موبایل

در نهایت می توانید موسیقی خود را از Spotify و پادکست ها جدا کنید

Spotify صفحه اصلی برنامه خود را تغییر داده و فیدهای جداگانه ای برای موسیقی و پادکست ایجاد می کند. شرکت پخش صوتی تغییرات را در روز سه شنبه اعلام کرد و این ویژگی جدید برای کاربران اندرویدی ارائه می شود و برنامه iOS به زودی آن را دریافت می کند.

صفحه اصلی اصلاح شده دارای دو تب مجزا در سمت چپ بالای صفحه با نام‌های “موسیقی” و “پادکست و نمایش” خواهد بود. با ضربه زدن روی برگه موسیقی، مستقیماً به موسیقی‌ای که گوش می‌دادید می‌روید و بر اساس ژانرهایی که بیشتر به آن گوش می‌دهید، توصیه‌هایی به شما می‌دهد. بخش پادکست و نمایش فوراً آخرین قسمت‌های پادکست‌های مورد علاقه‌تان را به شما نشان می‌دهد و همچنین پیشنهادهایی برای موارد جدید به شما می‌دهد.

Spotify

برای شنوندگانی که از Spotify برای گوش دادن به پادکست‌ها بیشتر از موسیقی استفاده می‌کنند، می‌توانید خلاصه آخرین قسمت‌هایی را که به محض کلیک روی برگه پادکست و نمایش ظاهر می‌شوند، بخوانید. همچنین می‌توانید قسمت‌ها را در قسمت‌های خود ذخیره کنید و بدون خروج از صفحه شروع به گوش دادن به آنها کنید.

این ویژگی جدید در تلاشی برای ارائه توصیه های بیشتر به شنوندگان ایجاد شده است، اما همچنین برای پاک کردن درهم و برهمی ترکیب موسیقی و پادکست در یک مکان ایجاد شده است. صفحه کتابخانه همان ایده جداسازی موسیقی و پادکست را دارد، اما چند برگه اضافی وجود دارد – مانند لیست‌های پخش، هنرمندان، آلبوم‌ها و دانلودها – که می‌توانند روند پیدا کردن محتوایی را که می‌خواهید در حال حاضر گوش دهید ناخوشایندتر مشخص نیست که آیا برگه‌های صفحه اصلی می‌توانند ضربه‌های اضافی را برای ما ذخیره کنند یا خیر، اما خوب است که برنامه را کمی منظم‌تر ببینید.

مطلب پیشنهادی:  آیا Google Pixel Watch دارای ردیابی اکسیژن خون است؟

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا