کامپیوتر

جستجوی ایمیل ها در جیمیل بسیار سریعتر می شود

جیمیل به زودی از یادگیری ماشینی برای بهینه سازی نمایه جستجوی خود و ارائه نتایج بهتر در سرویس گیرنده ایمیل خود استفاده خواهد کرد. این برند در وبلاگ به‌روزرسانی‌های Google Workspace خود توضیح داد که یک مدل یادگیری ماشینی جدید توسعه داده است که می‌تواند هدف جستجوهای ایمیل را شناسایی کند و نتایج متنی بیشتری ارائه دهد.

همچنین انتظار می رود بتواند بر اساس جستجوهای قبلی پیشنهادات شخصی ایجاد کند.

صندوق ورودی جیمیل در سافاری در لپ تاپ.
diedryreyes3456/Pixabay

از نظر عملکردی، این ویژگی می تواند به گونه ای کار کند که در آن کلمات کلیدی را تایپ کنید که فکر می کنید ممکن است شما را به ایمیل مورد نظرتان هدایت کنند. اگر این کار را نکنند، الگوریتم یادگیری ماشینی جدید جیمیل می‌تواند کلمات کلیدی جایگزینی را پیشنهاد کند که می‌توانند شما را سریع‌تر به نتایجی که می‌خواهید برسانند، نه اینکه خودتان عبارت جستجوی دیگری را پیدا کنید.

TechRadar اشاره کرد که این به‌روزرسانی به‌عنوان گامی محکم به جلو نسبت به سایر قالب‌های جستجوی Gmail که بر تراشه‌ها، فیلترها و اپراتورها متکی هستند، برنامه‌ریزی شده است.

این به‌روزرسانی اکنون برای همه مشتریان Google Workspace، علاوه بر مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business و کاربران حساب Google شخصی در دسترس است.

در حالی که گوگل تصاویری از ظاهر به‌روزرسانی را به اشتراک نمی‌گذارد، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده به‌روزرسانی کامل شود. به گزارش 9to5Google، انتظار می‌رود که علاوه بر برنامه‌های موبایل اندروید و iOS، برای برنامه وب جی‌میل نیز در دسترس باشد، اگرچه گوگل مشخص نکرده است.

گوگل دائماً روی تغییرات زیادی در جیمیل کار می کند. این برند در حال حاضر در حال ایجاد یک تغییر طراحی در مشتری ایمیل به نام “طرح یکپارچه جی میل” است که در ابتدا در ژانویه اعلام شد. هدف از طراحی مجدد این است که ظاهر جدیدی به جیمیل بیاورد و عملکرد و عملکرد را بهبود بخشد. این زبان بر اساس زبان طراحی فعلی «Material You» است که Google برای بسیاری از پلتفرم‌های نرم‌افزاری خود از جمله Android و ChromeOS استفاده می‌کند. با این حال، کاربران به راحتی می توانند در صورت تمایل از استفاده از طرح جدید منصرف شوند.

مطلب پیشنهادی:  AMD قیمت پردازنده‌های گرافیکی را در زمان مناسب برای پیشی گرفتن از Nvidia کاهش می‌دهد

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا