موبایل

سامسونگ بازیابی خود را برای گلکسی S21، S20 و Tab S7+ منتشر کرد

اوایل سال جاری، سامسونگ اعلام کرد که به دارندگان دستگاه‌های گلکسی این امکان را می‌دهد که خودشان گجت‌هایشان را تعمیر کنند. چند ماه بعد، برنامه بازیابی خود این شرکت سرانجام کارساز شد. با راه اندازی تلفن های هوشمند گلکسی اس 21 و اس 20 و همچنین تب اس 7 پلاس، صاحبان دستگاه ها مجبور نخواهند شد گوشی های هوشمند و تبلت های خود را در صورت عدم عملکرد صحیح دور بیندازند. در عوض، آن‌ها می‌توانند قطعات و ابزارهای تعمیراتی را برای رفع سریع آن‌ها خریداری کنند.

اگرچه تعمیر دستگاه ممکن است کاری دلهره آور به نظر برسد، سامسونگ دسترسی کامل به راهنمای تعمیر آنلاین را فراهم می کند که دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه رفع مشکلات خاص و جایگزینی موارد کلیدی را ارائه می دهد. علاوه بر این، قطعات جایگزین و ابزار تعمیر از طریق چندین خرده‌فروش، از جمله iFixit، سامسونگ 837 و فروشگاه‌های خرده‌فروشی سامسونگ در دسترس خواهند بود.

Galaxy S21 Plus Back.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

اگر نمی‌خواهید خودتان «جراحی» روی دستگاه انجام دهید، برنامه خود ترمیم چندین راه مختلف برای تماس با متخصصان برای انجام تعمیرات برای شما ارائه می‌دهد. دارندگان دستگاه می توانند فناوری خود را از طریق تعمیرات در فروشگاه، خدمات ما به شما می آییم، تعمیرات پستی و سایر ارائه دهندگان خدمات مجاز سامسونگ تعمیر کنند. این بدان معناست که مهم نیست که چه کسی هستید، می توانید به جای متحمل شدن هزینه خرید دستگاه جدید، دستگاه های خود را تعمیر کنید.

در مورد هزینه قطعات یدکی، سامسونگ آنها را با همان قیمتی که این شرکت به ارائه دهندگان تعمیرات شریک می فروشد به شما می فروشد. بسته به نوع قطعاتی که نیاز دارید، هزینه تعمیر گوشی هوشمند یا تبلت شما می تواند متفاوت باشد، اما احتمالاً بسیار کمتر از خرید یک دستگاه کاملاً جدید خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  چه زمانی گوشی من اندروید 13 را دریافت می کند؟ گوگل، سامسونگ و غیره

برنامه بازیابی خود سامسونگ علاوه بر کاهش هزینه های تعویض دستگاه ها، به محدود کردن میزان زباله های فناوری که به سرعت به منبع اصلی دفن زباله تبدیل شده اند نیز کمک می کند. خوب است که می بینیم سامسونگ اقداماتی را برای کاهش هزینه های مصرف کنندگان و کمک به محیط زیست انجام می دهد، درست مانند کاری که اپل در سال 2021 با بازیافت قطعات و تعمیر دستگاه ها انجام داد.

در حالی که تنها دستگاه‌هایی که در حال حاضر واجد شرایط خدمات سامسونگ هستند، تلفن‌های هوشمند سری گلکسی اس 21 و اس 20 و تب اس 7 پلاس هستند، سامسونگ قصد دارد این سرویس را به دستگاه‌های بیشتری در آینده گسترش دهد. اگر دستگاه واجد شرایط ذکر شده در بالا دارید، برنامه خود تعمیری از امروز در دسترس است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا