تکنولوژی

رئیس فیس بوک، مارک زاکربرگ، در حالی که «نوبت های شنبه» را انجام می دهد، از خواب بیدار می شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک، هنگام گشت و گذار با ویکبورد، امواج عظیمی را تحمل کرد و این شیرینی آبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک، هنگام گشت و گذار با ویکبورد، امواج عظیمی را تحمل کرد و این شیرینی آبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. به گزارش پیج سیکس، زاکربرگ در اینستاگرام نوشت: «چند شنبه ها تغییر می کنند.

مدیر عامل فیس بوک در حالت اکشن دیده شد که در آب ها به جلو و عقب می چرخید و امواج غول پیکر به او برخورد می کردند که گویی می خواستند او را زمین بزنند. زاکربرگ بالای تخته ای ایستاده بود در حالی که به طنابی که به کشتی وصل شده بود در حالی که در آب های آبی می چرخید چسبیده بود.

با پیشروی ویدیو، زاکربرگ شتاب بیشتری گرفت و طناب را پرتاب کرد و در حالی که به تنهایی و با هدایت جریان آب به جلو حرکت می کرد، کل وضعیت خود را روی اسکیت بورد متعادل کرد. با این حال، ویدئو به طور ناگهانی به پایان می رسد، و غول اینترنتی را نشان می دهد که پیروزمندانه می چرخد، گویی که بر امواج مسلط شده است، سرعت او به سختی کاهش می یابد.

به گزارش پیج سیکس، گمان می‌رود مکان نامشخص جایی که زاکربرگ در حال حرکت ویک‌برد دیده شد، دریاچه تاهو در ایالات متحده باشد. مدیر عامل فیس بوک در سال 2018 ملکی وسیع در نزدیکی دریاچه تاهو خرید.

در همین حال، زاکربرگ در حال حاضر در حال گذراندن یک وصله سخت است زیرا پروژه واقعیت مجازی فیس بوک او متا شاهد کاهش 52 درصدی سهام آن از سال تا به امروز بوده است. علاوه بر این، سرویس انتقال پول متا، که از کیف پول دیجیتالی ارز دیجیتال «نووی پایلوت» استفاده می‌کند، نیز در اول سپتامبر تعطیل می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  ایلان ماسک می گوید دونالد ترامپ «بیش از حد درام» است، باید «به غروب آفتاب برود»

این شرکت به وب سایت خود اعلام کرد که هم اپلیکیشن Novi و هم Novi در واتس اپ دیگر در دسترس نخواهند بود. Novi قرار بود راهی امن برای ارسال و دریافت رمزارز برای مردم باشد و در یک مقطع قرار بود با Diem، یک سیستم پرداخت پایدار مبتنی بر بلاک چین کار کند. با این حال، این همکاری نمی تواند اتفاق بیفتد زیرا Diem در فوریه سال جاری سقوط کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا