تکنولوژی

جیمیل شما تغییر کرده است! Google Meet، چت، فضاها اکنون با هم هستند

Gmail شما طراحی جدیدی داشت که Google Meet، Chat و Spaces را در یک مکان گرد هم می آورد. بدانید چگونه کار خواهد کرد.

صندوق ورودی جیمیل شما تغییر بزرگی پیدا کرده است! در 18 سال گذشته، Gmail ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای کمک به افراد در ارتباط ماندن معرفی کرده است. سرعت استقرار به روز رسانی در چند سال گذشته، به ویژه از زمان همه گیری کووید، افزایش یافته است. در جدیدترین توسعه، گوگل یک رابط کاربری اصلاح‌شده برای کاربران جی‌میل معرفی کرد که Google Meet، Google Chat و Spaces را زیر یک سقف گرد هم می‌آورد. آخرین به روز رسانی جی میل شامل عناصری از طراحی متریال 3 گوگل است. گوگل این نمای یکپارچه را در ژانویه 2022 اعلام کرد.

بازطراحی جی‌میل گوگل از طریق یک پست وبلاگی فاش شد: «در طول همه‌گیری، ما شاهد تحولات بیشتری بودیم زیرا ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان شروع به جابجایی بین ایمیل، پیام‌رسانی، چت گروهی و تماس ویدیویی به عنوان بخشی از مدیریت کردند. زندگی روزمره آنها برای کمک به افراد در ارتباط ماندن، ما Gmail، Chat، Spaces و Meet را در یک نمای واحد و یکپارچه گرد هم می آوریم.» این همه چیز نیست! گوگل همچنین اعلام کرد که به زودی شاهد بهبودهای جدیدی در Gmail برای کاربران تبلت، همراه با پشتیبانی بهتر از ایموجی و ویژگی های دسترسی بیشتر خواهید بود.

همچنین بخوانید: می توانید نام خود را در Google Meet تغییر دهید. شما با مراحل ساده اینجا می دانید

چه زمانی می توانید به نمای یکپارچه جدید Gmail دسترسی پیدا کنید؟ در واقع، از قبل برای همه کاربران جیمیل که چت را روشن کرده اند، عرضه شده است. روشی تمیز و ساده برای جابه‌جایی بین برنامه‌ها مشاهده خواهید کرد که می‌توانید آن را بر اساس آنچه برای شما بهترین کار می‌کند، سفارشی کنید.

مطلب پیشنهادی:  روز ولنتاین مبارک ۲۰۲۳: Google Doodle روز ولنتاین را با قطرات باران متحرک دلگرم کننده جشن می‌گیرد

نحوه دسترسی به نمای یکپارچه جدید در جیمیل

گوگل اشاره کرد که با استفاده از تنظیمات سریع در جیمیل خود، می توانید برنامه های خاصی را که می خواهید بین سمت چپ پنجره جابجا شوید انتخاب کنید. همچنین بخش‌های جداگانه‌ای برای برچسب‌های سیستم مانند ستاره‌دار، معوق، مهم و سفارشی که خودتان می‌سازید، خواهید دید. علاوه بر این، چت ها در حباب های چت با تکه هایی از پیام های دریافتی ظاهر می شوند. همچنین می‌توانید به‌جای باز کردن چت‌های پیام کامل، در اینجا به سرعت پاسخ دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به گزینه پیکربندی بصری جدید در تنظیمات دسترسی داشته باشید تا نمای یکپارچه جدید را در چند هفته آینده فعال کنید.

در صورتی که رابط کاربری جدید را دوست ندارید، می‌توانید طرح‌بندی Gmail موجود را حفظ کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا