک پلتفرم باز تبدیل شود، تالار شهرداری برای استفاده نامزدها».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا