کامپیوتر

جدیدترین ویژگی های TikTok همه در مورد دسترسی است

دنبال کردن آن ویدیوهای آشپزی TikTok یا هر محتوای دیگری با جدیدترین ویژگی های پلت فرم ویدیوی کوتاه کمی آسان تر می شود.

روز پنجشنبه، TikTok در یک پست وبلاگی اعلام کرد که شروع به عرضه سه ویژگی دسترسی و ترجمه جدید برای ویدیوهای بسیار محبوب خود خواهد کرد. این ویژگی‌های جدید عبارتند از زیرنویس‌هایی که به‌طور خودکار ایجاد می‌شوند، ترجمه‌هایی برای توضیحات و شرح ویدیوها، و حتی ترجمه برای آن برچسب‌هایی که افراد به ویدیوهای TikTok خود اضافه می‌کنند.

دو گوشی هوشمند اضافه شده است که ویدیوی TikTok را قبل و بعد از آن نشان می دهد.
TikTok

با ویژگی زیرنویس‌های تولید شده خودکار، کاربران TikTok می‌توانند زیرنویس‌های بسته را برای ویدیوهایی که تماشا می‌کنند و همچنین ویدیوهایی که ایجاد می‌کنند فعال کنند.

علاوه بر زیرنویس‌های خودکار، TikTok دو ویژگی ترجمه جدید را نیز راه‌اندازی می‌کند، یکی برای شرح و توضیحات ویدیو و دیگری برای آن دسته از برچسب‌های متنی مفید که سازندگان اغلب برای ارائه زمینه بیشتر به ویدیوهای خود اضافه می‌کنند.

دو گوشی هوشمند اضافه شد که یک ویدیوی TikTok را قبل و بعد از زیرنویس‌ها، توضیحات و برچسب‌های متنی ترجمه شده نشان می‌دهند.
TikTok

طبق اعلام TikTok، انتظار می‌رود این ویژگی‌های دسترسی جدید از «مجموعه اولیه زبان‌ها از جمله انگلیسی، پرتغالی، آلمانی، اندونزیایی، ایتالیایی، کره‌ای، ماندارین، اسپانیایی و ترکی پشتیبانی کند».

اگرچه TikTok امروز ویژگی های فوق را اعلام می کند، اما هنوز به طور گسترده در دسترس همه کاربران نیست. TikTok می‌گوید که عرضه هنوز «در مراحل اولیه خود» است و در حال حاضر، «در حال حاضر فقط برای ویدیوهای منتخب در دسترس هستند».

قابلیت دسترسی در دنیای رسانه های اجتماعی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. و TikTok تنها پلتفرمی نیست که ابزارهای دسترسی خود را بهبود می بخشد. در واقع، اخیراً توییتر از انتشار حداقل دو ویژگی دسترسی دیگر برای برنامه پرندگان خبر داده است: یادآوری متن جایگزین و سوئیچ شرح بسته برای اندروید و iOS.

مطلب پیشنهادی:  راهنمای عملکرد Manor Lords: بهترین تنظیمات، مشخصات توصیه شده و موارد دیگر

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا