موبایل

در اینجا برنامه جدید Google Wallet به نظر می رسد


Google Wallet در اوایل سال جاری در Google I/O 2022 معرفی شد و اکنون بالاخره در دسترس عموم قرار گرفته است. در حالی که سردرگمی های اولیه زیادی در مورد تفاوت این برنامه با G Pay، دیگر برنامه کیف پول مانند گوگل وجود داشت، تفاوت ها در نهایت مشخص شد زیرا کاربران اندروید می توانند این دو را مقایسه و مقایسه کنند.

از آنجایی که Wallet امکانات زیادی را در G Pay ندارد، در حال حاضر کمی ساده است. اما نکته اینجاست. این یک راه بسیار ساده‌تر برای دسترسی به کارت‌های اعتباری و موارد مشابه است، اما وقتی برای اولین بار وارد سیستم شوید و اطلاعات را وارد کنید، چیز بیشتری برای آن وجود ندارد. نگاه کن:

همانطور که می بینید، کیف پول واقعاً تنها یک عملکرد را به عنوان مکانی دیجیتال برای کاربران اندروید برای ذخیره کارت های اعتباری، شناسه ها، کلیدهای مجازی ماشین، اطلاعات واکسیناسیون و موارد دیگر برای استفاده و دسترسی سریع انجام می دهد. همچنین این خانه جدید برای ویژگی‌های پرداخت ضربه‌ای است که قبلاً توسط GPay مدیریت می‌شد. به غیر از این، واقعا چیز زیادی برای آن وجود ندارد.

برای کسانی که هنوز درباره تفاوت‌های Wallet و GPay فکر می‌کنند، در اینجا یک توضیح سریع وجود دارد: Wallet به‌روزرسانی برنامه قدیمی Google Pay است که نباید با G Pay اشتباه گرفته شود. کیف پول درست مانند یک کیف پول معمولی عمل می کند، اما دیجیتالی شده است. این بدان معنی است که فقط تمام کارت ها را برای دسترسی آسان در یک مکان نگه می دارد. از سوی دیگر، G Pay به کاربران امکان می‌دهد برای یکدیگر پول ارسال کنند، پاداش بازگشت نقدی دریافت کنند و هزینه‌های حساب‌های بانکی مرتبط را پیگیری کنند.

مطلب پیشنهادی:  تاریخ عرضه Vivo X Fold 2، Vivo X Flip Foldables، Vivo Pad 2 اعلام شد: جزئیات

اگرچه به نظر می رسد که این دو اهداف نسبتاً مشابهی دارند، به ویژه از آنجایی که Wallet قبلاً ویژگی پرداخت ضربه ای را انتخاب کرده است، آنها به دو برنامه جداگانه تقسیم می شوند. اساساً، اگر می‌خواهید تجربه کامل مالی موبایل Google را داشته باشید، به هر دو برنامه نیاز دارید. این دو در حال مکالمه مکرر هستند، زیرا G Pay پیوندهای زیادی دارد که در صورت انتخاب به طور خودکار شما را به کیف پول می برد.

از زمان اعلام Wallet، سؤالاتی در مورد اینکه آیا واقعاً داشتن دو برنامه برای این کار ضروری است یا خیر، مطرح شده است. اگر فقط یک جنبه از برنامه‌های مالی Google را می‌خواهید، برای کارآمد کردن یکی از جنبه‌های دیگر نیازی ندارید. اما آنها در توانایی های خود محدود هستند، بنابراین راه اندازی هر دو ایده بدی نیست.

اگر برنامه جدید Google Wallet برای شما در فروشگاه Play در دسترس نیست، می توانید فایل APK را دانلود کرده و به صورت دستی از این طریق نصب کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا