گجت

ردیاب‌های تناسب اندام و ساعت‌های هوشمند – چگونه می‌توانند سلامت شما را بهبود بخشند

دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی هوشمند می‌توانند به شما کمک کنند تا از یک برنامه غذایی یا ورزش برای بهبود سلامت خود پیروی کنید. آیا می خواهید بدانید چگونه؟ اینجا را بخوانید.

پوشیدنی‌های هوشمند و ساعت‌های هوشمند نظارت بر سلامت ما را بسیار آسان‌تر کرده‌اند. اگر قصد دارید بیشتر ورزش کنید، وزن کم کنید یا بیشتر بخوابید، دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌های الکترونیکی پوشیدنی زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنند. این دستگاه‌ها به شما کمک می‌کنند تا برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید و به شما انگیزه می‌دهند تا در مسیر خود بمانید. این گجت‌ها فعالیت‌های شما را ردیابی می‌کنند و پیام‌های مکرری برای شما ارسال می‌کنند تا به شما اطلاع دهند که چقدر به سمت اهداف تناسب اندام خود پیشرفت می‌کنید. در اینجا آمده است که چگونه این پوشیدنی های هوشمند می توانند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنند.

چگونه ردیاب های تناسب اندام و ساعت های هوشمند می توانند به بهبود سلامت شما کمک کنند

با انتخاب دستگاه مناسب شروع کنید

ابتدا، قبل از انتخاب دستگاه، نیازهای خود را فهرست کنید و سپس به دنبال دستگاهی بگردید که با سبک زندگی شما مطابقت دارد. مطمئن شوید که دستگاه از تمام برنامه های مورد نیاز پشتیبانی می کند. همچنین بررسی کنید که آیا این دستگاه ها برای پوشیدن راحت هستند یا خیر. هرچه ردیاب تناسب اندام یا ساعت هوشمند شما بهتر جا بیفتد و راحت تر باشد، تجربه بهتری خواهید داشت و نتیجه نهایی روز به روز بسیار رضایت بخش خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  برنامه‌های YouTube و Spotify در زمان راه‌اندازی در Apple Vision Pro در دسترس نخواهند بود: گزارش

دستگاه خود را راه اندازی کنید

دستگاه ها دارای چندین برنامه هستند، اما شما باید آنها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. برنامه های متناسب با نیازهای شما را پیدا کنید و همه چیز را از داشبورد برنامه سفارشی کنید. می توانید تناسب اندام، خواب، ضربان قلب، استرس خود را دنبال کنید یا در طول یک روز شلوغ در مسیر خود بمانید.

همیشه آن را بپوشید

چه در حال ورزش، دویدن، رفتن به دفتر یا انجام فعالیت‌های دیگر، حتماً آن را بپوشید تا بتواند سلامت و فعالیت‌های شما را به صورت 24 ساعته نظارت کند. شریک تناسب اندام الکترونیکی شما قدم های شما را می شمارد، ضربان قلب شما را اندازه می گیرد و مسافت طی شده را پیگیری می کند.

همچنین می‌توانید این دستگاه‌ها را با تلفن خود همگام‌سازی کنید تا بتوانید به موسیقی خود دسترسی داشته باشید، اعلان‌ها، پیام‌ها را بخوانید، و حتی بدون لمس کردن تلفن خود به تماس متصل شوید یا به آن پایان دهید.

و بله، اگر به اهداف خاصی برسید، می توانید لذت بیشتری از اشتراک گذاری آنها با دوستان خود در رسانه های اجتماعی را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا