کامپیوتر

حساب فیسبوک شما ممکن است به زودی چندین نمایه دریافت کند


فیس بوک در حال آزمایش روشی برای دادن پروفایل های بیشتر به کاربران خود است تا ظاهراً به کاربران فرصت های بیشتری برای اشتراک گذاری پست ها و حفظ محتوا در این پلت فرم بدهد.

روز پنجشنبه، بلومبرگ گزارش داد که متا (شرکت مادر فیس‌بوک) آزمایش‌هایی را آغاز خواهد کرد که به برخی از کاربران فیس‌بوک اجازه می‌دهد تا حداکثر چهار پروفایل دیگر را علاوه بر نمایه حساب اصلی خود تولید کنند.

درست است: عملکرد آزمایشی به کاربران این امکان را می دهد که چندین نمایه مرتبط با یک حساب اصلی داشته باشند، و آن پروفایل های اضافی لازم نیست نام واقعی داشته باشند. همچنین، انتظار می رود هر پروفایل فید جداگانه خود را داشته باشد. با این حال، در حالی که هر نمایه فید مخصوص به خود را دارد، بلومبرگ می‌گوید که تنها یک نمایه می‌تواند درباره پست دیگری نظر دهد یا آن را لایک کند.

جالب اینجاست که بلومبرگ همچنین گزارش می‌دهد که از آنجایی که تمام پروفایل‌های کاربران همچنان مشمول سیاست‌های فیس‌بوک هستند و همه آنها به یک حساب اصلی فیس‌بوک مرتبط هستند، پس «نقض سیاست‌ها در یک حساب روی دیگران تأثیر می‌گذارد». و TechCrunch گزارش می دهد که نقض مکرر انجام شده با یک حساب اضافی ممکن است منجر به حذف حساب اضافی متخلف و همچنین هر حساب مرتبط دیگری شود که ممکن است شامل حساب های اصلی باشد. بنابراین به نظر می رسد در حالی که این عملکرد ممکن است راه های بیشتری برای اتصال در فیس بوک ارائه دهد، ممکن است فرصت های بیشتری برای از دست دادن دسترسی به آن حساب ها نیز داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:  مرسدس بنز کنترل صوتی ChatGPT را در خودروهای خود معرفی کرد

اما جدا از ایجاد یک نمایه فیس بوک مانند Finsta، این پروفایل های اضافی برای چه چیزی می توانند استفاده شوند؟ طبق گزارش TechCrunch، پیشنهاد می‌شود که این پروفایل‌های اضافی را می‌توان برای تمرکز بر علایق یا سرگرمی‌های خاص تنظیم کرد. همانطور که در اینجا، هر پروفایل فردی برای تمرکز بر موضوع خاصی مانند موسیقی یا غذا ایجاد می شود.

دیجیتال تو نیز در مورد این ویژگی آزمایشی با متا تماس گرفت و پاسخی دریافت کرد. در پاسخ، سخنگوی متا وجود و آزمایش این ویژگی را تایید کرد:

“برای کمک به افراد در تطبیق تجربه خود بر اساس علایق و روابط، ما روشی را آزمایش می کنیم که افراد بیش از یک نمایه مرتبط با یک حساب فیس بوک داشته باشند. هر کسی که از فیس بوک استفاده می کند باید قوانین ما را دنبال کند.

انتظار می رود عملکرد چند نمایه به کاربران اجازه دهد تا به راحتی بین پروفایل ها جابجا شوند. همچنین شایان ذکر است که افرادی که استفاده از این ویژگی را انتخاب می کنند، هنوز مجاز به استفاده از نمایه های اضافی خود برای جعل هویت دیگران نیستند. اگرچه می‌توانید هر نامی را که می‌خواهید برای این پروفایل‌ها انتخاب کنید، اما این نام‌ها همچنان تابع قوانین فیس‌بوک هستند، به این معنی که نمی‌توانند شامل کاراکتر یا اعداد خاصی باشند و باید نام‌های منحصربه‌فرد باشند.

در نهایت، اگر قصد دارید کارهایی مانند راه اندازی یک صفحه فیس بوک یا استفاده از دوستیابی فیس بوک را انجام دهید، فقط بدانید که نمی توانید از حساب های اضافی خود برای این موارد استفاده کنید. برای این ویژگی ها به نمایه حساب اصلی خود نیاز دارید.

مطلب پیشنهادی:  اچ پی لپ تاپ گیمینگ و لوازم جانبی HyperX جدیدی را عرضه می کند

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا