موبایل

رئیس اینستاگرام می گوید که انتظار دارد محتوای ویدیویی بیشتری داشته باشد


اینستاگرام ممکن است به عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس شروع شده باشد، اما همانطور که از استفاده خودتان از این پلتفرم می‌دانید، ویدیو در طول سال‌ها نقش فزاینده‌ای داشته است.

آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام، روز سه‌شنبه فاش کرد که چگونه فکر می‌کند این پلتفرم ویدیوهای بیشتری در آینده خواهد داشت.

موسری با به اشتراک گذاشتن افکار خود در یک ویدیو (دیگر چه!) گفت: “باید صادق باشم، من واقعاً معتقدم که اینستاگرام به مرور زمان بیشتر و بیشتر به ویدیو تبدیل خواهد شد.”

👋🏼 در حال حاضر اتفاقات زیادی در اینستاگرام می افتد.

من می‌خواستم چند چیز را برجسته کنم که روی آن کار می‌کنیم تا اینستاگرام تجربه بهتری داشته باشد.

لطفا نظرتون رو بگید👇🏼 pic.twitter.com/x1If5qrCyS

— آدام موسری (@mosseri) 26 جولای 2022

موسری گفت که در حال پاسخگویی به نگرانی‌هایی است که در میان جامعه وجود دارد مبنی بر اینکه اینستاگرام فعالانه ویدیو را به عکس ترجیح می‌دهد.

اما مدیر عامل شرکت گفت که حتی اگر خود اینستاگرام تغییراتی در این سرویس ایجاد نکند، به طور طبیعی محتوای ویدیویی افزایش می‌یابد زیرا افراد بیشتری تصاویر متحرک را به جای تصاویر ثابت آپلود می‌کنند.

در همان زمان، موسری می‌خواست به جامعه اینستاگرام اطمینان دهد که این سرویس همیشه خانه عکس‌ها خواهد بود و گفت: «می‌خواهم واضح بگویم، ما به حمایت از عکس‌ها ادامه خواهیم داد، این بخشی از میراث ماست. می‌دانی که من عاشق عکس‌ها هستم و می‌دانم که بسیاری از شما نیز عاشق عکس‌ها هستند.»

ادامه کار اینستاگرام برای توسعه ویدیو در سرویس خود هفته گذشته برجسته شد، زمانی که اعلام کرد تمام ویدیوهای آینده که کمتر از 15 دقیقه اجرا می شوند و توسط حساب های عمومی ارسال می شوند به Reels تبدیل می شوند و محتوا را برای افراد بیشتری در پلتفرم قابل مشاهده می کند. به جای فقط دنبال کنندگان پوستر.

مطلب پیشنهادی:  WWDC 2023، برنامه ریزی شده برای 5 ژوئن تا 9 ژوئن: در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت

موسری همچنین به چند مورد دیگر که در حال حاضر در اینستاگرام رخ می دهد اشاره کرد. به عنوان مثال، او گفت که برخی از مردم در حال حاضر نسخه تمام صفحه کانال او را به عنوان بخشی از آزمایشی برای ویژگی جدیدی که ممکن است معرفی کند، مشاهده خواهند کرد.

مدیر اجرایی گفت: «این یک آزمون برای چند درصد از مردم است. ایده این است که یک تجربه تمام صفحه، نه تنها برای ویدیوها، بلکه برای عکس‌ها، می‌تواند تجربه‌ای سرگرم‌کننده‌تر و جذاب‌تر باشد. اما من همچنین می خواهم روشن کنم که هنوز خوب نیست و اگر بخواهیم آن را برای بقیه جامعه اینستاگرام ارسال کنیم، باید آن را به یک مکان خوب ببریم.

در نهایت، او چیزی در مورد توصیه‌ها گفت که به عنوان پست‌های پیشنهادی کاربرانی که آنها را دنبال نمی‌کنید نیز شناخته می‌شود، اما اینستاگرام فکر می‌کند ممکن است دوست داشته باشید.

موسری خاطرنشان کرد که اگر توصیه‌هایی را می‌بینید که دوست ندارید، “به این معنی است که ما رتبه‌بندی بدی انجام می‌دهیم و باید بهبود پیدا کنیم.”

او به کاربران یادآوری کرد که می‌توانند یک ارجاع را “x” کنند تا از شر آن خلاص شوند و همچنین قابلیت ارجاع را تا یک ماه به تعویق بیاندازند. گزینه دیگر این است که به فید فقط برای دنبال کنندگان خود که با دقت تنظیم شده اند تغییر دهید.

موسری گفت: «ما به تلاش خود ادامه می‌دهیم تا در ارجاعات بهتر شویم، زیرا فکر می‌کنیم این یکی از مؤثرترین و مهم‌ترین راه‌ها برای کمک به سازندگان برای دستیابی به افراد بیشتری است». ما می‌خواهیم تمام تلاش خود را برای سازندگان، به‌ویژه سازندگان کوچک انجام دهیم و ارجاع‌ها را یکی از بهترین راه‌ها برای کمک به آنها برای دستیابی به مخاطبان جدید و افزایش دنبال‌کنندگانشان می‌دانیم.»

مطلب پیشنهادی:  پیش رزرو Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 در 16 اوت در هند آغاز می شود: جزئیات

رئیس اینستاگرام اذعان کرد که این پلتفرم در حال حاضر تغییرات زیادی را تجربه می‌کند، اما گفت: “نیاز به تکامل است زیرا جهان به سرعت در حال تغییر است و ما باید با آن تغییر کنیم.”

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا