موبایل

ساعت های گارمین با این کد تخفیف انحصاری بسیار ارزان هستند

گوشه جلویی ساعت هوشمند Garmin Venu Sq از آلومینیوم طلایی روشن.

دوستداران تناسب اندام و سبک می توانند با یکی از بهترین معاملات ساعت هوشمندی که پیدا می کنند جشن بگیرند، زیرا Garmin Menu Sq تخفیف زیادی را در SuperShop با کد تبلیغاتی می بیند. DTGRMV. با استفاده از این کد می توانید Garmin Venu Sq در فلز ارکیده با نوار سیلیکونی یا آلومینیوم طلای روشن با نوار سیلیکونی سفید را تنها با 144 دلار دریافت کنید. قیمت هر یک از این ساعت های هوشمند به طور معمول 327 دلار است که باعث صرفه جویی هنگفت 183 دلاری می شود. این یکی از بهترین معاملات ساعت گارمین است که می توانید پیدا کنید، بنابراین برای ادعای آن روی SuperShop کلیک کنید.

در حالی که اپل واچ سری 7 احتمالاً استاندارد طلایی در مورد ساعت های هوشمند است، ساعت های هوشمند زیادی به همان اندازه توانا و به همان اندازه شیک هستند. از جمله آنها Garmin Venu Sq است که یک گزینه ساعت هوشمند عالی برای هر کسی است که به دنبال ساعت هوشمندی است که جایی بین یک دستگاه تناسب اندام و یک لوازم جانبی مد باشد. دارای طیف گسترده ای از ویژگی های نظارت بر سلامت در تمام روز است که شامل مواردی مانند نظارت بر سطح انرژی، ردیابی تنفس و استرس و ردیابی خواب می شود. این دارای همان قابلیت های ردیابی و تحلیلی است که در بسیاری از ساعت های گران قیمت گارمین خواهید یافت، از جمله آنچه در برخی از بهترین ساعت های گارمین خواهید یافت.

و مانند تمام بهترین ساعت‌های هوشمند، Garmin Venu Sq یک لوازم جانبی فنی عالی برای جفت شدن با دستگاه‌های دیگر است. دارای چندین چهره مختلف و طرح‌بندی طراحی برای انتخاب است و می‌تواند اعلان‌ها را از دستگاه‌های اندرویدی دریافت کند. حتی می‌تواند پرداخت‌های غیرلمسی را با Garmin Pay انجام دهد و برای هر علاقه‌مند به تناسب اندام که می‌خواهد بیشترین بهره را از ساعت هوشمند خود داشته باشد، تمرینات از قبل بارگیری شده است. عمر باتری با ساعت هوشمند Garmin Venu Sq درجه یک است، و آن را به گزینه ای عالی برای دوندگان، کمپینگ ها و هرکسی که فقط یک ساعت جدید شیک می خواهد تبدیل می کند. طراحی شیک و مجلل آن زمانی که در شهر هستید عالی به نظر می رسد، و قابلیت های تناسب اندام و ردیابی سلامتی آن باعث می شود زمانی که آماده باشید عرق کنید، حتماً آن را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:  چگونه با استفاده از اپلیکیشن Find My AirPods گم شده را پیدا کنیم

با این تخفیف، Garmin Venu Sq در رنگ ارکیده متالیک با نوار سیلیکونی و آلومینیوم در طلای روشن عرضه می شود. هر کدام با کد تبلیغاتی فقط به 144 دلار کاهش می یابد DTGRMVبا کاهش 183 دلاری قیمت معمولی 327 دلاری خود. حمل و نقل سریع رایگان در داخل ایالات متحده گنجانده شده است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا