گجت

سامسونگ گلکسی واچ 5، گلکسی واچ 5 پرو پیش از عرضه در NBTC مشاهده شد: تمام جزئیات

بر اساس گزارشی، سامسونگ گلکسی واچ 5 – جانشین ادعایی گلکسی واچ 4 – و گلکسی واچ 5 پرو در یک وب سایت صدور گواهینامه مشاهده شده اند. شایعه شده است که این ساعت‌های هوشمند در رویداد آتی Galaxy Unpacked عرضه خواهند شد. هر دو ساعت هوشمند در وب‌سایت NBTC تایلند مشاهده شده‌اند که به عرضه‌ی آتی اشاره دارد. لیست گواهینامه دستگاه هیچ مشخصات دستگاه گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو را نشان نمی دهد. با این حال، ما جزئیاتی از نشت های قبلی داریم.

سامسونگ گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو توسط کارشناس خبر، موکول شارما در وب سایت NBTC تایلند مشاهده شد. این لیست SM-R915F را به عنوان شماره مدل گلکسی واچ 5 نشان می دهد، در حالی که گلکسی واچ 5 پرو دارای شماره مدل SM-R925F است. این لیست هیچ مشخصات کلیدی ساعت های هوشمند آینده سامسونگ را نشان نمی دهد.

افشای اطلاعات قبلی حاکی از آن بود که سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو فقط در اندازه بزرگ 45 میلی متری در دسترس خواهد بود. گفته می شود که در روکش تیتانیوم مشکی عرضه می شود. از طرف دیگر، شایعه شده است که گلکسی واچ 5 در دو اندازه عرضه می شود. انتظار می رود مدل کوچکتر 40 میلی متری در رنگ های گرافیتی، نقره ای روشن و طلایی صورتی عرضه شود، در حالی که نوع بزرگتر 44 میلی متری در رنگ های گرافیت، یاقوت کبود و نقره ای روشن موجود است.

مطلب پیشنهادی:  تاریخ عرضه Realme Band 2 برای 15 سپتامبر تعیین شد: گزارش

گلکسی واچ 5 نیز در اوایل این ماه در اپلیکیشن گلکسی Wearable در کنار گلکسی بادز 2 پرو مشاهده شد و به این نکته اشاره کرد که عرضه قریب الوقوع است. همچنین می‌توان انتظار داشت که گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو، همانطور که قبلاً در پایگاه داده استانداردهای هند (BIS) دیده شده بود، اولین عرضه خود را در هند داشته باشند.

همچنین گزارش شده است که Samsung Galaxy Watch 5 دارای یک سنسور دما است که به آن کمک می کند دمای پوست را در هنگام خواب کاربر کنترل کند. گفته می شود گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو آینده نیز فاقد قاب چرخشی هستند. این قاب ها در مدل های قبلی برای ناوبری و تعامل رابط کاربری استفاده می شدند. با نزدیک شدن به تاریخ رویداد آتی Galaxy Unpacked، به زودی می‌توانیم منتظر افشای جزئیات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5 و Galaxy Watch 5 Pro باشیم.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا