موبایل

سامسونگ گلکسی اس 23 به بیرون درز کرد مشخصات ناامید کننده ای را برای بوت شدن منتشر کرد

هفته ای پر از شایعات ناامید کننده در مورد باتری گلکسی اس 23 سامسونگ بود. اول، این بود که گوشی هوشمند شاهد افزایش اندکی پنج درصدی در اندازه باتری بود که احتمالاً برای اکثر کاربران آن کاملاً غیرقابل توجه باشد. امروز، یک نشت جدید نشان داد که S23 فقط از شارژ سیمی 25 واتی پشتیبانی می کند.

مطابق با افشاگر Ice Universe در توییترگلکسی اس 23 گواهینامه شبکه خود را گذرانده است، اما در اسنادی که با این تایید همراه است، مشخص شد که از شارژ 25 واتی پشتیبانی می کند. این هم خبری غیرقابل تعجب است، زیرا 25W نام بازی در چهار سال گذشته پرچمداران سامسونگ بوده است.

مجموعه ای از گوشی های Samsung Galaxy S22.
اندرو مارتونیک / روندهای دیجیتال.

S10، S20، S21 و S22 همگی از شارژ 25 واتی پشتیبانی می کنند، بنابراین این که S23 هم از آن پیروی کند یک شوک کامل نیست. با این حال، این واقعیت که سامسونگ فناوری شارژ خود را از سال 2019 تغییر نداده است، باعث شده تا صاحبان گلکسی تمایل بیشتری داشته باشند و به نظر می‌رسد که S23 از نظر قابلیت‌های شارژ سامسونگ، چرخ را دوباره اختراع نخواهد کرد.

در حالی که شارژ 25 وات نیست وحشتناک از آنجایی که هنوز به عنوان شارژ سریع در نظر گرفته می شود، دستگاه های سامسونگ را در مقایسه با سایر پرچمداران رقیب در پس زمینه قرار می دهد. اپل و گوگل در این زمینه خیلی جلوتر از سامسونگ نیستند، اما وقتی به Oppo Find X5 Pro یا OnePlus 10T نگاه می کنید که به ترتیب سرعت شارژ 80 و 150 وات را ارائه می دهند، این موضوع کاملاً از آب در می آید.

مطلب پیشنهادی:  بررسی Samsung Galaxy F54 5G: The Marathon Runner

واضح است که سامسونگ به خاطر نوآوری باتری شناخته نشده است، اما عدم تغییر کامل در حالی که سایر شرکت ها سال ها قیمت را به طور پیوسته افزایش داده اند، کمی ناامید کننده است. دلایل زیادی برای هیجان زده شدن در مورد S23 وجود دارد. با این حال، به نظر می رسد که باتری حتی با افزایش پنج درصدی، بیشتر شبیه به همان است.

مهم است که این اطلاعات را با کمی نمک در نظر بگیریم، زیرا هیچ یک از شایعات مربوط به باتری به طور رسمی توسط سامسونگ تایید نشده است، اما با توجه به سابقه این شرکت، هیچ یک از آنها خیلی دور از ذهن به نظر نمی رسند. خوب است اگر اشتباه می کنند و S23 در واقع باتری دارد که می تواند در نهایت به عنوان یک نقطه فروش عمل کند، اما من نفس شما را در مورد آن حبس نمی کنم.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا