کامپیوتر

حساب‌های توییتر برای تجارت بسیار مفیدتر شده‌اند

حساب‌های تجاری توییتر اکنون راهی برای قرار دادن اطلاعات تماس (کاملاً دقیق) خود در جلو و مرکز پروفایل‌های توییتر خود دارند.

روز پنجشنبه، حساب توییتر کسب و کار توییتر از طریق توییت اعلام شد که ویژگی Spotlight مکان برنامه پرنده از امروز در سطح جهانی برای “هر حرفه ای” در دسترس خواهد بود.

🚀 ما جهانی می شویم! اکنون هر حرفه‌ای در سراسر جهان می‌تواند مکان Spotlight را به نمایه خود اضافه کند تا به مشتریان کمک کند مکان کسب‌وکار خود را پیدا کنند و سریع‌تر با هم تماس بگیرند. و ☝️یکپارچه‌سازی جدید Google Maps برای کمک به مشتریان در مسیرها وجود دارد. pic.twitter.com/Uw5oLdJWXU

— تجارت توییتر (@TwitterBusiness) 4 آگوست 2022

اگر آشنا نیستید، Location Spotlight قابلیتی است که در آن کسب‌وکارهایی با موقعیت مکانی فیزیکی (و یک حساب توییتر) می‌توانند آدرس واقعی خود را در صفحه نمایه توییتر خود به اشتراک بگذارند تا مشتریان بتوانند آنها را پیدا کنند. و طبق یک پست وبلاگ توییتر درباره ویژگی جدید راه‌اندازی جهانی، مکان Spotlight همچنین به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد ساعات کاری خود و اطلاعات تماس اضافی را نمایش دهند تا مشتریان بتوانند از طریق تلفن، متن، ایمیل یا پیام مستقیم در توییتر به آنها دسترسی داشته باشند. نقشه ای از موقعیت مکانی آنها را درج کنید و مسیرهای رسیدن به آن مکان را دریافت کنید.

حساب کاربری Twitter Business Twitter (@TwitterBusiness) اکنون مکان Spotlight را در صفحه نمایه خود فعال کرده است.

صفحه نمایه حساب توییتر کسب و کار توییتر به همراه نور مکان آن.
اسکرین شات

انتخاب از دریافت جهات گزینه در Location Spotlight (همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود) به طور خودکار مسیرهای Google Maps را در برگه مرورگر دیگری باز می کند (اگر در شبکه دسکتاپ هستید). و اگر شما انتخاب کنید مخاطب یک منوی پاپ آپ در Location Spotlight برای تجارت توییتر با گزینه ای برای باز کردن یک مکالمه پیام مستقیم توییتر با تجارت توییتر ظاهر می شود.

مطلب پیشنهادی:  این کامپیوتر بازی برای شما یک فنجان قهوه نیز درست می کند

انتخاب این گزینه‌ها در برنامه تلفن همراه اندروید نتایج مشابهی را به هر نحوی که شما انتخاب کنید، ایجاد می‌کند دریافت جهات در برنامه اندروید، برگه مرورگر را باز نمی کند، اما در عوض برنامه تلفن همراه Google Maps را باز می کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا