تکنولوژی

سازندگان اینستاگرام اکنون می توانند حلقه ها، پست های انحصاری را برای مشترکین منتشر کنند. در اینجا این است که چگونه کار خواهد کرد

سازندگان اینستاگرام اکنون می توانند با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه محتوای انحصاری را برای مشترکین خود منتشر کنند.

در اوایل سال جاری، اینستاگرام وارد خدمات اشتراک شد، در حالی که ویدیوها و استوری های زنده را فقط برای مشتریان پولی در دسترس نگه داشت. علاوه بر این، یک نشان انحصاری در کنار نام مشترکان ارائه شد، بنابراین هنگامی که آنها با پست‌ها تعامل دارند، نشان به سازندگان نشان داده می‌شود. با این حال، این تنها به تعداد کمی از تولیدکنندگان محتوا محدود شد. اما حالا آدام موسری، رئیس اینستاگرام، از گسترش قابلیت اشتراک اینستاگرام خبر داده است. به عنوان یک راه عالی برای ایجاد درآمد قابل پیش بینی برای سازندگان دیده می شود. او در توییتر از ویژگی جدیدی که برای سازندگان اینستاگرام می آید خبر داد.

آدام موسری در توییتی نوشت: «اشتراک‌ها راهی عالی برای ایجاد درآمد قابل پیش‌بینی و برای طرفداران برای دریافت محتوای انحصاری از سازندگانی است که دوستشان دارند.» این به سازندگان اینستاگرام اجازه می‌دهد تا در برنامه مشترک ثبت‌نام کنند، جایی که می‌توانند هزینه اشتراک ماهانه برای تولید محتوای انحصاری از طریق برنامه اینستاگرام دریافت کنند. او همچنین ویدیویی را همراه با یک توییت منتشر کرد که در آن توضیح داد که مشترکین می‌توانند چت‌های انحصاری را میزبانی کنند تا بتوانند با فالوورهای خود تعامل داشته باشند. با این حال، تنها حداکثر تا 30 مشترک می توانند در یک چت مشترک باشند و چت تنها به مدت 24 ساعت برای مشترکین در دسترس خواهد بود.

مدیر اینستاگرام در این ویدیو اشاره کرد: «این تنها یک مرحله از یک سفر طولانی‌تر است تا به سازندگان در همه جا مجموعه کاملی از ابزارها برای امرار معاش آنلاین ارائه شود. علاوه بر این، این ویژگی اشتراک به سازندگان این امکان را می‌دهد که بخش «صفحه اصلی مشترک» را در نمایه‌های خود داشته باشند، که به دنبال‌کنندگان آنها اجازه می‌دهد محصولات انحصاری را ببینند یا به عنوان مشترک ثبت‌نام کنند تا همه محتوا را در یک بخش داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:  گزارش: گوگل پردیس اصلی دره سیلیکون را تعطیل کرد

اکنون پس از خدمات اشتراک، نقش ها و پست ها می توانند مستقیماً برای مشترکین منتشر شوند. علاوه بر این، این پست ها دارای نشان مشترک ویژه نیز خواهند بود. این به روز رسانی همچنین شامل حلقه ها و پست های انحصاری علاوه بر چت و گزینه دکمه خانه است. گفته می شود که ویژگی اشتراک به سازندگان محتوا کمک می کند تا مشترکین بیشتری اضافه کنند و همچنین درآمد خود را در این فرآیند افزایش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا