تکنولوژی

خبر خوب! ایموجی های جدید به زودی! Shaking Face، Pink Heart و موارد دیگر را بررسی کنید

چندین شکلک، از جمله صورت لرزان، دو دست فشار دهنده، قلب صورتی ساده و غیره، در سپتامبر 2022 وارد می شوند.

چقدر از ایموجی ها برای بیان خود استفاده می کنید؟ از هر برنامه رسانه اجتماعی که استفاده می کنید، از جمله واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام، شکلک ها را می توان در همه زمینه ها استفاده کرد. بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط Emojipedia، Emoji 15.0 قرار است در سپتامبر 2022 منتشر شود. Emojipedia در توییتی نوشت: “Emoji 15.0 در سپتامبر 2022 منتشر می شود. در اینجا همه ایموجی ها در پیش نویس نهایی، از جمله یک قلب صورتی ساده #WorldEmojiDay وجود دارد.” علاوه بر این، صورت لرزان، دو دست در حال هل دادن، و قلب صورتی ساده برخی از ایموجی‌های جدیدی هستند که قرار است در ماه سپتامبر تایید شوند.

«یک صورت لرزان، دو دست در حال هل دادن و یک قلب صورتی ساده. این ها تنها بخشی از ایموجی هایی هستند که در سپتامبر امسال تایید می شوند. پیش از روز جهانی ایموجی، ایموجی‌پدیا طرح‌هایی را برای هر ایموجی نامزد ایجاد کرد. Emojipedia در یک پست وبلاگ گفت: در حالی که برخی ممکن است این برش را انجام ندهند، اکثر آنها برای تأیید اعتبار تاریخی دارند. لازم به ذکر است که روز جهانی ایموجی در روز یکشنبه 17 جولای جشن گرفته می شود.

سایر موارد گنجانده شده در لیست پروژه های Emoji 15.0، همراه با چهره لرزان و قلب صورتی، عبارتند از: قلب آبی روشن، قلب خاکستری، الاغ، عروس دریایی، نان مو و بسیاری موارد دیگر. ایموجی‌پدیا همچنین نمونه‌هایی از تصاویر را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد شکلک‌های جدید چه شکلی هستند. این نمونه تصاویر توسط جاشوا جونز، رئیس طراحی ایموجی Emojipedia ایجاد شده است.

مطلب پیشنهادی:  انتشار این فیلم OTT را در این هفته از دست ندهید. موفق باشید جری، چارلی 777 و دیگران

این هشتمین سال است که نمونه طرح‌های ایموجی را قبل از اینکه رسماً روی صفحه‌کلیدهای ایموجی وارد شوند، ارائه می‌کنیم. طرح‌های واقعی فروشنده با طرح‌هایی که توسط فروشندگان اصلی منتشر می‌شوند متفاوت خواهد بود، و تصاویر نمونه Emojipedia نیز ممکن است هنگام انتشار Emoji 15.0 نهایی به‌روزرسانی شوند. ممکن است توجه داشته باشید که این فقط یک لیست پیش‌نویس ایموجی است، هر ایموجی قبل از تایید نهایی در سپتامبر 2022 ممکن است تغییر کند.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا