کامپیوتر

زیرسیستم ویندوز برای اندروید در ویندوز 11 با بهبودهایی برای گیمرها به روز شد: همه جزئیات

روز سه‌شنبه، مایکروسافت یک به‌روزرسانی برای زیرسیستم ویندوز برای اندروید در ویندوز 11 منتشر کرد. این به‌روزرسانی برای همه کانال‌های Windows Insider در ایالات متحده منتشر می‌شود. به روز رسانی جدید، نسخه 2206.40000.15.0، عمدتا بر روی بازی تمرکز دارد. همچنین چندین تغییر جدید مانند بهبود سازگاری برای ورود به برنامه های شبکه، بهبود پنجره ها و قابلیت اطمینان را به ارمغان می آورد. به گفته این شرکت، این به‌روزرسانی مجموعه جدیدی از پدهای تعویض (کتابخانه) را به برنامه تنظیمات زیرسیستم ویندوز برای اندروید می‌آورد که به گفته این شرکت، تجربه‌های بهتری را در چندین برنامه ایجاد می‌کند.

این غول فناوری در یک پست وبلاگی از انتشار آپدیت زیرسیستم ویندوز برای اندروید با نسخه 2206.40000.15.0 خبر داد. این به روز رسانی در حال حاضر برای همه کانال های Windows Insider در دسترس است، اما فقط در ایالات متحده. به گفته مایکروسافت، این شامل «چندین تغییر جدید مانند به‌روزرسانی‌های سازگاری ورودی در برنامه‌هایی مانند بازی‌ها، بهبود شبکه و پنجره، و به‌روزرسانی‌های قابلیت اطمینان» است.

مایکروسافت مجموعه جدیدی از پدها (کتابخانه‌هایی که برای رهگیری شفاف رابط‌های برنامه‌نویسی برنامه‌ها یا APIها استفاده می‌شوند) را برای جابجایی در برنامه تنظیمات زیرسیستم ویندوز برای اندروید در دسترس قرار می‌دهد، که ادعا می‌کند تجربه‌های بهتری را در چندین برنامه امکان‌پذیر می‌کند. همچنین برای بازی های دارای جوی استیک های متصل به کلیدهای WASD سازگاری دارد. همچنین معرفی سازگاری گیم پد در بازی ها، هدف گیری در بازی ها با کلیدهای جهت دار و کشیدن انگشت در بازی ها با کلیدهای جهت دار.

علاوه بر این، زیرسیستم جدید ویندوز برای اندروید در ویندوز 11 نیز اسکرول و شبکه سازی بهبود یافته را ارائه می دهد. مایکروسافت همچنین حداقل اندازه پنجره پیش فرض را 220 dp تعیین کرده است. به‌روزرسانی همچنین هنگام شناسایی VPN پشتیبانی‌نشده، یک سوئیچ جدید برای مشاهده و ذخیره داده‌های تشخیصی، به‌روزرسانی‌های امنیتی، اصلاحات قابلیت اطمینان عمومی و بهبودهای گرافیکی، یک گفتگوی بهبودیافته را به همراه دارد. رفع قابلیت اطمینان عمومی همچنین شامل بهبود ابعاد تشخیصی است.

مطلب پیشنهادی:  نمایشگاه CES 2023: سامسونگ از نمایشگر هیبریدی انعطاف پذیری رونمایی می کند که همزمان تا می شود و می کشد.

مایکروسافت همچنین یک مشکل شناخته شده در مورد زیرسیستم جدید ویندوز برای اندروید را در به روز رسانی ویندوز 11 برجسته کرده است. به گفته این شرکت، برخی از VPN ها ممکن است با شبکه پیشرفته کار نکنند. به گفته این شرکت، اگر کاربر هنگام استفاده از VPN، اتصال شبکه به برنامه‌های اندروید را نداشته باشد، می‌تواند شبکه پیشرفته را در برنامه تنظیمات زیرسیستم ویندوز برای اندروید غیرفعال کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا