تکنولوژی

زنگ خطر. هشدار! مردم تازه متوجه می شوند که گزینه ویرایش واتس اپ کپشن تصاویر را ویرایش نمی کند!

دکمه ویرایش جدید واتس اپ یک راه عالی برای رفع اشتباهات تایپی یا اشتباهات پیام های شما است. فقط می توانید روی متن ضربه بزنید، به 3 نقطه داده شده در گوشه سمت راست صفحه بروید، فقط دکمه Edit را انتخاب کنید و می توانید متن خود را ویرایش کنید. با این حال، یک چیز وجود دارد که نمی توانید با این دکمه ویرایش کنید: شرح عکس. اوه بله، با زیرنویس های ویدیویی هم کار نمی کند.

اگر عکسی را با عنوان ارسال کنید و بعداً متوجه شوید که عنوان یا چیز دیگری اشتباه است، نمی‌توانید آن را با دکمه ویرایش ویرایش کنید. شما باید پیام را حذف کرده و با عنوان صحیح دوباره ارسال کنید. و این سؤالات زیادی را در ذهن گیرنده در مورد نیت شما ایجاد می کند.

دلیل آن این است که دکمه ویرایش فقط برای پیام های متنی کار می کند. شرح عکس ها بخشی از خود تصویر محسوب می شوند و نمی توان آنها را به طور جداگانه ویرایش کرد.

هنگام ارسال پیام های تصویری مهم است که این را در نظر داشته باشید. قبل از زدن دکمه ارسال، حتماً زیرنویس‌های خود را دوباره بررسی کنید، در غیر این صورت باید پیام را حذف کرده و از نو شروع کنید.

قابلیت ویرایش واتس اپ در ماه می منتشر شد و به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی ها به حساب می آید زیرا باعث صرفه جویی در مشکلات و ناراحتی کاربران می شود.

در اینجا چند نکته برای جلوگیری از مشکل ارسال پیامک های اشتباه یا ناخوشایند وجود دارد:

1-پیام های خود را قبل از ارسال با دقت بخوانید.

مطلب پیشنهادی:  آخرالزمان! آیا فکر نمی کنید یک سیارک به زمین برخورد کند؟ پاسخ تکان دهنده را بررسی کنید

2-اگر عکسی با کپشن ارسال می کنید، حداقل دوبار آن را بررسی کنید.

4- در صورت اشتباه در کپشن عکس، همیشه می توانید پیام را حذف کرده و با عنوان صحیح دوباره ارسال کنید.

5- توجه داشته باشید که ویرایش پیام تنها 15 دقیقه پس از ارسال محدودیت زمانی دارد.

به هر حال، همیشه برنامه WhatsApp خود را به آخرین نسخه به روز کنید تا از مزایای تمام آخرین ویژگی ها بهره مند شوید. نه تنها این، بلکه تضمین می‌کند که حساب واتس‌اپ شما می‌تواند از آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی که هر از گاهی این برنامه منتشر می‌کند، لذت ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا