گجت

جزئیات معرفی اپل 2022: مدل های جدید آیفون، مک پرو، مک بوک، آیپد پرو جدید و هدست واقعیت مجازی

انتظار می رود اپل در سال جاری تعدادی دستگاه جدید از جمله مدل های جدید مک پرو، آی مک پرو و ​​مک مینی عرضه کند. طبق گزارشی جدید، انتظار می‌رود که شرکت کوپرتینویی مک‌بوک ایر بازطراحی‌شده و مک‌بوک پرو سطح پایه را نیز عرضه کند. انتظار می رود این شرکت یک مدل آیپد پرو با شارژ بی سیم به همراه یک مانیتور خارجی جدید عرضه کند. مشتریان همچنین می توانند جانشین آیفون SE با قابلیت 5G را در نیمه اول سال 2022 و به دنبال آن گوشی های هوشمند آیفون 14 این شرکت در اواخر امسال ببینند. همچنین انتظار می‌رود که این شرکت سه مدل جدید اپل واچ و اولین هدست واقعیت مجازی خود را اواخر سال جاری عرضه کند.

مارک جرمن از بلومبرگ در خبرنامه هفتگی خود گفت که این شرکت مستقر در کوپرتینو در حال کار بر روی یک مک پرو کوچکتر با 40 هسته پردازشی و 128 هسته گرافیکی، به همراه یک آی مک پرو با صفحه نمایش بزرگ و یک مدل جدید مک مینی است. به گفته آلمانی، انتظار می‌رود مک‌بوک پرو یک مدل پایه جدید داشته باشد، در حالی که مک‌بوک ایر شاهد «بزرگ‌ترین بازطراحی در تاریخ محصول» خواهد بود. همچنین گفته می شود که اپل در حال کار بر روی مدل جدید آیپد پرو است که شامل شارژ بی سیم است.

در سمت گوشی های هوشمند، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که جانشین آیفون SE (2020) خود را با اتصال 5G در نیمه اول سال 2020 ببینند و به دنبال آن، سری آیفون 14 این شرکت در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد. گورمن همچنین خاطرنشان می کند که سری آیفون 14 امسال می تواند دارای صفحه نمایش پانچ سوراخ باشد. اعتقاد بر این است که این شرکت بر روی سه مدل اپل واچ کار می کند – Apple Watch SE، Apple Watch Series 8 و یک مدل ناهموار Apple Watch.

مطلب پیشنهادی:  Samsung Galaxy Watch 4 Classic First Impressions: شروعی تازه؟

طبق این خبرنامه، اولین هدست واقعیت مجازی این شرکت (با کد N301) نیز ممکن است امسال پس از دو سال تاخیر وارد بازار شود. همچنین شایعه شده است که اولین اقدام این شرکت در فضای هدست واقعیت مجازی پوشیدنی شامل برخی از قابلیت‌های واقعیت افزوده است. انتظار می‌رود این گوشی بر روی سیستم عامل ROS با کد Oak اجرا شود و انتظار می‌رود اواخر امسال در WWDC 2022 عرضه شود. به گفته Gurman، اپل iOS 15 و macOS 12 را در WWDC 2021 معرفی کرد و این شرکت در حال کار بر روی iOS 16 (با اسم رمز سیدنی) و macOS 13 (با اسم رمز Rome) است که اواخر امسال معرفی می شوند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا