تکنولوژی

دیزنی از JioCinema استفاده می کند تا کریکت را به صورت رایگان در برنامه پخش کند. بازی هند و پاک هم همینطور

پس از اینکه رقیب بزرگ JioCinema مسابقات کریکت Tata IPL 2023 را به صورت رایگان پخش زنده کرد، Disney+ Hotstar اعلام کرد که از طریق برنامه خود بر روی تلفن های همراه، پخش زنده رایگان مسابقات بزرگ کریکت در هند را نیز ارائه خواهد کرد. پخش مستقیم مسابقات آتی جام آسیا و مسابقات جام جهانی کریکت مردان ICC تایید شده است. طرفداران کریکت می توانند این مسابقات کریکت را به صورت زنده از طریق برنامه Hotstar تماشا کنند.

پخش زنده IPL به قدری خوب عمل می کند که JioCinema در پلتفرم خود مجموعا بینندگان 44.9 کرور را به ثبت رسانده است. در طول مسابقه نهایی IPL 2023 بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز، پلتفرم OTT 3.2 کرور بیننده همزمان به خود اختصاص داد. اکنون، Disney+ Hotstar به دنبال این است که از طریق یک پیشنهاد رایگان مشابه، چشمان خود را به خود جلب کند.

برنامه مسابقات جام جهانی کریکت مردان آسیا و ICC

جام جهانی کریکت مردان ICC 2023، سیزدهمین دوره کریکت مردان انتظار می رود بین 5 اکتبر 2023 تا 19 نوامبر 2023 برنامه ریزی شود. طبق گزارش CricBuzz، انتظار می رود بازی مورد انتظار بین هند و پاکستان در تاریخ برگزار شود. 15 اکتبر. اگرچه برنامه جام ملت های آسیا 2023 هنوز رسمی نشده است، اما انتظار می رود این مسابقات در سپتامبر 2023 برگزار شود.

نحوه دسترسی به پخش زنده رایگان جام آسیا و جام جهانی مردان ICC

  • همانطور که Disney+ Hotstar پخش زنده رایگان دو تورنمنت هیجان انگیز کریکت را اعلام کرده است، با شروع مسابقات می توانید با مراحل آسان به آن دسترسی داشته باشید.
  • تنها چیزی که نیاز دارید این است که برنامه Disney+ Hotstar را از اپ استور یا پلی استور دانلود کنید.
  • با شناسه ایمیل یا موبایل خود وارد شوید.
  • شما نیازی به اشتراک در پلتفرم OTT ندارید.
مطلب پیشنهادی:  اکنون یک ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن پروفایل دوستیابی شما

از کریکت لذت ببرید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا