موبایل

در اینجا نحوه استفاده از ویژگی های حلقه Oura جدید قبل از هر کس دیگری آمده است

مردی که نسل سوم اورا رینگ مدل Horizon and Heritage را در دست دارد.
میراث حلقه اورا (سمت چپ) و افق حلقه اورا اندی باکسال / روندهای دیجیتال

Oura یک ویژگی جدید در اپلیکیشن iOS خود به نام Oura Labs راه اندازی کرده است و به کاربران این حلقه هوشمند اجازه می دهد تا قبل از انتشار نهایی، ویژگی های جدید و آینده را امتحان کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند در تحقیقاتی شرکت کنند که با استفاده از داده های به دست آمده از دستگاه های پوشیدنی به درک بهتر سلامت و رفاه کمک می کند.

اولین ویژگی Oura Labs Symptom Radar است. تغییرات قابل توجه در معیارهای کلیدی – از جمله ضربان قلب در حالت استراحت، تغییرات ضربان قلب (HRV)، تعداد تنفس و دمای بدن – را بررسی می‌کند و هنگامی که متوجه تغییراتی شود که در مورد استرس اضافی هشدار می‌دهند به شما توصیه می‌کند. یکی از معیارهای کلیدی روزانه Oura Ring، آمادگی است – که به شما کمک می‌کند تا بهبودی را درک کنید – و در اینجاست که اگر ببیند استرس بیشتری نسبت به معمول دارید، یک اعلان از Symptom Radar خواهید دید.

اورا اشاره می کند که رادار علائم را نباید یک ابزار تشخیصی در نظر گرفت. به شما نمی گوید که چه کاری باید انجام دهید، اما ایده این است که می توانید ببینید آیا احساس شما شخصاً با هشدار رادار علائم و امتیاز آمادگی مطابقت دارد یا خیر و مطابق با آن عمل کنید. اگر شرکت در آزمایش رادار علائم را انتخاب کنید، جایگزین ویژگی حالت استراحت فعلی می‌شود که اگر ترجیح می‌دهید از ردیابی و تلاش برای رسیدن به اهداف استراحت کنید، به صورت دستی فعال می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  موتورولا اج 50 پرو با تراشه اسنپدراگون 7 نسل 3، شارژ 125 واتی توربو در هند معرفی شد: قیمت، مشخصات

ویژگی های بیشتر در راه است

سمت افق حلقه اورا.
اندی باکسال / روندهای دیجیتال

در آینده، Oura Labs ممکن است فرصتی برای شرکت در گروه‌های متمرکز و نظرسنجی‌ها فراهم کند که در آن داده‌ها و بازخوردها ممکن است به نظرسنجی‌ها و تحقیقات انجام شده توسط شرکای شرکت کمک کند. سایر ویژگی‌های بتا نیز احتمالاً به آزمایشگاه‌های Oura اضافه می‌شوند. این کاملاً داوطلبانه است، بنابراین اگر ایده امتحان کردن ویژگی‌های بتا یا کمک به تحقیق را دوست ندارید، اصلاً لازم نیست به آزمایشگاه‌های Oura بپیوندید. Oura در گذشته ویژگی های مختلفی را با تعداد محدودی از افراد آزمایش کرده است، از جمله الگوریتم پیشرفته تشخیص خواب و همچنین سیستم نظارت بر کافئین.

حلقه Oura حلقه هوشمند پیشنهادی فعلی ما است و توانست چندین رقیب را که اخیراً معرفی شده اند – از جمله حلقه Slim حلقه دایره ای و حلقه هوشمند Movano Evie را دفع کند. با این حال، به زودی می‌تواند شاهد رقابت بیشتر سامسونگ و گلکسی رینگ باشد و افزودن ویژگی‌های جدید و اطمینان از اینکه کاربران حداکثر بهره را از اشتراک ماهانه خود در این پلتفرم می‌برند، ضروری است اگر بخواهیم حلقه هوشمند همچنان خرید باشد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا